PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדשות לפני כמה ימים החלטתי לעשות שינוים+טיפולים לאוטו

aviadan
16-12-2013, 14:25:22
לפני כמה ימים החלטתי שצריך לבדוק את הדיפים ואז ראיתי שהם במצב בסדר שיש בהם גריז והכל אבל עדין רציתי עשות טיפול לאוטו אז שאלתי איזה שמנים לקנות ואמרו לי מה ואז עשיתי הזמנה לשמנים ואז התחיל הקטע הכיפי התחלתי לפתוח דיפ דיפ לנקות אוטו מכל הגריז כמה שאפשר הכנסתי את החלקים של הדיפים לתוך נפט שיתנקה יותר ואז לאחר זה יבשתי אותם וניקתי עוד קצת ואז התחתי להחזיר את החלקים אחד אחרי השני מלתי שמן בכל דיפ את השמן שצריך כל אחד מלתי מקדימה ומאחורה 5000 ומרכזי 10000 שהיה שווה בין הקדימה אחורה וגם פתחתי את כל המיסבים ושימנתי אותם בגריז ולבסוף החזרתי את את כל החלקים למקום ואז התחיל לשנות אותו קצת ביופי התחלתי לצבוע כל מיני חלקים שיראה יפה תגידו לי אתם איך יצא
יש כמה חלקים שאני צריל לקנות כמו משלושים שאני מחכה כבר שיגיע וגם בולם בגלל זה הוא לא מורכב

זה של הטיפול
101115101116101117101118101119

עכשיו זה הפיתוח של היופי :-)
101121101122101123101124101120

מה אתם אומרים על השקע ועם יש עוד דברים שאתם ממליצים לעשות בדוק אני ישמח להצעות

רן ענבר
16-12-2013, 16:34:18
להבא אני ממליץ לך לשאול לפני שאתה מבצע דברים
למה?
כי עשית שורה של דברים שהמשמעות שלהם אינה ברורה וכך גם התוצאה.
לדוגמה:
המגע של חלקי הרכב עם חומרים שונים עלולה לגרום נזק לחומר המקורי עד רמה של החלשתו והפיכתו לשביר
פלסטיקים שונים מבוססים על נגזרות של נפט ולכן תבילתם בנפט או חומרים אחרים הינה בעייתית
מיסבים לא משמנים... השמן ממס את הגריז שבתוך המיסב וגורם לו להיות חשוף לפיגעי החול והליכלוך.
גרוז חייב להיות במקומות פנימיים בלבד אחרת הוא יהפוך למוקד ליכלוך עצום.
צביעת הזרועות עלולה להחליש אותן עקב מגע עם חומר זר...יודגש כי תוצאות פעולה זו הן נעלם
אני לא יודע לומר לך אם הזרוע תוחלש או לא...לאור המחסור בזרועות בארץ זה לא משהוא שהייתי רוצה להמר עליו

באופן כללי:
טיפול ברכב הוא דבר מבורך אבל טיפול עודף הוא מיותר.
אני כשהסעתי הרבה הייתי מחליף שמנים ומיסבים כל 1/2 שנה
עכשיו כשיוצא לי הרבה פחות להסיע אני מחליף פעם בשנה או שנה וחצי על פי ההרגשה שלי את מצב הרכב.
הפתיחה והסגירה,הפרוק וההרכבה של חלקי הפלסטיק השונים שוחקים את ההברגות ויוצרים בלאי מיותר ברכב...
אני לא בטוח שהרכב שלך נסע מספיק כדי שבאמת יהיה צריך לעשות לו טיפול שכזה

אני מבין שחורף ומשעמם לך אבל לטעמי חלק גדול ממה שביצעת הוא מיותר

מה כן הייתי עושה?
פתיחה של דיפרנציאל, בדיקה ומילוי במידת הצורך.
החזקה של מיסב ביד, סיבוב שלו והרגשה אם הוא צריך החלפה או לא [אם מרגישים חופש או חיכוך בסיבוב שלו]
ניקיון יסודי וחיזוק ברגים

זהו.

רן ענבר

aviadan
17-12-2013, 01:09:16
להבא אני ממליץ לך לשאול לפני שאתה מבצע דברים
למה?
כי עשית שורה של דברים שהמשמעות שלהם אינה ברורה וכך גם התוצאה.
לדוגמה:
המגע של חלקי הרכב עם חומרים שונים עלולה לגרום נזק לחומר המקורי עד רמה של החלשתו והפיכתו לשביר
פלסטיקים שונים מבוססים על נגזרות של נפט ולכן תבילתם בנפט או חומרים אחרים הינה בעייתית
מיסבים לא משמנים... השמן ממס את הגריז שבתוך המיסב וגורם לו להיות חשוף לפיגעי החול והליכלוך.
גרוז חייב להיות במקומות פנימיים בלבד אחרת הוא יהפוך למוקד ליכלוך עצום.
צביעת הזרועות עלולה להחליש אותן עקב מגע עם חומר זר...יודגש כי תוצאות פעולה זו הן נעלם
אני לא יודע לומר לך אם הזרוע תוחלש או לא...לאור המחסור בזרועות בארץ זה לא משהוא שהייתי רוצה להמר עליו

באופן כללי:
טיפול ברכב הוא דבר מבורך אבל טיפול עודף הוא מיותר.
אני כשהסעתי הרבה הייתי מחליף שמנים ומיסבים כל 1/2 שנה
עכשיו כשיוצא לי הרבה פחות להסיע אני מחליף פעם בשנה או שנה וחצי על פי ההרגשה שלי את מצב הרכב.
הפתיחה והסגירה,הפרוק וההרכבה של חלקי הפלסטיק השונים שוחקים את ההברגות ויוצרים בלאי מיותר ברכב...
אני לא בטוח שהרכב שלך נסע מספיק כדי שבאמת יהיה צריך לעשות לו טיפול שכזה

אני מבין שחורף ומשעמם לך אבל לטעמי חלק גדול ממה שביצעת הוא מיותר

מה כן הייתי עושה?
פתיחה של דיפרנציאל, בדיקה ומילוי במידת הצורך.
החזקה של מיסב ביד, סיבוב שלו והרגשה אם הוא צריך החלפה או לא [אם מרגישים חופש או חיכוך בסיבוב שלו]
ניקיון יסודי וחיזוק ברגים

זהו.

רן ענבר

תודה על הצעות ויש כמה דברים שאני הולך לעשות מהדברים שאמרת לי תודה ובוא אני יגיד לך ככה שהרכב הזה נסע יותר מחצי שנה אז בגלל זה אני רציתי לעשות בשביל להיות בראש שקט

רן ענבר
17-12-2013, 04:40:41
זה לא עיניין של "תקופה מאז שנקנה" אלא כמות סוללת/גלונים שהרכב עבר מאז שנקנה
היות ולתחזוקה יש מחיר כספי ומחיר בבלאי של הרכב [שחיקת הברגות,שחיקת ברגים וכדומה] זה לא בדיוק מצב שבו הרבה תחזוקה=טוב
ראש שקט היה לך גם לפני השיעמום

חבל לי שבלי לדעת גרמת לא מעט נזק
חבל לי שאתה מציג את זה ומתגאה כאילו מדובר בדבר חיובי...

שלא תבין אותי לא נכון.... אני מאוד מעריך את השיתוף במידע ובמיוחד את זה שאתה לא חושש לקחת כלי עבודה ולעבוד,לתקן,לפרק,לבדוק
אבל לפעמים המוטיבציה הזו עלולה לגרום נזק.
ואת זה צריך לקחת בחשבון

רן ענבר

shaixz
24-12-2013, 17:57:01
לפני שבוע עשיתי בדיוק כמוך ( עם עזרה מרן)
יצא פצצה! האוטו נוסע שונה לגמרי !
שלא נדבר עם הדיפ שהיו חצי יבשים!

בהצלחה!

רן ענבר
24-12-2013, 18:35:08
אני מקווה שלא צבעת את הזרועות...

רן ענבר