PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדליק דרך מצויינת לחסוך כסף מhobbyking

Reiematza
28-10-2013, 06:10:36
יש מצב שאני מגיע מאוחר מידי וכבר פרסמו פה כי אני באמת לא כל כך פעיל אבל כשראיתי את האתר הזה לא יכולתי שלא להגיד משהו.

http://rcsearch.info/hobbyking/buddy/

האתר הזה הוא בעצם מאגר די גדול וממשיך לגדול של קישורים לbuddy code של הובי קינג ויש בו גם קישורים לone time price

בקיצור לפני כל הזמנה שווה לבדוק באתר איך אפשר להוזיל את העניין עם האתר הזה.

מה שאני אהבתי במיוחד זה 44 אחוז הנחה לסוללת ננו טק 2200 3S מהמחסן האירופאי שזה יוצא 11 דולר! רק דולר ממעל הסוללה הכי פשוטה בלי הקוד.

מקווה שעזרתי ואם זה כבר ישן פשוט תעיפו את זה מכאן או משהו :)

אננס
28-10-2013, 06:41:19
הבעיה שמותר להשתמש רק בקוד אחד בכל הזמנה ועד 3 פריטים מאותו קוד..
בדר"כ זה חוסך דולר או שניים - במקרה של הסוללה זה באמת שווה למי שאוהב את הננו טאק- אני מעדיף את זיפי קומפקט
היא יותר זולה (גם בלי קוד) ויותר חזקה.

מה שיותר מעניין באתר זה הסטיסטיקה על המוצרים, יש להם גרפים יפים של המלאים מאותו מוצר ואז רואים את קצב המכירה...
למשל קיטים של ביקסלר נמכרים בערך 60-100 בחודש , למי שחשב שהם מוכרים אלפי ביקסלרים כל חודש...

Reiematza
28-10-2013, 07:02:23
החוק הזה תופס גם על הנחת one time price?
כי אם לא ואתה עושה הזמנה עם הרבה פריטים זה יקנה לך מנה שווארמה אחרי שיצאת מהדואר עצבני על זה שהתייבשת שם שעה לחבילה.

yuvalko
28-10-2013, 08:30:51
את ה one time price אתה יכול לקבל ישר באתר של הסיני אם תחכה על הדף מספיק זמן או אם אתה לקוח פלטינום או elite מה שיפה זה שניתן לקבל מחיר buddy או combo על חלק מהמוצרים. כאמור בהזמנה אחת סוג פריט אחד בלבד ומקסימום 3 ממנו..