PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה על מה עוד אני צריך להתאמן?

Xenon
27-07-2013, 11:07:08
אהלן,
אז כמו שאמרתי אתמול אני כבר בערך חודש מתאמן בסימלטור ואני לא כל כך יודע על מה עוד אני צריך להתאמן. בינתיים אני מתאמן על פניות חדות, מסנה כמה שפחות להשתמש במנוע כדי לחסוך במצבר, עובר מעל כדי ללמוד את שהשליטה הפוכה ובעיקר נחיתות. אני לרוב מתאמן על האיזי סטאר (Phoenix) ומשנה קצת את ההגדרות של המייצב כיוון (האיזי סטאר בעל 3 ערוצים בלבד) כדי להרגיש שאלה מאזנות אבל זה לא הכי נכון ומדוייק בעולם...
אז על מה עוד אני צריך להתאמן? בנוסף הייתי שמח לדעת איזה מנחת יש באזור השרון כדי לבקר ולהתרשם :D תודה מראש והמשך יום נעים.

איתן,

neo 2
27-07-2013, 11:53:00
נחיתות

אני יודע שזה סימולטור והכל, אבל תשתדל שהנחיתות שלך יהיו כמו שיותר מושלמות..שהטיסן לא מקבל מכה חזקה בקרקע, שהנחיתה לא עם UP יותר מידי(כדי שהזנב לא ישתפשף) ולא DOWN יותר מידי(שלא יקבל מכה בפרופ)
להטיס עם רוח כמובן, לוודא שהנחיתה ישרה (הטיסן לא נוטה יותר מידי ימינה או שמאלה)
תנסה להטיס עם מודל של טריינר אולי, לנסות לוודא שהטיסן לא מקפץ כי הגלגל הקדמי נתן מכה חזקה בקרקע ברגע הנחיתה.
לנסות לשנות את כיווני הרוח, שבהתחלה היא תהיה מסלולית(לאורך המסלול) ואחר כך לשנות כיוון לרוח צידית

נחיתות הן אחד האלמנטי בסיס החשובים ביותר

Undentified
27-07-2013, 12:17:24
נחיתות

אני יודע שזה סימולטור והכל, אבל תשתדל שהנחיתות שלך יהיו כמו שיותר מושלמות..שהטיסן לא מקבל מכה חזקה בקרקע, שהנחיתה לא עם UP יותר מידי(כדי שהזנב לא ישתפשף) ולא DOWN יותר מידי(שלא יקבל מכה בפרופ)
להטיס עם רוח כמובן, לוודא שהנחיתה ישרה (הטיסן לא נוטה יותר מידי ימינה או שמאלה)
תנסה להטיס עם מודל של טריינר אולי, לנסות לוודא שהטיסן לא מקפץ כי הגלגל הקדמי נתן מכה חזקה בקרקע ברגע הנחיתה.
לנסות לשנות את כיווני הרוח, שבהתחלה היא תהיה מסלולית(לאורך המסלול) ואחר כך לשנות כיוון לרוח צידית

נחיתות הן אחד האלמנטי בסיס החשובים ביותר

תודה על הטיפים.
בנוסף יש בעיה קטנה, אני מתעניין יותר בקטע של דאונים ממונעים מאשר טריינרים קלאסים ובפאוניקס יש רק את האיזי סטאר ואין לא מאזנות של ממש אז זה דיי קשה וגם אין לו כני נסיעה. אגב, אם איזה מהירות מומלץ לנסות בהתחלה?

neo 2
27-07-2013, 12:30:06
בדאונים אין לי שמץ, מקווה שמישהו אחר יוכל לעזור לך.
בהצלחה!

wind556
27-07-2013, 13:22:23
לא מכיר את הפניקס מספיק טוב, אבל ברילפלייט יש דאונים קלאסיים
אבל האמת היא שסימולטור אינו הפתרון הנכון עבורך, בלי הדרכה אתה יכול ללמוד רק קורדינציה, אבל לא תבין מה צריך לעשות

omri12
27-07-2013, 15:54:25
לי יש פוניקס, יש לך אופציה של דאונים כשאתה בוחר טיסן, ותת אופציה של ממונעים ולא ממונעים. אם תרצה, אתה יכול להיכנס להגדרות של אתר הטסה- מזג אוויר- ושם יש לך אופציה להגדיר כמות טרמיקות וגם חוזק, כיוון רוח ועוצמה, ואפילו אם תרצה עננות. אם אתה נכנס לאתר הטסה ולוחץ על האופצייה הראשונה אתה יכול לשנות מקום ובהמלצה שלי להטיס במקום שכתוב בשם שלו משהו עם hill סוג של גבעה עם זרם אוויר שמרים למעלה גם בלי טרמיקות... כמו בצוק. בהצלחה!