PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון סגירת מעגל.

Undentified
26-07-2013, 10:40:35
אהלן,
רובכם מהפורום כבר מכירים אותי מהפרסומים הקודמים.
שלשום הלכתי לחנות שבו קניתי את הפיירבירד קומנדר 2 כדי לקנות פרופ חדש ולבדוק איזה דבק הוא מציע כדי לתקן את הכנף שגם נשברה. הוא אמר לי שהוא יעשה את זה בשבילי חינם, הוא שם את הפרופ החדש והדביק בשבילי את הכנף.
אחרי זה הוא חיבר את המצבר לטיסן ובדק את הפרופ, הכל עבד בסדר גמור עד שהוא שם לב שכאשר הוא ניסה להזיז את המיצבי הכיוון (לא יודע למה) הם לא זזו, מיד הוא בדק את הסרבו והוא מגלה שהסרבו דפוק... אני אמרתי לו שאולי בגלל שריסקתי את הטיסן הסרבו התקלקל אבל כנראה שמלכתחילה הוא היה דפוק, שאלתי אותו אם אפשר להחליף את הסרבו והוא אמר לי שהסרבו של הטיסן הזה לא מוכרים בנפרד אלא צריך לקחת מטיסן אחר והוא החזיר לי את כל כספי חזרה... (באמת מזל שהמוכר היה כל כך טוב לב) לא יכולתי ללכת מן המקום כשהוא ביידים ריקות אז השארתי לו קצת כדי לתקן את הטיסן.
החלטתי שהפעם קודם אני אנסה סימולטור אז קניתי (Esky 0905A) בנוסף אבא שלי מכיר מישהו מחו"ל שמתעסק בתחביב הזה והוא שלח לי עותק של Phoenix 4.0 ^.^ ואני חייב להגיד שזה שווה כל גרוש (הרדיו, למרות שהוא לא עלה הרבה) התאמנתי,למדתי וכמובן נהנהתי! :D
אולי חלקכם שואלים את עצמכם מדוע כתבתי את הפרסום הזה אז הנה התשובה: רשמתי את הפרסום הזה קודם כל כדי לסגור מעגל של כל העניין הזה וגם כדי להראות לכל האלה החדשים בתחביב שאם רוצים להנות מהתחביב תטצרכו סבלנות, קצת חסכונות ואהבה לתחום :D
אני מצטער אם לחלקם זה לא מעניין וסתם קראתם את כל זה.
המשך יום נעים לכולם.

"Mr Nice Guy"
26-07-2013, 11:25:14
כתבת לנו סיפור חיים ענק מהחלפת סרוו קטנה :D

Friman
26-07-2013, 11:41:16
יפה שבסופו של דבר הסתבר שנפלת על מוכר הוגן ואפילו יותר מהוגן. אם אתה רוצה באמת לסגור מעגל עדכן זאת גם בפוסט המקורי שלך, שממנו השתמעה נימה של ביקורת כלפי המוכר.

שחר אלקריאף.
26-07-2013, 14:06:53
במקום לחכות לאביך
תוכל להוריד מכאן את Phonix rc גירסא 3 (יש לך אפשרות לעדכן ל4 , זה מה שעשיתי לפני איזה חודש)
http://thepiratebay.sx/torrent/6542346/

שחר אלקריאף.
26-07-2013, 14:07:29
טעות כתב לי פעמיים אותה תגובה... :confused:

gillb
26-07-2013, 18:51:33
משהו מוזר עם הפוסטים שלך. כל פוסט בשם משתמש אחר.
כמו כן, הסיפור על בעל חנות שהחזיר את מלוא הכסף על סרוו שהתקלקל אחרי שהטיסן התרסק ניראה לא הכי אמין. אולי תיתן לנו יותר פרטים על בעל החנות שנזהיר אותו שאם הוא ימשיך כך, לנו הטיסנאים תהיינה פחות אפשרויות.
בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה. מקווה שאתה לא טרול.

גיל ברקאי, צורן

gillb
26-07-2013, 18:55:05
סליחה. טעות שלי. הפוסטים שלך כולם תחת אותו שם משתמש.

בכל מקרה שיהיה לך בצלחה.

גיל ברקאי, צורן