PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה מה אפשר לעשות עם קצת זמן פנוי?!!

ovi wan
01-10-2013, 21:51:33
שלום לכל חברי הפורום,

אז ככה יש לי קצת זמן פנוי וחשבתי להתחיל פרוייקט שדרוג אפילו להתפרע עם הטיסן הנ"ל:

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__37654__HobbyKing_Breeze_Glider_w_Optional_Flaps_ EPO_1400mm_KIT_.html

התקציב לא מוגבל והשאלה הראשונה אם בכלל יש פה פוטנציאל או שלא?? לפי מה שמצאתי באינטרנט יש לא מעט טענות על החוזק של הטיסן ככה שחיזוקי קרבון בהחלט יכנסו בו, מה עוד שכל נושא הגומיות נראה לי קצת רעוע. אבל חוץ מזה אני לא יודע ממש איפה להתחיל התוצאה שאני רוצה להשיג אמורה להיות חזקה ומהירה מהמקור הצעות לשדרוג בהחלט יתקבלו בברכה

pomerus
01-10-2013, 22:22:55
הצעה ראשונה - להסתכל ולקבל השראה, למשל פה
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?42360-quot-%F4%F8%E5%E9%E9%F7%E8-%E4-200-quot-A-X-TREME-6S-%F1%F7%E9%F8%E4-%E5%F1%F8%E8%E5%EF-%EB%E3%E0%E9-%EC%F8%E0%E5%FA
אדי, הבחור שאחרי למהפך הבלתי אפשרי הזה מAXN של הסיני למפלצת, הוא מקצוען והתוצאה שהוא השיג כמעט לא תאמן.

הטיסן שלך הוא נקודת התחלה קצת "רעועה" אם להשתמש במילים שלך :)
הוא מיועד לטוס לאט, המבנה שלו עמיד אבל לא חזק, והוא כמובן pusher ...

מה אפשר לעשות? לתת/למכור למישהו שצריך טריינר ראשוני, ולקנות משהו עצבני

אם אתה בכול זאת רוצה לשחק עם הטיסן:
לקצץ את הכנפים (במהירות גבוהה יווצר עליהן המון עילוי, ותצטרך לפצות עם הרבה הגה גובה = גרר), לחזק אותן עם קורות. להקשיח את החיבור לגוף. אולי גם לגלף את כול הקונסטרוקציה ולחבר אותן יותר נמוך - שיהיה יותר "כנף אמצעית" ולא "כנף עילית"
מנוע - אם רוצים להתפרע - לעשות מה שאדי עשה ולשים מנוע קדמי. לא נראה לי שווה להשקיע במנוע בתצורת pusher. זה כמובן יחייב שינוי במיקום סוללה (לקחת אותה אחורה יותר) ליצירת מרכז כובד נכון
ה"גוף" (קורת הקרבון) נראה לי בעייתי כי רוב הסיכויים שתצטרך לחזק אותו נגד רעידות

לדעתי הסבירות שיצא מזה משהו טוב היא לא גבוהה

אופציה נוספת - שים על זה לדים ותטיס בלילה. חוויה כיפית ביותר

wind556
02-10-2013, 09:52:59
אין בטיסן הזה פוטנציאל לשום דבר מלבד עצמו
ולביקסלר יש פוטנציאל גבוה פי כמה מאשר לAXN בשידרוגים לטובת עצבנות יתר. החל מקיצוץ כנפיים (וכמובן לאחר כל חיזוקי הקרבון הנחוצים גם בגוף, גם בכנפיים וגם במשטחי ההיגוי), שינוי בהגה הכיוון,ביטול הברגים המחזיקים את הכנף והחלפתם במגנטים מתאימים, התקנת גלגלים (לא בדרך שבהוביקינג ממליצים) , העברת המנוע לחרטום (כמובן מנוע מתאים) והסרת תושבת המנוע המקורית וסילוקה מהטיסן , חיזוק החרטום בפיברגלס (על בסיס CA) ועוד הרבה