PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! המלצה לסט אפ ואביזרים

Giggles
31-08-2013, 14:43:47
אני רוצה להזמין את הדאון הזה
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__29303__Red_Swan_Laser_Cut_Balsa_KIT_1250mm_Kit_. html

יש בקישור מתחת לתמונות גם סט אפ מומלץ רציתי אם הוא מספיק טוב או לשנות אותו
וגם איזה אביזרים אני צריך כדי לבנות אותו יש לי כבר דבק סכינים מסוריות וכל מיני דברים לבנייה

וגם איזה פרופ לשים אין שם המלצה

זה לא טיסן ראשון שלי

wind556
31-08-2013, 15:06:03
אתה מבין שזה לא דאון מוכן ואתה צריך לבנות אותו?
כמו כן אתה מבין שתצטרך לקנות כלי עבודה מסויימים כמו למשל מגהץ ציפויים וציפויים, שזה יותר יקר מכל הדאון הזה?
כמו כן אתה מבין שאין בקיט תושבות לסרוואי המאזנות ותצטרך לבנות את זה בעצמך?
ובנוסף, אין טיפת משמעות לסט אפ שהם ממליצים, זה סתם מילים ולא מידע מקצועי. אתה למשל חייב ספינר של פרופ מתקפל במידה מסויימת ואת זה לא תדע עד שתמדוד בעצמך על הטיסן, וזאת רק דוגמה אחת.

אבל בלי קשר לכל הנאמר, זה דאון מתחילים עם פרופיל שטוח, משמע איכות דאיה סבירה, לא יותר, אבל יציב ונוח
אם תבנה אותו נכון כנראה שתהנה ממנו מאד, אם תבנה אותו לא מוקפד, חבל על הזמן והכסף שלך

Giggles
31-08-2013, 15:22:39
זה בדיוק מה שאני רוצה לבנות בעצמי
כבר הרבה זמן אני רוצה לבנות בעצמי יש לי את כל הכלים ואני מבין שצריך גם ציפויים ועוד דברים
לכן אני פונה לפורום לנפי הזמנה

wind556
01-09-2013, 00:06:02
זה בדיוק מה שאני רוצה לבנות בעצמי
כבר הרבה זמן אני רוצה לבנות בעצמי יש לי את כל הכלים ואני מבין שצריך גם ציפויים ועוד דברים
לכן אני פונה לפורום לנפי הזמנה

זה קיט להרכבה, זו לא ממש בנייה, אבל עדיין יש עליו לא מעט עבודה, כולל שינויים מחוייבי המציאות
אם אתה חושב שתוכל להתמודד עם בניה מאפס, אוכל לעזור לך בזה

אגב כל הכלים, אני אופתע אם יש לך את כל מה שצריך (אופתע לטובה, אבל לא הייתי מהמר על זה)

feffer
01-09-2013, 01:27:13
אני חובב של דאונים קלאסיים עם מבנה עץ קלאסי וגוף קופסא, אבל זה נראה לי מיושן כבר מדי. אין לו למשל מבנה D-box בכנף. הכי מפריע זה שאין לו מאזנות.

*סליחה כנראה שיש לו מאזנות.

wind556
01-09-2013, 10:11:09
אני חובב של דאונים קלאסיים עם מבנה עץ קלאסי וגוף קופסא, אבל זה נראה לי מיושן כבר מדי. אין לו למשל מבנה D-box בכנף. הכי מפריע זה שאין לו מאזנות.

*סליחה כנראה שיש לו מאזנות.

מאזנות יש, D BOX אין וזה יורגש היטב , אתה בהחלט צודק. זה חלק מהשינויים שכתבתי שהם מחוייבי המציאות ובהחלט אפשרי לבנות עליו D BOX
אבל האמת היא שיותר נכון פשוט להתחיל טיסן מההתחלה, בלי לקנות שום קיט

Giggles
03-09-2013, 18:38:47
אפשר הסבר מה זה D BOX?
דרך אגב התקציב לסיפור הזה זה 600 שקל
שזה בדיוק מה שיוצא לי הזמנה מהובי קינד כולל משלוח וציפויים ומנוע כו'...

Giggles
05-09-2013, 02:15:25
ניסיתי לעשות חיפוש בפורום לא מצאתי...

ebay007
05-09-2013, 09:32:16
DBOX זה המבנה של שפת ההתקפה בכנף.
זה כשיש חיפוי בלזה כל כל הפרופילים לאורך שפת ההתקפה. זה יוצר מבנה קשיח יותר וזה יותר אווירודינאמי. כי אחרת הציפוי היה שוקע בין הפרופילים.

adibenbasat
05-09-2013, 10:56:33
אם אתה כבר רוצה לבנות ויש לך את הכלים וגם זה לא הטיסן\דאון הראשון שלך.. למה לקנות את הצ'מוק הזה???
אתה הולך להוציא כסף, להשקיע זמן ומאמץ, בנה דאון מתוכן ברמה הרבה יותר גבוהה, וזה לא אומר שזה צריך להיות פרויקט מסובך, פשוט מוצר איכותי יותר.
תתייעץ עם עודד, בטח יש לו תוכנית של דאון שמתאימה לרמת הבנייה שאתה מעוניין ובטוח ברמת מוצר הרבה יותר איכותית מהג'נק הזה שצריך לעשות לו כול מיני שיפורים כדי שהיה שווה משהו.
תעשה חשבון על חומרים (בטח יצא לך קצת יותר לקנות), ותבנה משהו ברמה אחרת לגמרי שבסופו תהנה גם מהבנייה וגם והתוצאה יותר מאיזה קיט מאולתר מהסיני שצריך לעבור שיפורים..

שים עוד 100-200ש"ח, תאמין לי זה שווה את זה..