PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה סוללה טעונה ונשארת במטען-נזק לסוללה?

Guy Peled
17-07-2013, 07:18:53
כותרת, השגחתי על הסוללה שהטענתי ופשט נרדמתי על המקום, האם יש נזק בסוללה?

Friman
17-07-2013, 07:41:02
למה שיהיה נזק לסוללה? אני מניח שמדובר בסוללת ליפו ומטען חכם - הוא לא עצר את ההטענה כשהסוללה הייתה טעונה במלואה?

Guy Peled
17-07-2013, 08:53:47
למה שיהיה נזק לסוללה? אני מניח שמדובר בסוללת ליפו ומטען חכם - הוא לא עצר את ההטענה כשהסוללה הייתה טעונה במלואה?

כן סוללת ליפו, אבל אני לא בטוח בנוגע למטען, מטען דיי פשוט של NINE EAGLES שקיבלתי עם ה-SKYCLIMBER
ברגע שהסוללה מלאה הוא מודיע אבל אני לא בטוח שהוא מפסיק..

אננס
17-07-2013, 09:03:35
כן סוללת ליפו, אבל אני לא בטוח בנוגע למטען, מטען דיי פשוט של NINE EAGLES שקיבלתי עם ה-SKYCLIMBER
ברגע שהסוללה מלאה הוא מודיע אבל אני לא בטוח שהוא מפסיק..

אם הוא לא היה עוצר היית יודע והכותרת של השירשור הייתה קצת אחרת:D

Guy Peled
17-07-2013, 09:16:19
טוב, תודה רבה :)
עוד שאלה קטנה
האם כדאי להתקדם ולקנות שלט מקצועי יותר לטיסן הבא
השלט הנוכחי: http://www.mg-modellbau.de/webshop/images/product_images/popup_images/996_3.jpg
הגיע עם הטיסן..

אננס
17-07-2013, 09:49:50
לגבי השלט, פה לא תקבל תשובה...

אני לא מכיר את השלט שלך ולא יודע מה הוא יכול או לא יכול לעשות ואני לא מכיר אותך ואיזה טיסן אתה הולך לקנות או כמה טיסנים אתה הולך להטיס בשנה הקרובה
וכדומה..
אבל אני מכיר את התשובות שתקבל.

החל מהמלצות לקחת משכנתא ולקנות שלט לתפארת שישרוד 30 שנה, לקנות זבל סיני בגרושים שיעבוד טוב 3-4 שנים.
ואולי אפילו תקבל המלצות להישאר עם השלט שלך כל עוד הוא עונה לציפיות שלך..

עריכה:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewitem.asp?idproduct=20382
אם הוא דומה לזה אז אולי בכל זאת תישאר איתו עוד קצת זמן...

wind556
17-07-2013, 12:41:36
המטען שלך מזיק לסוללה גם כשאתה לא נרדם
אבל גם במטען משובח רצוי לנתק את הסוללה מהמטען כי נוכחתי לדעת בהרבה מקרים שיש דליפת אנרגיה קטנה ולמעשה למשך זמן רב הסוללה יכולה להיפרק.

לגבי שלט התושה מאד ברורה: אתה צריך שלט טוב, הכי טוב שידך משגת. זו ההתחלה של כל התחביב הזה

Guy Peled
18-07-2013, 05:33:28
המטען שלך מזיק לסוללה גם כשאתה לא נרדם
אבל גם במטען משובח רצוי לנתק את הסוללה מהמטען כי נוכחתי לדעת בהרבה מקרים שיש דליפת אנרגיה קטנה ולמעשה למשך זמן רב הסוללה יכולה להיפרק.

לגבי שלט התושה מאד ברורה: אתה צריך שלט טוב, הכי טוב שידך משגת. זו ההתחלה של כל התחביב הזה

תודה לכם על העזרה, הזמנתי אוקסול 6, בדרך אליי :)

guy1a
18-07-2013, 07:06:44
אקוסל 6 מטען מצויין

ושלט, אתה לא חייב למכור כליה כדי לקנות את מה שעשוי מזהב טהור ... גם למלכת הכיתה מסריח מהתחת כשהיא מפליצה ...

ואפשר לחיות מעולה עם שלט במחיר לכל כיס.

לגבי השלט שלך , שים לב שהוא לא יתאים אם תרצה לקנות מקלטים לטיסנים אחרים אלא רק למה שמגיע מ 9 נשרים.

בפן האישי .. לא כל כך אהבתי את המתגים שלו והתכנות שלו דיי גובל בבלתי אפשרי.

Guy Peled
19-07-2013, 00:39:09
אקוסל 6 מטען מצויין

ושלט, אתה לא חייב למכור כליה כדי לקנות את מה שעשוי מזהב טהור ... גם למלכת הכיתה מסריח מהתחת כשהיא מפליצה ...

ואפשר לחיות מעולה עם שלט במחיר לכל כיס.

לגבי השלט שלך , שים לב שהוא לא יתאים אם תרצה לקנות מקלטים לטיסנים אחרים אלא רק למה שמגיע מ 9 נשרים.

בפן האישי .. לא כל כך אהבתי את המתגים שלו והתכנות שלו דיי גובל בבלתי אפשרי.

תודה גם לך, אז ככל הנראה כן אצטרך לקנות שלט =(
תודה בכל מקרה :)