PDA

צפייה בגרסה מלאה : שרשור בניה טיסן ראשון מבלזה

turh
09-09-2013, 20:40:41
אחרי שהתאכזבתי מהיתוש שיכנעו אותי לבנות מבלזה
הנה ההתחלה:
הגוף עצמו יהיה 90 ס"מ
והכנף 120 ס"מ בסופו של דבר אמור לצאת טיסן חמוד וספורטיבי
המשך:
בינתיים זו הכנף בגודל של 90 ס"מ והיא תוגדל...
9719597196
זו ההגדלה של הכנף בשיפוע:
97226
(יהיה שיוף...)

Liav
09-09-2013, 21:00:22
יפה!
תמשיך לעדכן

wind556
09-09-2013, 22:19:52
מהתמונות נראה בבירור שהפרופילים שלך מאד לא מדוייקים. לדעתי עליך לזרוק אותם ולהתחיל מההתחלה
אבל אם זאת ההתחלה שלך ואתה מצלם את זה במחשבה שזה ראוי לשימוש, סביר להניח שההמשך לא יהיה טוב יותר.
דבר איתי ואסביר לך איך לייצר פרופילים מדוייקים וממש בעבודה קלה ומהירה
כהתחלה זרוק את הסכין שאתה עובד איתה, זה כמו לנתח עם גרזן חלוד, ותרכוש סקאלפל באיכות טובה, זה הצעד הראשון וההכרחי.
כמו כן אני לא מבין את המושג "ספורטיבי חמוד" . הפרופיל שבחרת מתאים יותר לדאון שהייה ולא לביצועים
אין טעם להשקיע כסף זמן ומאמץ כדי שבסוף יצא טיסן נחות.
לא חכמה לטפוח לך על השכם ולאמר "כל הכבוד" כשההתחלה כל כך גרועה ואינה מגובה בידע בסיסי. עדיף לאמר את זה לפני שתהיה מושקע במשהו לא טוב.
ואם תזדקק לעזרה ולטיפים תקבל לכל אורך התהליך

אננס
09-09-2013, 22:40:14
105651בתור התחלה.. נראה לא רע..

טיסן ראשון מבלזה לא חייב להיות מושלם מכל הבחינות, תמשיך לעדכן ואל תשכח לצלם בטסט...

turh
09-09-2013, 22:48:17
קודם כל הטיסן הזה מבוסס על טיסן שאני הטסתי אישית והוא טס טוב ויפה
הפרופילים בסופו של דבר יצאו מאוד מדויקים והם אותם פרופילים שהטסתי
ואל תדאג יש מי שמנחה אותי...

avigr2
09-09-2013, 22:58:26
בהצלחה..ואתה בטח כבר יודע שללא וידיאו של הטסט פלייט זה לא יהיה מושלם. :):D
תמשיך לעדכן והכי חשוב שתהנה מהבניה

אננס
11-09-2013, 10:54:44
אין טעם להשקיע כסף זמן ומאמץ כדי שבסוף יצא טיסן נחות.

עודד ממך לא הייתי מצפה לתגובה כזאת... הרי רק לפני שירושר אחד הצעת לרכוש סטאפ חדש ליתוש פוליגל ..הרי זה בדיוק השקעה של כסף זמן ומאמץ לטיסן "ארוחת חבלים" אתה כתבת...
וחוץ מזה אין דבר כזה טיסן נחות... מדובר פה בתחביב ואני נהנה להטיס כמעט כל דבר... כמעט בכל שירשור בנייה היתה תגובה של מישהו שכתב לי שאני עובד הפוך, הטיסן יסתובב לי כמו ספירלה כי הוא עקום.
ועוד תגובות מעודדות כאלה..

אורי - אל תזרוק לפח שום דבר.. הכל חלק מהלימוד .. תמשיך להעלות תמונות של תהליך הבנייה... החברים ימשיכו להעיר ולהאיר...
כל התגובות רק יעשירו אותך ויתרמו לך אם בתהליך הבנייה ואם בשיפור הביטחון העצמי שלך לאחר הטסט ...

והכי חשוב להינות מהדרך..

כל הכבוד לך על הדרך, אני לא מכיר הרבה שמיד לאחר לימוד על ביקסלר עברו לבניית הטיסנים שלהם לבד מבלזה, לפחות לא במאה ה 21 ...

wind556
11-09-2013, 12:25:59
עודד ממך לא הייתי מצפה לתגובה כזאת... הרי רק לפני שירושר אחד הצעת לרכוש סטאפ חדש ליתוש פוליגל ..הרי זה בדיוק השקעה של כסף זמן ומאמץ לטיסן "ארוחת חבלים" אתה כתבת...
וחוץ מזה אין דבר כזה טיסן נחות... מדובר פה בתחביב ואני נהנה להטיס כמעט כל דבר... כמעט בכל שירשור בנייה היתה תגובה של מישהו שכתב לי שאני עובד הפוך, הטיסן יסתובב לי כמו ספירלה כי הוא עקום.
ועוד תגובות מעודדות כאלה..

אורי - אל תזרוק לפח שום דבר.. הכל חלק מהלימוד .. תמשיך להעלות תמונות של תהליך הבנייה... החברים ימשיכו להעיר ולהאיר...
כל התגובות רק יעשירו אותך ויתרמו לך אם בתהליך הבנייה ואם בשיפור הביטחון העצמי שלך לאחר הטסט ...

והכי חשוב להינות מהדרך..

כל הכבוד לך על הדרך, אני לא מכיר הרבה שמיד לאחר לימוד על ביקסלר עברו לבניית הטיסנים שלהם לבד מבלזה, לפחות לא במאה ה 21 ...

ידידי היקר, אתה הפעם לוקה בהבנת הנקרא (תופעה נפוצה כאן מאד)
אילו הבחור היה טורח ומקשיב, בכמה מילים פשוטות וכמה טיפים מינימליים, ובדיוק באותה השקעה הוא היה משדרג את הבנייה שלו ממש בהרבה
העידוד שאתם נותנים כאן מנציח בינוניות וחוסר מקצועיות או רצון ללמוד את הדרך הטובה יותר,שאינה בהכרח הדרך הכי טובה, אבל טובה בהרבה מהדרך שלו מבלי להוסיף מאומה על ההשקעה בזמן ובכסף.

כנ"ל גם מה שנכתב על ההשקעה ביתוש. המסר היה ששווה להחזיק בבית סט אפ ולנסות כי אין מה להפסיד, זה תמיד יכול לעבור לטיסן אחר. איפה כאן ההשקעה המיותרת?

כל חניך בן 12 בקלוב התעופה שבונה טיסן מתחילים פעם ראשונה בחייו (גם מבלי שבנה ביקסלר קודם) בונה ברמה גבוהה פי עשרות מהרמה שנראית כאן, ולא בגלל שנרשמים לשם גאונים קטנים, אלא בגלל שהם מקבלים הדרכה מינימלית.
ואת זה כנראה קשה מאד להבין כאן.

לפעמים הפורום הזה גורם נזק בדרך של עידוד סתמי וטפיחה על השכם גם כשאין שום סיבה אמיתית.

זכור את המשפט "חוסך שבטו שונא בנו" ונסה להבין היטב את המשמעות שלו ובכך תבין איזו משתי הגישות יכולה להועיל ואיזו להזיק.
לי התשובה ברורה

saportas
11-09-2013, 21:58:47
קודם כל הטיסן הזה מבוסס על טיסן שאני הטסתי אישית והוא טס טוב ויפה
הפרופילים בסופו של דבר יצאו מאוד מדויקים והם אותם פרופילים שהטסתי
ואל תדאג יש מי שמנחה אותי...

התחלה טובה מאוד .:)

turh
12-09-2013, 17:29:09
תמונה עדכנית של הכנף
זה יהיה ההגדלה שלה
בסוף תצא 125 ס"מ
97258

guyst
12-09-2013, 19:43:06
תמונה עדכנית של הכנף
זה יהיה ההגדלה שלה
בסוף תצא 125 ס"מ
97258

יפה מאוד, בהצלחה!

turh
16-09-2013, 16:08:37
הכנף גמורה עם חיזוקים הוחלט לא לעשות D box בגלל שהכנף מספיק חזקה וחיסכון במשקל

Sent from my GT-P5100 using Tapatalk 4

Liav
16-09-2013, 16:19:09
נראה יפה לפעם ראשונה :)

מציע לך לשקול לחיוב לבנות D-Box.
מטרתו העיקרית היא לחזק את הכנף למאמצי פיתול.
תוספת המשקל לא משמעותית בהשוואה לחיזוק (הנחוץ) שתקבל.

בצורת המבנה שלה כרגע לא נראה שהיא חזקה למאמצים אלו,
וחבל שהכנף תתעוות במהלך הציפוי, ותוך כדי טיסה.

turh
16-09-2013, 17:16:33
אני יודע מה מתרטו של ה D BOX אבל יש לכנף מספיק חוזק גם אם זה לא נראה בתמונה

ebay007
16-09-2013, 17:18:36
לפחות תחזק את התוספות שעשית בקצוות כי הדבקת גדע מול גדע. שזאת הדבקה מאוד חלשה.

turh
16-09-2013, 17:25:38
ההדבקה מאד חזקה זה דבק שאמור להחזיק יותר מ100 קילו!!!
זה הגוף הוא יצא ממש חזק
הכנף תשב עם גומיות

Liav
16-09-2013, 18:10:06
אתה בטוח שהכנף מספיק חזקה לפיתול?
אתה יודע איך בודקים חוזק לפיתול?
שים לב שאני לא טוען שהכנף חלשה לכפיפה, שזה כבר עניין שונה.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 4

ebay007
16-09-2013, 18:30:16
ההדבקה מאד חזקה זה דבק שאמור להחזיק יותר מ100 קילו!!!
זה הגוף הוא יצא ממש חזק
הכנף תשב עם גומיות

הבעיה היא לא הדבק אלא כיוון הסיבים. כי אם זה יקבל מכה הסיבים ימשכו ויתנתקו משאר הבלזה.

turh
16-09-2013, 18:36:43
אתה בטוח שהכנף מספיק חזקה לפיתול?
אתה יודע איך בודקים חוזק לפיתול?
שים לב שאני לא טוען שהכנף חלשה לכפיפה, שזה כבר עניין שונה.

אני יודע איך בודקים חוזק לפיתול דרך אגב אם אני אראה שהכנף חייבת D box אני יכול להוריד את הציפוי ולשים..

Liav
16-09-2013, 18:39:37
אני מקווה שאתה צודק בנוגע לחוזק הכנף, אחרת אולי תגלה שצריך להוסיף dbox כשיהיה מאוחר מדי.
בהצלחה

turh
16-09-2013, 19:26:59
אני אוסיף D box בכל זאת...

bna016
16-09-2013, 19:51:05
לפי דעתי כדאי שתסיים את הכל בדרך שלך ולפי מיטב הבנתך תגיע לטסט פליי ותצלם סירטון!!!!!!!!!!
עם עובדות לא מתווכחים.

אננס
16-09-2013, 20:42:33
לדעתי הכנף ניראת טוב מאוד.. לגבי חיזוק לפיתול גם הציפוי מוסיף חיזוק.
אם מצפים אותה כמו שצריך ובסוף מהדקים את הציפוי היטב היא תהיה מאוד חזקה..

גם הגוף נראה נחמד... פשוט, אבל לבנייה ראשונה לא צריך יותר מזה.
בטיסנים הבאים תתפרע עם גוף מעוגל יותר..

Liav
17-09-2013, 09:08:04
אני לא מנסה סתם ככה ללחוץ עליך לבנות DBOX, אלא מפני שאני לא רוצה שתתאכזב אם הטיסן לא יגיב כמו שצריך כי הכנף תתעוות בקלות מכל משב, או אפילו תישבר במקרה הרע.
ההשקעה הדרושה היא מעטה והרווח גדול מאוד.

אודי,
הציפוי מוסיף חיזוק לפיתול כמו שאמרת, אבל גם מפעיל כוחות על הכנף.
ציפוי סטנדרטי נמתח בכוח רב ועלול לפתל ולעוות את הכנף בזמן המתיחה של הציפוי.

הכנף הזו מזכירה לי מאוד את הכנף שבניתי לג-1 שהיתה עדינה ושברירית, ומצופה בציפוי מיילר - שהינו ציפוי עדין בהרבה (שנמתח הרבה פחות בהשוואה לציפוי רגיל).
הכנף של הג-1 התפתלה בקלות במהלך הציפוי ונאלצתי לבצע מתיחות חוזרות תוך כדי פיתול הכנף כדי לגרום לה להיות לא מפותלת.
ציפוי רגיל היה עלול אפילו לשבור את הכנף במהלך המתיחה...

turth,
אם באמת בתמונה הנ"ל מדובר בצורתה הסופית לפני שיוף, הייתי שוקל להציע עוד הצעות לשיפור בנוגע לבניה.
אבל רק אם תרצה לשמוע...

turh
17-09-2013, 22:32:44
הכנף כבר גמורה(כולל שיוף) ואני מתלבט אם לבנות d box אשמח לשמוע הצעות לשיפור

wind556
17-09-2013, 23:55:55
אתה שמח להצעות לשיפור רק אם הן מתאימות לקו חשיבה שלך.

D BOX זה דבר שמחייב מבנה שתוכנן מהתחלה ולא אחרי שהכנף גמורה. מתחילים את הבניה בD BOX וכל נסיון לבצע אותה על כנף קיימת זה הוספת טלאים.
לדעתי המקצועית הכנף שלך בנויה עם כל השגיאות הקיימות ורואים עליה באופן ברור את חוסר ההבנה שלך החומר.
זה לא בושה לא לדעת, אבל זה לא חכם להתעלם מהעצות שיכלו לגרום לכך שתבנה בדיוק באותה השקעה משהו טוב פי מליון.
חיבוק דוב קיבלת מהחברים כאן שעודדו אותך ללכת בדרך הכי שגויה שאפשר
אתה אמנם נועז ויצירתי, אבל לחלוטין חסר נסיון או הדרכה (ואל תגיד לי שמישהו שמבין הדריך אותך, כי זה לא אמת).
מצטער ידידי, האמת חייבת להאמר ואם אתה רוצה ללמוד לבנות תקשיב לה.
כשתרצה הנחיה אמיתית (חינם אם לא הייתי מספיק ברור) אתה תמיד מוזמן.

זה לא אומר שהטיסן הזה לא יטוס, כמעט כל דבר טס בסוף, אבל האיכות תהיה בדיוק כאיכות התיכנון והבנייה ואיכות נמדדת בטיסה מדוייקת, בשרידות ועמידות לאורך זמן ובאפשרות לעמוד בביצועים הנדרשים ממנו ועוד הרבה פרמטרים..
הלוואי שאני טועה הפעם ויצליח לך הכי טוב שאפשר, אבל לצערי לא נראה לי שאני טועה במקרה הזה.

תלמידים שלי בגיל 9-10 בנו בהרבה רמות מעל זה ולא בגלל שהם מוכשרים (הם לא) הם רק קיבלו הנחיות נכונות ולא עידוד על כל שטות שהם עשו.
בהצלחה, וכשתרצה אעזור לך.

אננס
18-09-2013, 09:58:07
אתה שמח להצעות לשיפור רק אם הן מתאימות לקו חשיבה שלך.

D BOX זה דבר שמחייב מבנה שתוכנן מהתחלה ולא אחרי שהכנף גמורה. מתחילים את הבניה בD BOX וכל נסיון לבצע אותה על כנף קיימת זה הוספת טלאים.
לדעתי המקצועית הכנף שלך בנויה עם כל השגיאות הקיימות ורואים עליה באופן ברור את חוסר ההבנה שלך החומר.
זה לא בושה לא לדעת, אבל זה לא חכם להתעלם מהעצות שיכלו לגרום לכך שתבנה בדיוק באותה השקעה משהו טוב פי מליון.
חיבוק דוב קיבלת מהחברים כאן שעודדו אותך ללכת בדרך הכי שגויה שאפשר
אתה אמנם נועז ויצירתי, אבל לחלוטין חסר נסיון או הדרכה (ואל תגיד לי שמישהו שמבין הדריך אותך, כי זה לא אמת).
מצטער ידידי, האמת חייבת להאמר ואם אתה רוצה ללמוד לבנות תקשיב לה.
כשתרצה הנחיה אמיתית (חינם אם לא הייתי מספיק ברור) אתה תמיד מוזמן.

זה לא אומר שהטיסן הזה לא יטוס, כמעט כל דבר טס בסוף, אבל האיכות תהיה בדיוק כאיכות התיכנון והבנייה ואיכות נמדדת בטיסה מדוייקת, בשרידות ועמידות לאורך זמן ובאפשרות לעמוד בביצועים הנדרשים ממנו ועוד הרבה פרמטרים..
הלוואי שאני טועה הפעם ויצליח לך הכי טוב שאפשר, אבל לצערי לא נראה לי שאני טועה במקרה הזה.

תלמידים שלי בגיל 9-10 בנו בהרבה רמות מעל זה ולא בגלל שהם מוכשרים (הם לא) הם רק קיבלו הנחיות נכונות ולא עידוד על כל שטות שהם עשו.
בהצלחה, וכשתרצה אעזור לך.

עודד.. שכחת לרשום לו לזרוק את כל מה שהוא עשה לפח....
כי חוץ מזה רשמת כמעט הכל...

wind556
18-09-2013, 10:08:07
עודד.. שכחת לרשום לו לזרוק את כל מה שהוא עשה לפח....
כי חוץ מזה רשמת כמעט הכל...

אם אתה חושב שאני טועה במילה אחת, אנא הראה לי איפה זה
אתה ממשיך לעודד אותו לטעות ככה, ואל תגיד לי שכך לומדים מהשגיאות, כי גם בהדרכה הכי טובה בעולם יהיו לו מספיק שגיאות ללמוד מהם

אננס
18-09-2013, 10:39:50
העידוד שאתם נותנים כאן מנציח בינוניות וחוסר מקצועיות

במשפט אחת.. מדובר בתחביב ולא במקצוע ...

wind556
18-09-2013, 14:27:30
במשפט אחת.. מדובר בתחביב ולא במקצוע ...

ובתחביב אי אפשר להיות מקצוענים?
תחביב משמעו רק נחיתות וחוסר ידע?
מדבריך ניתן להבין שמי שלומד לבנות נכון בעצם פרש מהתחביב

Liav
18-09-2013, 14:50:09
אפשר למשל להדביק "בתים" במרכז הכנף (ככה קוראים לזה, למרות שאין לי מושג למה :p)
לוקחים בלזה 1.5 מ"מ עם כיוון סיבים שוכב (לאורך הכנף), ומדביקים בין הפרופילים צמוד לעקימון העליון, ועוד חתיכה צמוד לעקימון התחתון.

חשוב מאוד לדייק - שלא יהיה אף מרווח ואפילו חריץ בין הבלזה לפרופילים, אחרת זה יהיה שם סתם לקישוט ולא יוסיף שום חוזק.
הבלזה אמורה לשבת בלחץ קל בין הפרופילים לפני ההדבקה - ככה יודעים שההתאמה טובה.
מקדימה, צמוד לשפת ההתקפה, מומלץ להוסיף עוד 2 בתים ליד מצידי המרכז, בשביל הגומיות - שלא ימעכו את הציפוי כלפי פנים.

97425

בשפת הזרימה, היכן שיעברו הגומיות, מומלץ לחזק מלמעלה עם דיקט 0.8 מ"מ, כדי שהגומיות לא ימעכו\ישברו את הבלזה.

לכנף הזו שאין לה חוזק גבוה לפיתול (לדעתי לפי צורת המבנה שלה), מומלץ לבנות DBOX, אבל כמו שעודד ציין קודם - צורת הפרופיל אמורה להיות מוכנה מראש להתאמה ל-DBOX.
אם זה לא המצב, תקבל בסופו של דבר צורת פרופיל לא מדוייקת בכלל, אבל כנף חזקה בהרבה.
לשיקולך.

אגב, למה יש שני משולשים במרוחים בצידי הכנף?
הייתי מציע לך להוסיף עוד משולשים בפינות (בקצוות).

עודד,
אני מסכים עם תוכן דבריך - כשמדובר בניסיון לבנות באופן מקצועי.
כשמדובר בבניה בשביל הכיף, הייתי גם מנסה לעודד מקצועיות, אבל הגישה בדבריך מוציאה את הרוח מהמפרשים ומרחיקה ממך את מי שאמור לשמוע לך.
עד שכבר מישהו פה בונה טיסן, מאפס, ומבלזה(!), הייתי מציע לגשת באופן יותר זהיר, ופחות בוטה.
אני מאמין שגם כשאתה היית נער בן 13, כנראה היית פזיז וחסר סבלנות, ולא תמיד הקשבת למבוגרים שניסו לתת עצה או שתיים, ובוודאי שעשית טעויות ולמדת מהן - אחרת לא היית מקצוען כמו שאתה היום.

נסה להיזכר למי כן היית נוטה להקשיב - למי שהיה קוטל את הרעיונות שלך וגורם לך להרגיש שאתה לא יודע כלום? או למי שהיה נותן חיבוק דוב, ובו זמנית אומר לך שאתה עושה טעות...

saportas
18-09-2013, 16:00:57
הכנף יפיפייה ,חג שמח

turh
18-09-2013, 16:42:02
קודם כל הכנף בנויה לD box מההתחלה
אני אעשה D box בכל זאת
יהיה ציפוי במרכז הכנף ואני משתמש ב2 סרבואים תודה על כל העזרה וההארות
דרך אגב אני מקשיב לעזרה גם אם היא לא בדרך שלי...

avigr2
18-09-2013, 18:02:35
בהצלחה..תמשיך לעדכן

wind556
18-09-2013, 19:20:57
קודם כל הכנף בנויה לD box מההתחלה
אני אעשה D box בכל זאת
יהיה ציפוי במרכז הכנף ואני משתמש ב2 סרבואים תודה על כל העזרה וההארות
דרך אגב אני מקשיב לעזרה גם אם היא לא בדרך שלי...

בהצלחה
ואם תיתקל בבעייה ספציפית בתהליך, אתה תמיד יכול לשאול

wind556
18-09-2013, 19:34:52
אפשר למשל להדביק "בתים" במרכז הכנף (ככה קוראים לזה, למרות שאין לי מושג למה :p)
לוקחים בלזה 1.5 מ"מ עם כיוון סיבים שוכב (לאורך הכנף), ומדביקים בין הפרופילים צמוד לעקימון העליון, ועוד חתיכה צמוד לעקימון התחתון.

חשוב מאוד לדייק - שלא יהיה אף מרווח ואפילו חריץ בין הבלזה לפרופילים, אחרת זה יהיה שם סתם לקישוט ולא יוסיף שום חוזק.
הבלזה אמורה לשבת בלחץ קל בין הפרופילים לפני ההדבקה - ככה יודעים שההתאמה טובה.
מקדימה, צמוד לשפת ההתקפה, מומלץ להוסיף עוד 2 בתים ליד מצידי המרכז, בשביל הגומיות - שלא ימעכו את הציפוי כלפי פנים.

97425

בשפת הזרימה, היכן שיעברו הגומיות, מומלץ לחזק מלמעלה עם דיקט 0.8 מ"מ, כדי שהגומיות לא ימעכו\ישברו את הבלזה.

לכנף הזו שאין לה חוזק גבוה לפיתול (לדעתי לפי צורת המבנה שלה), מומלץ לבנות DBOX, אבל כמו שעודד ציין קודם - צורת הפרופיל אמורה להיות מוכנה מראש להתאמה ל-DBOX.
אם זה לא המצב, תקבל בסופו של דבר צורת פרופיל לא מדוייקת בכלל, אבל כנף חזקה בהרבה.
לשיקולך.

אגב, למה יש שני משולשים במרוחים בצידי הכנף?
הייתי מציע לך להוסיף עוד משולשים בפינות (בקצוות).

עודד,
אני מסכים עם תוכן דבריך - כשמדובר בניסיון לבנות באופן מקצועי.
כשמדובר בבניה בשביל הכיף, הייתי גם מנסה לעודד מקצועיות, אבל הגישה בדבריך מוציאה את הרוח מהמפרשים ומרחיקה ממך את מי שאמור לשמוע לך.
עד שכבר מישהו פה בונה טיסן, מאפס, ומבלזה(!), הייתי מציע לגשת באופן יותר זהיר, ופחות בוטה.
אני מאמין שגם כשאתה היית נער בן 13, כנראה היית פזיז וחסר סבלנות, ולא תמיד הקשבת למבוגרים שניסו לתת עצה או שתיים, ובוודאי שעשית טעויות ולמדת מהן - אחרת לא היית מקצוען כמו שאתה היום.

נסה להיזכר למי כן היית נוטה להקשיב - למי שהיה קוטל את הרעיונות שלך וגורם לך להרגיש שאתה לא יודע כלום? או למי שהיה נותן חיבוק דוב, ובו זמנית אומר לך שאתה עושה טעות...

תמיד העדפתי להקשיב למי שיודע יותר ממני ומסוגל להצביע על טעויות ולא לזה שמחלק מחמאות חסרות שחר שאמנם טופחות על האגו אבל לא מכילות מידע מפרה.
זה בדיוק מה שקרה כאן.

ושלא יהיה שום ספק בדבר אחד, אני מאד מעריך את היוזמה והנסיון, זה מבחינתי הרבה יותר טיסנאות מרכישת קלקר אצל הסיני, אחרת בכלל לא הייתי טורח לאמר את דברי.
דווקא בגלל ההערכה שלי אליו, אני מציע את עזרתי, כי יש שם חומר אנושי טוב לעבודה ולא ביזבוז זמן.
ועוד משהו, כאן זו לא כיתה טיפולית, לא מאמין שמישהו מכאן זקוק לגישה של מטפל ש"הולך על ביצים". כולם כאן אנשים נאורים (טוב, לא כולם, אבל הרוב :) ) ויכולים להתמודד עם ביקורת מקצועית ברגע שיניחו את האגו בצד.

ועוד משהו קטן: בגיל 13 הייתי כבר רכז סניף בקלוב התעופה, מתכנן ובונה טיסני ד2 ברמה מהגבוהות בעולם,ועם סבלנות עצומה ובלי טיפת קיצורי דרך. זה בכלל לא קנה מידה עבורי. אני משווה את מה שנעשה כאן למה שכל ילד בן 10 ממוצע, עם פזיזות וחוסר סבלנות, יכול לעשות עם הדרכה נכונה ולא עם הטעיה מתמשכת כמו שנעשה בפוסט הזה

turh
20-09-2013, 14:36:50
התקדמות...
97483

turh
24-12-2013, 12:45:06
אחרי הרבה זמן שלא עידכנתי... מחכה לטסט...

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk

אננס
24-12-2013, 13:15:48
למרות הכל, נראה לא רע.
ועוד כטיסן שני אחרי ביקסלר :)
בהצלחה בטסט.

turh
28-12-2013, 21:01:59
אז ביום שישי היה טסט ולכל מי שאמר שהטיסן לא יצא טוב אז הוא יצא מעולה!!!
יותר טוב מכל ביקסלר!!! ;)
אני אעלה סרטון עוד מעט...

turh
28-12-2013, 22:28:16
יש סרטון קצר מהטסט...
האיכות ירדה כשהעלתי את הסרטון ליוטיוב...

https://www.youtube.com/watch?v=mdR5QCOE0e8

saportas
29-12-2013, 06:27:57
נראה יציב וסלחני, ומכאן השמיים הם הגבול :)

אננס
29-12-2013, 11:41:41
אורי, נראה מעולה..
מזל שלא זרקת אותו :)

אין כמו טיסן בלזה שבונים לבד...

turh
29-12-2013, 19:05:24
באמת מזל...
אחרי שבניתי והטסתי אז בהחלט אין על טיסן בלזה שבונים לבד

אננס
23-01-2014, 08:54:34