PDA

צפייה בגרסה מלאה : ביקסלר 1.1 שידרוגים

wind556
12-09-2013, 09:03:25
בתמונות רואים את כל קורות הקרבון שנוספו לטיסן
התוצאה מדהימה, הטיסן חדל להיות "מרשמלו" הוא חזק מאד ומאד מדוייק בניהוג שלו
השינוי בהתנהגות באויר מאד משמעותית. זה כאילו טיסן אחר
כמו כן המנוע ששמתי עליו התברר כמנוע הכי טוב שאפשרי לטיסן הזה. אפילו יותר טוב מהנוע האינראנר המצויין שעד היום הרכבתי על ביקסלרים
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idproduct=18117
עם פרופ APC 6X5.5 ועם בקר PLUSH 40A
ועם סוללת 220 רגילה, מרכז הכובד יוצא בדיוק במקום

בניתי והטסתי לא מעט ביקסלרים בכל מיני קונפיגורציות וסט אפים, עם כל סוגי המנועים האפשריים (יותר מ200)
זה באופן ברור הטוב מכולם. טס שונה מכל ביקסלר ואפילו מתמודד עם רוח חזקה ביותר ממש בקלות.

אגב, בוטלו ברגי הכנף, זאת נקודת תורפה רצינית בתיכנון שגורמת לכנפיים להישבר בקלות. במקום זה יוכנסו מגנטים (הוזמנו ועדיין לא הגיעו) לתוך השקעים שנועדו לדיסקיות עץ המצורפות
וכמובן שכל הסרוואים מתכתיים (929 המצויינים)
כמו כן הוחלפו הפושרודים וצורת החיבור שלהם להורנים לטובת סנפ קונקטורים במקום המזלג הפלסטי המקורי והלא אמין, מה שאילץ להחליף את ההורנים כי המקוריים היו קצרים מדי עבור זה

ypython
12-09-2013, 10:06:12
היי עודד,

שמת את ה- ESC ואת הבטריה באף של הביקסלר ? יש לך אולי תמונות ?

wind556
12-09-2013, 10:15:49
היי עודד,

שמת את ה- ESC ואת הבטריה באף של הביקסלר ? יש לך אולי תמונות ?

בקר המהירות יושב בחלק העליון של החרטום, מעל הסוללה
אי אפשר לראות אותו בצילום, והטיסן כבר לא אצלי.
הסוללה תמיד בחרטום

s.mario
12-09-2013, 11:26:41
מדוע תנועת הסרוואים בהגאים אינה סמטרית?
כך מתוכנן הטיסן?

pomerus
12-09-2013, 12:57:39
עבודה יפה עודד

שאלה לגבי החיזוק ששמת בגוף בחלק האחורי - נראה שבצורה שהדבקת את הקורה השטוחה, קיבלת התנגדות לכפיפה אנכית (מעלה מטה) ולא צידית (ימינה שמאלה). אני מניח שזה מכוון, לעזור בעמידות הגוף למומנט שמייצר הגה הגובה?

דרך אגב, לגבי המנוע - יש לי מנוע דומה מהסדרה הזו, וזה פשוט קפיצת מדרגה באיכות בהשוואה למנועים ה"רגילים" שנמכרים אצל הסיני.

wind556
12-09-2013, 14:12:32
עבודה יפה עודד

שאלה לגבי החיזוק ששמת בגוף בחלק האחורי - נראה שבצורה שהדבקת את הקורה השטוחה, קיבלת התנגדות לכפיפה אנכית (מעלה מטה) ולא צידית (ימינה שמאלה). אני מניח שזה מכוון, לעזור בעמידות הגוף למומנט שמייצר הגה הגובה?

דרך אגב, לגבי המנוע - יש לי מנוע דומה מהסדרה הזו, וזה פשוט קפיצת מדרגה באיכות בהשוואה למנועים ה"רגילים" שנמכרים אצל הסיני.

המטרה הייתה להשיג קשיחות בכל הכיוונים אבל לא נשאר מספיק קרבון לזה
כשאתה מתקין את הקרבון כמו בתמונה אתה דווקא מקבל קשיחות רבה במישור הסיבסוב וקצת פחות במישור העילרוד, וזה בגלל מומנט האינרציה שמייצר העובי של הגוף והעובדה שהקורה לא נמצאת בציר הכפיפה במישור הסיבסוב כך שהקרבון עומד במאמצי מתיחה

הדבר הנכון היה לשים 4 סטריפים של קרבון, אבל כאמור לא נשאר, והתוצאה בכל מקרה מאד מספקת.

לגבי המנוע, היום בכל טיסן הבחירה הראשונה שלי זה SK3. זאת סידרה מאד מוצלחת ושווה את הבדלי המחיר

wind556
12-09-2013, 14:14:42
מדוע תנועת הסרוואים בהגאים אינה סמטרית?
כך מתוכנן הטיסן?

תסביר את השאלה: איפה ראית חוסר סימטריה?
דווקא במאזנות התנועה לא סימטרית במכוון (מתוכנת דיפרנציאל) אבל בהגאים התנועה הסימטרית לגמרי

שמעון
14-09-2013, 23:50:54
סחטן עודד , נראה מגניב נתראה באוויר