PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה Easy glider Pro or Radian Pro

ugavish
14-07-2013, 21:24:03
אני מתכנן רכישת דאון ממונע להטסה רגועה ומתמקד בשני דגמים - Easy Glider Pro Reciever Ready (PNP) and the Radian Pro PNP

שניהם עולים בערך כאלף ש"ח ומגיעים מוכנים לטיסה פרט למקלט וסוללה.

קראתי לא מעט בפורומים שונים ואין דעה ברורה ביחוד שהגרסה המוכנה של ה- easy glider עדיין לא כל כך נפוצה.

ה- Radian Pro גדול יותר ומגיע עם מדפים ומצד שני ל- easy glider pro יש מוניטין מצויין וקהל מעריצים גדול.

אשמח לשמוע תגובות ממי שהתנסה עם הדאונים הנ"ל.

תודה,

אודי

ugavish
15-07-2013, 21:20:44
אני מבין שאף אחד לא מכיר את שניהם. האם מישהו מכיר את ה- Radian Pro ויכול לתת חוות דעת על ההטסה והקשיחות של הדאון (הנחיתות לא יהיו על דשא)?

wind556
16-07-2013, 16:29:51
איך אתה מצפה לתשובות ללא קישורים?
אבל בגדול לא הייתי ממליץ לך על אף אחד מהם. כלל הברזל בדברים האלה זה לא לקנות שום איבזור שהיצרן מספק, אך ורק קיט עירום ולאבזר לבד.
כמו כן אין כל טעם בדאוני קלקר יקרים, אתה יכול בתקציב דומה לקנות דאוני בלזה שטסים פי מליון יותר טוב, או לחילופין דאוני קלקר שטסים אותו דבר רק עולים פחות ומאובזרים טוב יותר

s.mario
16-07-2013, 18:03:21
מסכים עם עודד,
כלכלית עדיף לרכוש קיט + אלקטרוניקה בנפרד ולהרכיב.
אלא אם כן אין לך זמן\עצבים...

אבל אני ממליץ על EPO בניגוד לבלזה - במיוחד אלו של מולטיפלקס - כלים מצויינים.

AmitB
16-07-2013, 18:15:00
לא הטסתי אף אחד מהם אבל למולטיפלקס יש מוניטין מעולה בכלים מהסוג הזה (היה לי איזיסטאר, ויש לי טווינסטאר שניהם של מולטיפלקס, אכן הטופ בתחום המוקצפים) - הייתי הולך על הדאון של מולטיפלקס.

יובל בן חיים
16-07-2013, 18:28:58
בדקתי ב-2 אתרים את המחירים - ה-Radian pro יקר עד מאד (180 דולר בערך, לזה תוסיף 143 דולר משלוח, מע"מ ואולי מכס ותעשה לבד את החשבון)
שקלת דאונים אחרים כמו Raptor 2000 או Passer-X? לדעתי הם יצאו לך זולים יותר ולפחות לפי עדות החברים כאן הם נהנו מאד מהטסתם. חפש ותיווכח.
ואגב, אם כבר מוקצף, מולטיפלקס הוא בחירה טובה מאד, לעניות דעתי - ויש להם עכשיו דאון חדש, אמנם קצת יקר - ה- Solius. הביקורות לפחות משבחות.
יתרון נוסף הוא שיש להם יבואן מסודר בארץ.

בהצלחה!

omri12
16-07-2013, 19:23:34
ממליץ על ה raptor 2000 יש לי, אחלה דאון כהמלצתו המקצועית במיוחד של עודד..