PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה איך הטיסן הזה בתור שלב שני?

matan 144
16-08-2013, 06:07:46
http://www.hangar-9.com/Products/Default.aspx?ProdID=HAN4425
הוא טוב לטיסן שלב שני?
מנוע יש לי בבית OS 55 חדש שאפשר לשים עליו...

mixerfix
16-08-2013, 07:17:19
תגיד, קראת את התואר של הטיסן? יש לו מנוע.

---MAV
Marc A Volovic
marc@bard.org.il

matan 144
16-08-2013, 07:59:52
תגיד, קראת את התואר של הטיסן? יש לו מנוע.

---MAV
Marc A Volovic
marc@bard.org.il

כן אבל זה מנוע אבולושן 40...
בחנות מאפשרים לי לקנות את הקיט הזה רק בלי המנוע
(55 של O.S יותר טוב לא? וכבר יש לי אותו)

edgarfov
16-08-2013, 08:23:40
טיסן מעולה, יש לו את העיבוי פרופיל בצידי הכנף מה הנותן ערך יציבות מוגבר. יטוס יציב.
ועם 55 - מצוין

א.

matan 144
16-08-2013, 15:18:08
טיסן מעולה, יש לו את העיבוי פרופיל בצידי הכנף מה הנותן ערך יציבות מוגבר. יטוס יציב.
ועם 55 - מצוין

א.

רגע, זה טריינר או טיסן שלב 2?
אם זה טריינר אז אני בעצם לא ממש מתקדם בתחביב לא? או שהוא מתנהג שונה מטריינר?

TazmanianDevil
17-08-2013, 18:55:30
עדיין זה גלגל זנב וזה לא פחות מאתגר.
לרוב טיסנים שלב שני צריכים להיות גלגל זנב, זה עולם אחר בהמראה ובנחיתה, ותוכל לקבל אותו גם בצורת ספורט סקייל.
המנוע יתאים לו בצורה מושלמת.
אם אף פעם לא הטסת טיסן עם גלגל זנב, אני מאוד ממליץ לקרוא על זה קצת או לקבל עזרה ממטיסים בשטח שיודעים.

adibenbasat
17-08-2013, 23:46:12
זה אחלה טיסן אבל ממש לא הייתי ממליץ עליו כטיסן שלב 2, זה בחירה ממש לא טובה, לך על טיסנים שלב 2 פופולריים יש כול מיני טובים..

edgarfov
18-08-2013, 06:51:10
אם לא הטסת גלגל זנב המוסאנג הספציפי הזה מעולה לך, להגה כוון שלו יש מרכיב מאוד מורגש. לעבור לשלב 2 ספורטיבי
או ארובטי יותר יהיה טבעי אחריו.
אם תקפוץ ישר לטסינים אגרסיבים יותר.. מאוד מאתגר, וגם מחיר ההרגשה ומה השכלתי של אחרי מריחה של טיסן כזה שנוי במחלוקת.
ותאמין לי הם צוללים לקרקע כמו אווזים מתים.

א.

,

matan 144
18-08-2013, 18:58:10
אם לא הטסת גלגל זנב המוסאנג הספציפי הזה מעולה לך, להגה כוון שלו יש מרכיב מאוד מורגש. לעבור לשלב 2 ספורטיבי
או ארובטי יותר יהיה טבעי אחריו.
אם תקפוץ ישר לטסינים אגרסיבים יותר.. מאוד מאתגר, וגם מחיר ההרגשה ומה השכלתי של אחרי מריחה של טיסן כזה שנוי במחלוקת.
ותאמין לי הם צוללים לקרקע כמו אווזים מתים.

א.

,

אז לא עדיף כבר ללכת על שלב שני ולוותר על המוסטנג? ההתנהגות של המוסטנג הזה שונה מטיסן שלב שני?

edgarfov
18-08-2013, 19:55:26
מוסטנג. סקייל יפהפה. נחשב שלב 2

matan 144
18-08-2013, 20:11:04
מוסטנג. סקייל יפהפה. נחשב שלב 2

אז אם אני חורש על המוסטנג הזה לא תהיה לי בעיה אחר כך לעבור ל3D או סתם לטיסנים גדולים יותר?

flyinglizard
18-08-2013, 20:27:47
אז אם אני חורש על המוסטנג הזה לא תהיה לי בעיה אחר כך לעבור ל3D או סתם לטיסנים גדולים יותר?

יהיה לך יותר קל, כרגע, להטיס טיסני 3D מאשר את המוסטנג הזה. לרוב טיסני 3D סלחניים יותר וקלים יותר להטסה מסקיילים. אז אם מה שאתה באמת רוצה הוא טיסני 3D, אין לך מה לחכות, קנה אחד עכשיו.
ובאופן כללי, ככל שהטיסן גדול יותר הוא קל יותר להטסה.

ולגבי דיון על טיסני שלב 2 בכלל, ראה כאן (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?66132-%EE%FA%EC%E1%E8-%E1%E9%EF-%F9%F0%E9-%E8%E9%F1%F0%E9%ED-%F9%EC%E1-%E1-%E5%F1%E0%E8-%E0%F4).

guyst
18-08-2013, 20:37:27
יש לי את הטיסן הזה והוא מדהים. כמו שאדגר אמר, הוא מצד אחד סקיילי ויפייפה, ומצד שני תוכנן כספורט מאוד סלחני ולא בועט כמו מסוטנג סקייל אמיתי.
טריינר הוא לא, עדיין ריצת המראה עם גלגל זנב יותר מאתגרת וטיסן כנף תחתית.
שלי ד"א חשמלי.

http://www.youtube.com/watch?v=6P_5yfQ1MLI

edgarfov
18-08-2013, 22:27:45
יהיה לך יותר קל, כרגע, להטיס טיסני 3D מאשר את המוסטנג הזה. לרוב טיסני 3D סלחניים יותר וקלים יותר להטסה מסקיילים. אז אם מה שאתה באמת רוצה הוא טיסני 3D, אין לך מה לחכות, קנה אחד עכשיו.
ובאופן כללי, ככל שהטיסן גדול יותר הוא קל יותר להטסה.

ולגבי דיון על טיסני שלב 2 בכלל, ראה כאן (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?66132-%EE%FA%EC%E1%E8-%E1%E9%EF-%F9%F0%E9-%E8%E9%F1%F0%E9%ED-%F9%EC%E1-%E1-%E5%F1%E0%E8-%E0%F4).

ממש לא נכון
חוץ מעובדה אחת שטיסן גדול קל יותר להטסה, וגם זה.. הייתה מתעכב על איזה טיסן וסוג טיסה מדובר.
טיסן טרידי לא סולח ולא שוכח , טיסן טירידי ממשפחת הסקיילים יתרסק בלי למצמץ בחשיבה לא ברורה הכי קלה. הם לא דואים כמעט , ולכל אחד
יש מאפייני הזדקרות שונים ומשונים לא קלים בכלל אבל נילמדים בסבלנות ואחכ גם נעזרים בהם לכל מיני טריקים שמיקים כאלה..

א.

flyinglizard
18-08-2013, 22:35:08
ממש לא נכון
חוץ מעובדה אחת שטיסן גדול קל יותר להטסה, וגם זה.. הייתה מתעכב על איזה טיסן וסוג טיסה מדובר.
טיסן טרידי לא סולח ולא שוכח , טיסן טירידי ממשפחת הסקיילים יתרסק בלי למצמץ בחשיבה לא ברורה הכי קלה. הם לא דואים כמעט , ולכל אחד
יש מאפייני הזדקרות שונים.

א.

אני ממליץ לך להטיס פעם טיסן 3D בשביל להבין כמה שאתה טועה. לא דואים? מתרסקים? נשמע כמו משהו שלומדים בגדנ"ע אוויר, מיד לפני שמרכיבים את המנוע COX על הטיסן כבל.
הטיסנים האלו יותר סלחניים, יותר קלים להטסה ויותר צפויים על המגבלות מכל טיסן אחר. הMXS שלי טס כמו... בלון. בשביל להזדקר איתו אתה צריך לסגור מנוע, למשוך אפ ולספור עד 10.

הטיסן חייב להיות מורכב כראוי, מאוזן כראוי והשלט מתוכנת כראוי (היצרנים ממליצים גם על 80% אקספו (!!!) ברייטים הנמוכים בגלל הגודל של משטחי ההיגוי) אבל אלו הכלים הכי סימפטיים שיש. המקום היחידי שאולי הם בעייתים בו הוא הטסה ברוחות חזקות, בגלל עומס הכנף האפסי שלהם.

אני מוכן לשים בכל יום כל אחד מהטיסנים שלי בידיים של מתחיל מול איזה סקייל\שלב 2 שתבחר ולשמוע מה יותר קל להטסה.

edgarfov
18-08-2013, 22:47:14
MXS... טיסן חמוד. קל במישקל , לא נראה סקיילי בשום צורה. מנוע מפלצתי חשמלי. זה יותר משחק וידאו מאשר הטסה
ממש לא התכוונתי למטוס כזה , או לטלינק שלי או פרקמסטרים...
בידיים של מתחיל זה חסר משמעות, מכוון שהוא לא יכול לגזור דבר על מאפייני טיסה של טיסנים שמתנהגים קצת יותר קרוב למטוסים האמיתיים.
אני ממליץ לך לקחת סקייל של איזה אקסטא 300 או 260. תופתע זה לא ירגיש כמו MXS בכלל...

flyinglizard
18-08-2013, 22:55:22
אף חברה שמכבדת את עצמה לא פשוט מקטינה את מטוס המקור לגודל של R/C ומייצרת אותו כך. כולן עושות שינויים כי האווירודינמיקה משתנה כשיורדים בגודל (מספר ריינולדס ועוד דברים שנשגבים מבינתי). אף מטוס R/C בכל גודל או צורה שהוא לא מתנהג כמו המטוס האמיתי, מאותן סיבות ממש. אני לא יודע מה אתה מחשיב כ"הטסה" ומה כ"משחק וידאו", אבל נראה לי שזו הגדרה שרירותית לחלוטין בעולם הפרטי שלך.

edgarfov
18-08-2013, 23:11:42
יש הגדרות לשינויים שנעשים בטיסנים בין סקייל למבנה "דומה" , נדמה לי ששינוי עד 10 אחוז בפרופורציות הוא כלל, לפחות עפי IMAC וכאלה.
בין התנהגות סקיילית אופיינית לבין משחק וידאו יש מרחק עצום. טיסן עם כנף 1.4מטר ששוקל 1.2 קילו אולי יהיה בקצה של הסקלה לאומת טיסן
כנף 1.3 או 1.4 ששוקל כמעט 4 קילו. בהנחה ששני המטוסים מנסים להראות סקיילים של ארובאטי כלשהו.
קח למשל את הטלינק או הEDGE540 של הסיני שנראה סקיילי ומותאם לחשמלי ובנוי כולו מכלום בלזה ומישקל.
שניהם תוכל להטיס במיגרש כדורסל. תיקח את אותו EDGE תנפח אותו בשלוש ארבע קילו חיזוקים שים מנוע ניטרו או בנזין
תצטרך כבר מסלול נחיתה ארוך יותר. הרבה יותר ארוך. ככה על רגל אחת.
וכן מטוסי סקייל יכולים מאוד להיתנהג כמו הדבר האמיתי.
תחשוב מה מרחף במינהרות הרוח לפני שזה גודל לדבר האמיתי.

matan 144
19-08-2013, 09:01:59
הייתי עובר ל3D, פשוט אבא שלי רוצה את המוסטנג...
אז אני כנראה אקח עכשיו את המוסטנג+ מנוע 55 ונראה בהמשך אם אני אקנה גם 3D אולי בנזין..

edgarfov
19-08-2013, 19:19:27
הייתי עובר ל3D, פשוט אבא שלי רוצה את המוסטנג...
אז אני כנראה אקח עכשיו את המוסטנג+ מנוע 55 ונראה בהמשך אם אני אקנה גם 3D אולי בנזין..

אתה תעבור לטיסות כאלו דרך המוסטנג הניפלא הזה, ותתפלא כמה שתהנה גם אחכ להמשיך איתו.
א.