PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה איך זה בתור דאון ראשון?

עדויונתן
30-08-2013, 15:31:38
http://www.ebay.com/itm/4Ch-RC-R-c-EP-2M-Raptor-Tx-2000-ARF-Soaring-Slope-Glider-Sailplane-Plane-piybu-/330776518222?pt=AU_Toys_Hobbies_Radio_Controlled_V ehicles&hash=item4d03d11e4e

איך הוא בתור דאון ראשון?
אחרי שאני מעלה אותו למעלה או יוכל לדאות בלי המנוע?
והיבנתי שאני צריך להוסיף לו רק שלט וסוללה(שיש לי) איזו סוללה צריך?
תודה מראש לעוזרים

Flying_student
30-08-2013, 17:13:42
לא מתאים בעליל.
תמצא מישהו שיחנוך אותך וכך לא תעשה טעות שתעלה לך המון כסף.
בהצלחה

Sent from my CR9A13-DC using Tapatalk 2

umbo
31-08-2013, 09:04:13
הטיסן הוא דאון טוב, אם כי אפשר כניראה למצוא אותו במקומות נוספים ולא רק באוסטרליה. הענין הוא שלא ציינת בברור אם זה טיסן ראשון או דאון ראשון ( ויש לך ניסיון הטסה קודם).
כטיסן ראשון, כמו שכתב לך Flying_student, הוא לא בדיוק מתאים וממומלץ, אם כי אם תקבל הדרכה מסודרת וטובה, אפשר להסתדר גם איתו.

wind556
31-08-2013, 12:43:24
הדאון הזה מצויין, אחד הטובים, אבל לא תסתדר איתו בלי הדרכה מסודרת. היו אנשים שהתחילו איתו כטיסן ראשון בכלל ונהנו מאד, אבל בצמידות למדריך.
כמו כן אתה צריך לרכוש אותו רק בגירסת הקיט העירום ולאבזר לבד. האביזרים שבאים איתו לא מתאימים ולא טובים
ובנוסף יהיה עליך לבנות תושבת מנוע שונה לגמרי מהקיימת שמתפוררת בכל נגיעה קטנה בחרטום
והכי חשוב, ללא שלט מתקדם חבל על הכסף, לא תצליח לתכנת אותו כדי להפיק את המיטב

עדויונתן
31-08-2013, 14:47:51
זה טיסן ראשון
יש לי מי שילמד אותי
אני רק רוצה לדעת אם הוא השווה את הכסף הזה?
והוא יכול לדאות גם ללא מנוע?

adibenbasat
31-08-2013, 17:25:51
קצת עדינים איתך פה החברים.. אל תעיז לקנות אותו!!!
לא שהוא מוצר רע..דווקא טוב, אבל ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש לא מתאים לתחלה, יש בשוק מחלקה שלמה ונהדרת של מוקצפים שטסים ודואים נהדר,
תוכל ללמוד עליהם את הבסיס של התחביב (וזה לא רק ללמוד להטיס, גם לבנות, לתקן ולהכיר חומרים ואביזרים שונים), יותר מהכול הם מאוד עמידים לנזקים וקלים לתיקון.

אל תזמין אותו, תלמד להטיס עם מדריך בצורה יסודית, אחרי זה תוכל להטיס הכול..

wind556
01-09-2013, 00:00:41
קצת עדינים איתך פה החברים.. אל תעיז לקנות אותו!!!
לא שהוא מוצר רע..דווקא טוב, אבל ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש לא מתאים לתחלה, יש בשוק מחלקה שלמה ונהדרת של מוקצפים שטסים ודואים נהדר,
תוכל ללמוד עליהם את הבסיס של התחביב (וזה לא רק ללמוד להטיס, גם לבנות, לתקן ולהכיר חומרים ואביזרים שונים), יותר מהכול הם מאוד עמידים לנזקים וקלים לתיקון.

אל תזמין אותו, תלמד להטיס עם מדריך בצורה יסודית, אחרי זה תוכל להטיס הכול..

ידידי היקר, אתה טועה הפעם
על הדאון הזה כבר לימדתי מתחילים גמורים ובאורח פלא הם למדו להטיס מהר יחסית ובאיכות הטסה טובה .
אל תמהר לפסול אותו לשימוש הנ"ל, הדאון הזה יפתיע אותך

Flying_student
01-09-2013, 07:51:16
אחד המטיסים הטובים ביותר בטייסת אצלנו התחיל עם ערכת הכל כלול של edf קטן בצורת f22, אתה לא תיראה אותי ממליץ על זה.
אף אחד גם לא ציין שיש מצב טוב שהחבילה תתקע במכס בגלל השלט.

אז נכון שאנחנו חיים בעולם שבו מתחיל לא חייב טריינר קלאסי, אבל עודד, לא צריך להתחיל עם הוט ליינר(ואני יודע שהטיסן המדובר אינו הוט ליינר, להירגע ).

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

wind556
01-09-2013, 10:08:26
אחד המטיסים הטובים ביותר בטייסת אצלנו התחיל עם ערכת הכל כלול של edf קטן בצורת f22, אתה לא תיראה אותי ממליץ על זה.
אף אחד גם לא ציין שיש מצב טוב שהחבילה תתקע במכס בגלל השלט.

אז נכון שאנחנו חיים בעולם שבו מתחיל לא חייב טריינר קלאסי, אבל עודד, לא צריך להתחיל עם הוט ליינר(ואני יודע שהטיסן המדובר אינו הוט ליינר, להירגע ).

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

למען הסדר הטוב, זאת אינה המלצה למתחיל, אלא רק ציון העובדה שזה אפשרי ואפילו מענג ובלבד שיהיה תחת הדרכה מסודרת
אתה יודע שההמלצה שלי היא עדיין הביקסלר. לעומת זאת הכייף שבללמוד עם דאון כזה, והידע שירכוש בדרך הזאת רב ביותר ועבור אנשים מסויימים שמסוגלים לעמוד בסטנדרט גבוה ופועלים נכון. בהחלט לא המלצה גורפת

adibenbasat
01-09-2013, 10:37:24
למען הסדר הטוב, זאת אינה המלצה למתחיל, אלא רק ציון העובדה שזה אפשרי ואפילו מענג ובלבד שיהיה תחת הדרכה מסודרת
אתה יודע שההמלצה שלי היא עדיין הביקסלר. לעומת זאת הכייף שבללמוד עם דאון כזה, והידע שירכוש בדרך הזאת רב ביותר ועבור אנשים מסויימים שמסוגלים לעמוד בסטנדרט גבוה ופועלים נכון. בהחלט לא המלצה גורפת

ביקלסר הוא אופציה נהדרת, לזה התכוונתי דאון שהוא סוג של טריינר ובעיקר עמיד ופרקטי לנזקים\תיקונים,
שוב,הדאון הנ"ל לדעתי ממש לא מומלץ למתחיל וכיוון שהוא עוד לא רכש אז כדאי להוריד אותו מהאופציה הזו,
שירכוש את הדאון הזה אחרי שילמד קצת להטיס, לתקן ולהבין איך ה"דברים עובדים"..
אז .."המלצה" היא הדבר החשוב בשרשור הזה, הבחור שאל איך הדאון כ-"דאון ראשון" (טיסן ראשון בכלל)- אז לא מומלץ:)

Flying_student
01-09-2013, 11:52:00
אם ההמלצה בטיסן ראשון זה טיסן שהחניך מקובע למדריך בצורה מוגזמת אז כמות השיעורים שהוא יצטרך לקחת בהתחלה תהיה גדולה יותר ותעלה כמו 4 ביקסלרים. לא מוצדק בעליל. גם המדריך צריך לחשוב על איך הוא עוזר לחניך להיכנס בצורה כזו שהוא יהיה עצמאי במהרה.

מה שעוד צריך לקחת בחשבון הוא כמות הזמן הנדרשת לתיקון נזק שעלול לקרות כאשר לא מנוסה מטיס טיסן כזה. וכמו שזה נראה ההמלצה עבור דאון כזה היא פניית פרסה ליציאה מהתחביב בשלב מוקדם מאוד.