PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיסן שבור מ:hobbyking מה עושים??!!

p2c
30-09-2013, 20:13:44
שלום לכולם,כאן המיואש התורן.
אני חדש בתחום ומדובר בטיסן הראשון שאני רוכש.אחרי סקר שערכתי החלטתי לרכוש את ה:sky climber מ:hobbyking.
אתם מתארים לעצמכם את הציפייה..
החבילה הגיעה היום אחרי חודש,כשראיתי את ה"קרטון" זה נראה היה לי מוזר שכך שולחים טיסן. אריזה די מצ'וקמקת.
פתחתי את החבילה וחשכו עיניי. קצה כנף אחת מכופף וכמעט שבור, וקצה הגה הכיוון מעט עקום. למזלי אשתי שקצת מבינה
במסחר עם סין הציעה לתעד את כל שלבי הפתיחה כולל בווידאו וכך עשינו. שתי שאלות לי אליכם:
1. ממה שקראתי על מקרים דומים בפורום זה נראה לי כמו פרוצדורה איומה כל נושא ההחזרה וקבלת הכסף בחזרה (למרות ששילמתי בפיי פאל). מה אתם מציעים?
2. האם הנזק כפי שנראה בצילומים הוא בר תיקון? אם כן אז איך? אם לדעתכם זה אפשרי,האם לא עדיף להימנע מהסיוט שיקח חודשים ככל הנראה??

די שערורייתי בעייני האופן שבה נשלחה החבילה,מצד שני לא ממש בא לי לשלוח חזרה ולחכות לחלופי אם בכלל..מעדיף כסף חזרה ולקנות מחנות אחרת או לתקן.

אנא הושיעו.

גיא חנוך
30-09-2013, 20:21:21
מניסיון שלי עם אביזרים מעוכים מהובי קינג:

* בקניית סירה הציר התעקם במשלוח - פנייה לשירות לקוחות וקיבלתי חלק חילוף + כמה חלקים נוספים
*בקניית סוללה הגיע תא מעוך בגלל הקונקטור- פניתי למרכז התמיכה שלהם והשארתי פנייה . קיבלתי החזר מלא על הסוללה ללא מחיר המשלוח והשאירו לי את הסוללה הפגומה (שעובדת)

מצד שני כבר שמעתי על אנשים שישר הלכו לכיוון הדיספיוט והתחילו מאבקים ארוכים שכללו את חסימת החשבון.. ברוגע תמיד יצאתי מרוצה מהם

תפתח פנייה מסודרת (לא בצאט ) ותוסיף תמונות ברזולוציה טובה . תסביר שהקרטון לא נראה ממש מעוך מבחוץ ולא צפית לקבל טיסן במצב כזה.
תוסיף גם שלא ניתן לדחות את המשלוח בסניף הדואר לאחר שאתה מקבל את החבילה לידיים , זה החוק בדואר והם חושבים אחרת ..

בכל מקרה מבאס אבל ניתן לתקן אותו ברמה טובה , אל תעשה את זה עד שתסגור את הפינה עם הוביקינג

Guy Peled
30-09-2013, 20:26:15
ואי ואי הכנף נראית כאילו עשויה מגומי
יש לי את הטיסן הזה
כלומר היה עד הריסוק..
תיצור איתם קשר בצ'אט LIVE שלהם
יבקשו ממך מספר הזמנה ולשלוח אליהם למייל את התמונות ומה שקרה בעצם
חבר שלי גם הזמין מהובי קינג את הטיסן הזה
מקווה שלא יגיע באותו מצב..

wind556
01-10-2013, 08:53:31
הנזק בהגה כיוון זניח לגמרי, אבל הכנף גמורה
טפל בזה כפי שהחברים מעלי הציעו, אבל אם מסיבה כלשהי הטיסן ישאר בידיך גם אז יש מה לעשות איתו. הוא לא ילך לפח
מה שכן, הסקר שעשית לא היה סקר טוב, הטיסן הזה הוא לא האידאלי עבורך.

pomerus
01-10-2013, 10:17:39
איזה באסה !
אכן תסריט מוכר, ומסכים עם גיא חנוך שכתב ש"ברוגע" יש סיכוי לפתור בעיות כאלו, אבל לא תמיד זה נפתר.
אם עוד לא עברו 45 יום מיום התשלום אפשר גם לפתוח dispute בפייפאל, ואז זה לפחות מבטיח שהכסף שלך מוגן

הטיסן אכן בחירה מעניינת כטיסן ראשון - בעיקר מבחינת העמידות לריסוקים

כמו שעודד כתב, אפשר לתקן את הכנף. תקרא קצת על שימוש במיים רותחים עם טיסנים מוקצפים. זה מאפשר להחזיר גם "קלקר" פצוע קשה למצב שאפשר לעלות איתו לאוויר, ובתוספת חיזוקים והדבקות זה גם יטוס.
זה כמובן לא יהיה אותו דבר, אבל זה בדיוק העניין עם הטיסנים המוקצפים. סובלים ריסוקים, ממשיכים לטוס, כול פעם עם קצת יותר משקל (מהדבק והחיזוקים) וקצת יותר עיקומים.
הכי טוב לעשות את זה בפעם הראשונה עם מישהו מנוסה, וככה תוכל ללמוד את הדבר השני בחשיבותו בטיסנים אחרי הטסה - "תיקונים" :)

אבל דבר ראשון - לפעול לקבל את מה ששילמת עליו.

Friman
01-10-2013, 10:40:44
הכנף לא גמורה, אבל במצב רע מאד. ניתן לתקן עם מים חמים (לא רותחים!), קצת דבק מהיר ושני שיפודי עץ שייתנו לזה צורה ישרה. בכל אופן רק עם מישהו מנוסה. הנזק להגה כיוון זניח וניתן לתיקון בקלות.
כך או כך מסכים עם כולם שבשום אופן אל תנסה לתקן כלום לפני שתמצה את הנסיון לקבל מהם החזר, או כנף חלופית. אם נגעת בטיסן בנסיון תיקון הכי קטן שאפשר - הביטוח מבוטל. דבר איתם בצ׳אט, שלח תמונות, תנסה להימנע ממשלוח הטיסן חזרה כי זה לוקח מללללא זמן. אם הם ינסו לדרוש זאת, נסה להגיד להם שעלות המשלוח אליהם יקרה מאד והופכת את ההחזר ללא משתלם כלכלית עבורך.
אם הם יעמדו על דרישתם לשלוח חזרה את המוצר הפגום, אני הייתי מנסה להתפשר איתם על החזר חלקי - או שישלחו כנף חלופית, או שיחזירו לך אחוז נכבד מהסכום ששילמת. כי בסופו של דבר, זה בר תיקון, וגם אם זה לא ייראה מושלם, זה יכול לטוס אחרי שעה שעתיים של עבודת תיקון מקצועית, בזמן שאם מנגד אתה שולח להם את המוצר חזרה לבדיקה, אתה מתעכב עם הכניסה להטסה בחודש וחצי - חודשיים.
את הדיספיוט תשמור כ״נשק יום הדין״ (רק שים לב שאתה לא חורג ממסגרת ה45 ימים המותרים לדיספיוט)- גם ככה כשפותחים דיספיוט פייפאל שולחים אותך קודם כל לנסות לפתור את העניינים בעצמך עם המוכר ״בדרכי נועם״, ומצד הוביקינג- ברגע שפתחת דיספיוט הם מפסיקים לתקשר איתך בכל דרך אחרת, וכל אופציה אחרת לפתרון המצב, יורדת מהפרק.

guy1a
01-10-2013, 10:40:46
ולפעם הבאה ..
הסיני כותב בגדול על גבי האריזה שלו , "אם הקופסה מעוכה או פגועה תסרב לקבל את החבילה"

המחשבה היא שאם לא תקבל .. זה יוחזר אליו והוא ישלח לך אחד אחר .. זה עובד.

Magneto
01-10-2013, 10:43:00
די מבאס.
על סמך ניסיון עבר אישי שלי אני תמיד מצלם בוידאו את הפתיחה של החבילה. כך במידה ומשהו שבור הרוס או חסר קל מאוד להוכיח ולקבל החזר.
ממליץ על כך לכולם

guy1a
01-10-2013, 10:44:22
הכנף לא גמורה, אבל במצב רע מאד. ניתן לתקן עם מים חמים (לא רותחים!), קצת דבק מהיר ושני שיפודי עץ שייתנו לזה צורה ישרה. בכל אופן רק עם מישהו מנוסה. הנזק להגה כיוון זניח וניתן לתיקון בקלות.
כך או כך מסכים עם כולם שבשום אופן אל תנסה לתקן כלום לפני שתמצה את הנסיון לקבל מהם החזר, או כנף חלופית. אם נגעת בטיסן בנסיון תיקון הכי קטן שאפשר - הביטוח מבוטל. דבר איתם בצ׳אט, שלח תמונות, תנסה להימנע ממשלוח הטיסן חזרה כי זה לוקח מללללא זמן. אם הם ינסו לדרוש זאת, נסה להגיד להם שעלות המשלוח אליהם יקרה מאד והופכת את ההחזר ללא משתלם כלכלית עבורך.
אם הם יעמדו על דרישתם לשלוח חזרה את המוצר הפגום, אני הייתי מנסה להתפשר איתם על החזר חלקי - או שישלחו כנף חלופית, או שיחזירו לך אחוז נכבד מהסכום ששילמת. כי בסופו של דבר, זה בר תיקון, וגם אם זה לא ייראה מושלם, זה יכול לטוס אחרי שעה שעתיים של עבודת תיקון מקצועית, בזמן שאם מנגד אתה שולח להם את המוצר חזרה לבדיקה, אתה מתעכב עם הכניסה להטסה בחודש וחצי - חודשיים.
את הדיספיוט תשמור כ״נשק יום הדין״ (רק שים לב שאתה לא חורג ממסגרת ה45 ימים המותרים לדיספיוט)- גם ככה כשפותחים דיספיוט פייפאל שולחים אותך קודם כל לנסות לפתור את העניינים בעצמך עם המוכר ״בדרכי נועם״, ומצד הוביקינג- ברגע שפתחת דיספיוט הם מפסיקים לתקשר איתך בכל דרך אחרת, וכל אופציה אחרת לפתרון המצב, יורדת מהפרק.

ובנימה יותר פרקטית .. מכיון שאתה ממילא מתחיל וזה ממילא טיסן קשה .. רוב הסיכויים שככה או ככה הקטע עם המים חמים והשיפוד יגיע מוקדם או מאוחר .. וכניראה מוקדם ...

p2c
01-10-2013, 20:37:18
תודה רבה לכל המגיבים.שמעתי לעצתכם וכתבתי להם באתר,בנימה חיובית ולא מתלהמת. צירפתי תמונות וציינתי שפתיחת החבילה תועדה בווידאו.כתבתי אתמול ועדיין לא השיבו.עברו 41 מיום התשלום כך שאתן להם צ'אנס עוד יום יומיים.

Sent from my GT-I8150T using Tapatalk 2

guy1a
01-10-2013, 21:18:48
תתכונן לפתוח דיספיוט ביום ה 42 ... ושהסיני יעלים לך את ההזמנה הזאת מהרשימה. תשמור כבר עכשיו את מספר ההזמנה אצלך .. כי תוכל להכנס לשם אם יש לך את הלינק או המספר. אבל זה לא יופיע ברשימה.

הם משחקים קשוח מאד ...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

Guy Peled
01-10-2013, 21:22:54
תתכונן לפתוח דיספיוט ביום ה 42 ... ושהסיני יעלים לך את ההזמנה הזאת מהרשימה. תשמור כבר עכשיו את מספר ההזמנה אצלך .. כי תוכל להכנס לשם אם יש לך את הלינק או המספר. אבל זה לא יופיע ברשימה.

הם משחקים קשוח מאד ...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4
הוא תמיד יכול להראות את החשבונית בפייפל וזה הוכחה מספקת שהוא קנה מהם..

pomerus
01-10-2013, 22:00:00
גיא צודק - במקרה אחד שפתחתי דספיוט, הדבר הראשון שהסיני עשה - העלים לי את ההזמנה מרשימת ההזמנות

p2c
02-10-2013, 22:27:59
עברו כבר יומיים ואין תגובה מהסינים (היום זה כבר 42 ימים ממועד התשלום).
כתבתי להם שוב שאני מאוכזב מחוסר ההתייחסות...
אפנה לפייפאל נראה מה ייצא.

bna016
02-10-2013, 22:53:39
עברו כבר יומיים ואין תגובה מהסינים (היום זה כבר 42 ימים ממועד התשלום).
כתבתי להם שוב שאני מאוכזב מחוסר ההתייחסות...
אפנה לפייפאל נראה מה ייצא.
אל תוותר אפילו בפיפס!!!!!!
תשמור את כל פרטי ההזמנה שלך.
תפתח דיספיוט בפיפאל בטענה שאין מענה בצד השני ואם יש צורך תעלה גם תמונות כהוכחה.
ייתכן שרק אחר כך הם יציעו לך החזר בנקודות לצורך מימוש בקניה הבאה שלך ולא בכסף ג'ובות.
לשיקולך.
העניין הוא שלא אכפת לסיני לוותר על עוד לקוח---הרי גם ככה תמיד מצטרפים לקוחות חדשים.....

wind556
03-10-2013, 10:48:30
אל תפתח דספיוט במקרה שלך
הטיסן לא אבוד, ממילא לא תחזיר להם אותו עקב עלויות המשלוח חזרה והסיכוי שתקבל את כל הכסף חזרה בלי לשלוח את הטיסן הוא קטן.
ומצד שני בהוביקינג פתיחת דספיוט תפתור את הבעייה עם הכסף אבל תיצור לך בעיות אחרות, בטח יש להם שם איזו רשימה שחורה זאת.
נסה ברוח טובה לקבל פיצוי, ואת הטיסן הזה פשוט תתקן ותהנה ממנו

bna016
04-10-2013, 22:43:58
אל תפתח דספיוט במקרה שלך
הטיסן לא אבוד, ממילא לא תחזיר להם אותו עקב עלויות המשלוח חזרה והסיכוי שתקבל את כל הכסף חזרה בלי לשלוח את הטיסן הוא קטן.
ומצד שני בהוביקינג פתיחת דספיוט תפתור את הבעייה עם הכסף אבל תיצור לך בעיות אחרות, בטח יש להם שם איזו רשימה שחורה זאת.
נסה ברוח טובה לקבל פיצוי, ואת הטיסן הזה פשוט תתקן ותהנה ממנו

עודד אני סבור שאתה טועה...
עד היום כל מוצר פגום שקבלתי מהם צולם ונשלח אליהם כהוכחה אם לאחר מכן אין מענה חיובי מבחינתי אזיי ניתן לפתוח דיספיוט ורק אז קבלתי מה שרציתי והמשכתי להזמין רגיל.
אתה באמת חושב שמעניין את הובי קינג לקוח אחד או שניים בישראל??? הרי יש לו אלפי אם לא מיליוני לקוחות בעולם אז הוא יישב ויסתכל ב"רשימה השחורה" כביכול????
לפי דרכך הלקוח תמיד מפסיד...

pomerus
05-10-2013, 10:25:05
פתחתי בעבר דיספיוט עם הסיני, לא שינה במאום את היחס כלפי כלקוח, וקיבלתי את מה שרציתי.

p2c
17-10-2013, 22:45:47
להלן עדכון...כפי שחלקכם חזה, אחרי מלא זמן ללא תגובה מצידם,הם הגיבו וביקשו שאשלח את הטיסן חזרה על חשבוני. כתבתי להם שלא בא בחשבון ושאני דורש כנף חלופית או החזר כספי. כמו כן כתבתי על הוידאו שצילמתי בזמן פתיחת החבילה ושיהיה ממש חבל אם יגיע ליוטיוב...הסברתי להם שחלפו כבר חודשיים מיום הרכישה ושככה לא מתנהגים כלפי לקוח במסחר באינטרנט. מסתבר שהם השתכנעו והיום ביקשו שאשלח להם את הסרט ואם אכן ישתכנעו שהכנף יצאה דפוקה מהאריזה הם יציעו לי כנף חלופית או זיכוי לרכישות עתידיות או החזר כספי כלשהו...אז שלחתי את הסרט. ביום ראשון יפוג מועד התלונה שהגשתי בפייפאל ושאחריו לא אוכל לפתוח דיספיוט. נראה לי בכל אופן שלא יהיה צורך. אני אחכה עד לתגובה שלהם לפני שאתקן את הכנף למרות שאני מת כבר להטיס!!!
תודה בכל אופן למגיבים,עזרתם לי מאד.
סופ"ש טוב לכולנו.

bna016
18-10-2013, 07:45:05
להלן עדכון...כפי שחלקכם חזה, אחרי מלא זמן ללא תגובה מצידם,הם הגיבו וביקשו שאשלח את הטיסן חזרה על חשבוני. כתבתי להם שלא בא בחשבון ושאני דורש כנף חלופית או החזר כספי. כמו כן כתבתי על הוידאו שצילמתי בזמן פתיחת החבילה ושיהיה ממש חבל אם יגיע ליוטיוב...הסברתי להם שחלפו כבר חודשיים מיום הרכישה ושככה לא מתנהגים כלפי לקוח במסחר באינטרנט. מסתבר שהם השתכנעו והיום ביקשו שאשלח להם את הסרט ואם אכן ישתכנעו שהכנף יצאה דפוקה מהאריזה הם יציעו לי כנף חלופית או זיכוי לרכישות עתידיות או החזר כספי כלשהו...אז שלחתי את הסרט. ביום ראשון יפוג מועד התלונה שהגשתי בפייפאל ושאחריו לא אוכל לפתוח דיספיוט. נראה לי בכל אופן שלא יהיה צורך. אני אחכה עד לתגובה שלהם לפני שאתקן את הכנף למרות שאני מת כבר להטיס!!!
תודה בכל אופן למגיבים,עזרתם לי מאד.
סופ"ש טוב לכולנו.
חבר,אתה עושה טעות שלדעתי בגללה רק תפסיד...
הם יודעים שאתה לקוח חדש וקרוב לוודאי שאינך מנוסה ברכישות מסוג זה ולכן הם מושכים זמן ויוצרים מעין אשליה שהעניין בטיפול עד שיסתיימו 45 יום!!!!
קח בחשבון שלאחר 45 יום לא יהיה לך ערבות על הכסף מצד פייפל והם לא יהיו מחוייבים לפתור לך את הבעיה.
קודם כל פותחים דיספיוט-אם הכל בא על מקומו בשלום אז סוגרים אבל אם לאו אז אתה מקבל את הכסף בחזרה בכל מקרה.
עם פייפל אין משחקי קטנוניות.

Nisan
18-10-2013, 09:01:56
אני יודע שאני החדש פה ... אבל בינתיים כבר עשיתי 9 הזמנות מה"סיני" וכבר יצא לי לפנות הרבה לשירות הלקוחות שלהם
וגילית שהסיני הזה הוא בעצם הרבה מאוד סינים קטנים שעובדים בשביל אוסטרלי
ובעצם מדובר פה על חנות וחברה לכל צורך ועניין, עלה בדעתכם שאולי זה פשוט נוהל של חברה ?
פונים לשירות לקוחות והסינים הקטנים שלפי השמות והתמונות אמורים להיות אמריקאים ענקיים (רק על סמך רמת השיחה באנגלית אם הם אמריקאים אז אני ממאדים) והם פשוט עושים מה שהנוהל אומר ? ולא בגלל שהם זוכרים מתי שילמתם בפייפאל ותוכלו לפתוח דיספיוט, אלא כי זו העבודה וזה מה שהם עושים בכל מקרה ?

מה שאני אומר זה - מדובר בחנות שמהנסיון מנסה בעיקר לספק מוצרים זולים ורוב הזמן מצליחה לעשות את זה - לפעמים לאט לפעמים שירות לקוחות לא מבין מה אתה רוצה ויש בעיות תקשורת
ולפעמים יש תקלות ועכשיו בכלל עם הנפילה של הבטריות שירות הלקוחות שם איטי מאוד (הייתה לי שיחה על מחיר משלוח מטורף- 40$ למקלט 6 ערוצים חלופי לjr שלקחה יותר משבועיים וכללה כמה נציגים שונים אבל בסוף עלו על הבעיה ועוד לא פתרו)
אני לא חושב שמישהו שם מסתכל אם הלקוח חדש או לא
רוצים שישלם ושימשיך לקנות (אם כבר אז כמתחיל יש לפניו עוד הרבה הזדמנויות לחזור ולקנות)
הצורך בדיספיוט הוא מול אנשים שמסתתרים וזהותם לא ידועה
אני יכול רק להניח שפתיחת דיספיוט רומזת לחברה -הסיני: הלקוח כבר החליט לקבל את הכסף בחזרה אין פה מקום לדיון מבטלים את ההזמנה כי בוטל התשלום - על פניו גם קצת קטנוני מצד הלקוח

אננס
18-10-2013, 11:37:44
אני יכול רק להניח שפתיחת דיספיוט רומזת לחברה -הסיני: הלקוח כבר החליט לקבל את הכסף בחזרה אין פה מקום לדיון מבטלים את ההזמנה כי בוטל התשלום - על פניו גם קצת קטנוני מצד הלקוח

ההנחה האחרונה שלך לא נכונה, לפני שנתיים שאני הייתי חדש אצל הסיני עשיתי הזמנה גדולה עם כמה פריטים שלא היו במלאי (לא ידעתי - הייתי חדש),
אחרי כמעט 30 יום שההזמנה לא נשלחה פניתי לשרות לקוחות על מנת להחליף חלק מהפריטים.. עבר שבוע - כמה פניות וכלום לא קרה.
פתחתי דיספיוט - להזכירך ההזמנה עדיין הייתה אצלהם - היא אפילו לא הדפסה.
24 שעות אחרי שפתחתי את הדיספיוט חזר אלי במייל נציג בכיר, טיפל בהזמנה וההזמנה יצאה - וכמובן הוא ביקש שאבטל את הדיספיוט.
השארתי את הדיספיוט פתוח - ו 16 יום אחרי פתיחת הדיספיוט החבילה הגיעה אלי ורק אז ביטלתי את הדיספיוט..

מוכרים ב-ebay היו מחזירים את הכסף מיד עם פתיחת הדיספיוט ולא שולחים את ההזמנה,
זה שהסיני הוציא את ההזמנה למרות שהיה דיספיוט פתוח אומר אומר שממש חשוב לו שירות הלקוחות.

מנסיוני עם הסיני אם לא היינו בדיוק במשבר של הסוללות מספיקה היתה הייתה הודעה אחת מסודרת עם כל הפרטים + ווידאו של פתיחת החבילה
והסבר בדיוק מה הפתרון המועדף והם היו פותרים את זה תוך ימים בודדים..

p2c
11-11-2013, 16:32:19
בשעה טובה הסינים הסכימו לשלוח כנף חלופית.תודה רבה לכל המגיבים,עזרתם מאד! אגב מדוע לא מומלץ לתקן עם מים רותחים?

wind556
12-11-2013, 09:10:46
בשעה טובה הסינים הסכימו לשלוח כנף חלופית.תודה רבה לכל המגיבים,עזרתם מאד! אגב מדוע לא מומלץ לתקן עם מים רותחים?

מי אמר שלא מומלץ?