PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה Losi night crawler or Axial AX10 Ridgecrest

ugavish
07-10-2013, 06:28:25
שלום לכולם.

אני מגיע בעיקר מתחום הטיסנים ויש לי גם Kyosho STRR מוסבת לחשמלי.

אני מחפש זחלן שיהיה זחלן ולא Racer ולהתחלה אני רוצה משהו שהוא RTR בעלות של 300$~.

ראיתי את שני הדגמים שאני מזכיר בכותרת ונראה לי שהם יכולים להתאים, אשמח לשמוע את חוות דעתכם עליהם או המלצות על משהו אחר.

תודה,

אודי

T_A
07-10-2013, 14:41:40
למוצרי AXIAL יש ים שדרוגים, אבל השאלה היא מה אתה מחפש.
לדעתי תחום הזחלנים בארץ היום הוא 80% scale.
תחשוב גם על SCX10, זה נכנס פחות או יותר בתקציב

ebay007
07-10-2013, 15:42:53
לדעתי הלוסי עדיפה בהרבה.
האיכות של אקסיאל לא משהו ומחייבת מלא שדרוגים. וספציפית הדגם הזה לא מוצלח לדעתי. שלדת פלסטיק גבוהה ופרופורציות מוזרות.

Killswitch
08-10-2013, 07:50:06
שלום לכולם.

אני מגיע בעיקר מתחום הטיסנים ויש לי גם Kyosho STRR מוסבת לחשמלי.

אני מחפש זחלן שיהיה זחלן ולא Racer ולהתחלה אני רוצה משהו שהוא RTR בעלות של 300$~.

ראיתי את שני הדגמים שאני מזכיר בכותרת ונראה לי שהם יכולים להתאים, אשמח לשמוע את חוות דעתכם עליהם או המלצות על משהו אחר.

תודה,

אודי

היי אודי,
כמו שתומר כבר שאל...לאיזה כיוון אתה רוצה ללכת?
ה- Losi night crawler הוא יותר לכיוון זחלן נטו!(אפשר לשים אליו בודי אחר לכיוון מראה יותר "סקיילי" ) הסרנים עם מערכת "חילזון" ככה שאתה לא זקוק לבקר
עם drag brake (http://www.rccrawler.com/forum/electronics/301508-how-does-drag-brake-work-whats-principle.html) שזה יתרון בטיפוס וזחילה במידרון,
לגבי Axial AX10 Ridgecrest אני לא הצלחתי להבין לאיזו קטגוריה הוא בדיוק משתייך....אבל יש אפשרויות אחרות של Axial שלפי דעתי וניסיוני עדיפות..
שוב השאלה לאיזה כיוון אתה רוצה ללכת ?
שלדות ה-axial SCX10 זהות ורק הבודי משתנה,יש של ג'יפ רוביקון,דינגו,והונצ'ו....ופה זה לכיוון "הסקייל"
בכל מקרה קח בחשבון שRTR זה חלקים נחותים בכל חברה שלא תבחר,ולאחר כמה זמן, אתה תחליט לבד שצריך להחליף לחלקים איכותיים(מאלומיניום)
אתה מוזמן גם להגיע לאחד מהמפגשים,שלנו ולראות מקרוב את הרכבים.אולי זה יעזור לך להחליט לאיזה כיוון אתה רוצה ללכת.

בכל מקרה אם יש לך עוד שאלות...:cool:

טל

ugavish
08-10-2013, 16:53:51
תודה על התגובות. בהתחלה נראה לי שאני הולך על זחלן נטו, הכיוון המנחה הוא כלי מאוד יעודי ופחות כלי לנסית שבילים. אני חייב לציין שאחרי שראיתי סרטונים של ה- SCX10, אני עוצר למחשבה נוספת ואנסה להגיע למפגש בשביל להבין את מאפייני הכלי.
בנוסף, כבר יש לי את ה - DX3s אז יתכן שקיט יהיה עדיף.

מתי המפגש הקרוב?

Killswitch
08-10-2013, 17:07:03
אודי....רוב הסיכויים שבשישי הקרוב נקיים מפגש ...
שאלה אחת...מאיפה אתה בארץ?
כי אנחנו נפגשים הרבה במרכז(ליד מודיעין)

טל