PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה הקטנת חור בהון של jr285

capusta
28-12-2013, 17:28:48
היי,

אני רוצה למתקן Jr285 בDLG!!! ההורן שמגיע עם הסרוו מכיל חורים גדולים מדי עבור הלינק שאותו אני אמור להכניס ( הלינק יתחבר לפוושרוד עשוי קרבון כך שאני לא רוצה להחליף את הלינק עצמו).

האם יש למישהוא ראש שמתאים ל Jr285 בעל חורים קטנים (0.8 ממ) ???
או האם יש דרך להקטין את החורים הקיימים?

תודה ליאור.

roydor
28-12-2013, 17:38:01
לא מכיר ראשים חליים ל-285.
במקרים כאלה אני שם טיפה של דבק מהיר סמיך בחור, נותן לדבק להתייבש ומזיז.
הדבק מחליק ממוט הפלדה ואני מקבל מאין מייסב החלקה מדבק מהיר.
עובד נהדר, ככה אני סוגר חופשים בראשי הסרוו ובהורנים של המאזנות בכל הטיסנים שלי.
רועי

capusta
28-12-2013, 17:50:26
רועי,
מכיר את שיטת הדבק לסגירת חופשיים. חשבתי שהיא טובה רק לחופשיים ממש קטנים כמו שבד״כ יש בחיבור להורנים. במקרה זה מדובר על חור בעל מידה שונה וגדול משמעותית....
אז אתה אומר שזה מתאים גם למקרה זה והדבק לא יחליק מהראש עצמו רק מהלינק מתכת...והסגירה תיעשה שהלינק בפנים.... סבבה.

תודה, ליאור.

roydor
28-12-2013, 19:41:18
לא רואה אופציה אחרת... אולי ראש סרוו גלגל של JR.
ייתכן שיתאים ואז תוכל למצוא נקודה שניתן לקדוח לגודל הרצוי ולחתוך את השאר.

roydor
28-12-2013, 19:43:41
תן קצת פרטים, אולי נוכל לתת אופציה יטתר טובה.
לאיזה טיסן? הגה גובה/כיוון? מאזנות? למה לא פושרוד מתכת כל הדרך? וכו'.
רועי

capusta
28-12-2013, 22:20:54
אוקיי.... בינתיים העניין סודר!!! לאחר נסיונות שונים מצאתי שהדרך הטובה ביותר היא למלא את החור בדבק מהיר וסמיך + נגיעה של מאיץ וכל זה שהלינק לא בפנים ! רק לאחר מכן לחדור / לצור חור עם הלינק עצמו.
התקבל חור מדיוק ללא חופשים בכלל.
השימוש במאיץ הפך את המילוי לחזק אחיד ובעיקר ״מאוחה״ היטב עם הפלסטיק של ההורן. בנסיון שעשיתי ללא המאיץ לא התקבלה תוצאה דומה גם לאחר המתנה ארוכה בשלב הייבוש.

רועי, הדאון הוא בלסטר ( לא ההוא עם הגוף השבור ) אלא בלסטר חדש עם כנף רגילה. ה 285 *2 יהיו הסרווים של המאזנות . בהגהים מתכנן על D47 או ION57...הכל במטרה לקבל בלסטר שיהיה קל משמעותי מהקודם ששקל 300 גרם ועדיין היה פלוטר נפלא. אני חושב שהבלסטר במשקל של 280-270 גרם יהיה אחלה לשעות הבוקר המוקדמות בקיץ :D אני מכוון למשקל של 265- 270.

ליאור.