PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! איך לפרק את החלק הזה במנוע?

ניב
17-02-2014, 19:44:03
לצורך הוצאת המנוע של הטיסן שלי נתקלתי בחלק שאני לא יודע איך לפרק אותו, אני מפחד לשבור אותו או להרוס אותו בטעות, כי אני לא יודע בדיוק איך הוא יושב שם. לפני הכל אני חייב לציין שחיפשתי כל מיני הסברים ביוטיוב אבל לא מצאתי בדיוק איך לפרק את החלק הזה.
הנה תמונה שלו:
http://up405.siz.co.il/up3/tb1jzzj4jkyk.png (http://www.siz.co.il/)
אני מדבר על העיגול עם הקווים החרוטים עליו. איך אני מפרק אותו? הברגה? שליפה? הוא יוצא כלפי חוץ?
תודה.

סאונד בראש
17-02-2014, 19:46:29
לפי איך שזה ניראה הוא חלק מהציר .

על איזה מנוע מדובר ?

eitanbin
17-02-2014, 19:49:53
מה זה מנוע של פאן קאב ?

ניב
17-02-2014, 19:58:44
לפי איך שזה ניראה הוא חלק מהציר .

על איזה מנוע מדובר ?
אני מדבר על כל המנוע החשמלי של הטיסן. אני פשוט רוצה לבדוק מה הדגם של המנוע, ולפי הבחנה ראשונית נראה שאני צריך לפרק את ארבעת הברגים הגדולים שמסביב לציר הראשי (שלושת הברגים שמופיעים בתמונה), ואז "לשלוף" את המנוע מבפנים. מה שמפריע לתהליך, זה החלק העגול שציינתי. ברגע שאני ימשוך את המנוע מבפנים, החלק העגול עם הקווים שבתמונה לא יעבור בחור של התושבת מנוע. הפויינט הוא שאני צריך להוציא בקטנה את המנוע הכחול של הטיסן רק לבדוק מה הדגם.

מה זה מנוע של פאן קאב ?
כן.

Guy Peled
17-02-2014, 20:25:30
טבעת קפיצית.
אולי שפשוט תשאל איזה סוג מנוע זה ותעלה תמונות שלו במקום להקשות עלייך?
*אחרי שאתה מוציא את הטבעת קפיצית, מאוד קשה להחזיר אותה.
(לי).

ניב
17-02-2014, 20:45:08
טבעת קפיצית.
אולי שפשוט תשאל איזה סוג מנוע זה ותעלה תמונות שלו במקום להקשות עלייך?
*אחרי שאתה מוציא את הטבעת קפיצית, מאוד קשה להחזיר אותה.
(לי).
איך אני יכל להעלות תמונה שלו אם הוא ישוב עמוק בתוך גוף הטיסן? כל העניין הוא שאני לא יכל לראות מה כתוב על המנוע ובגלל זה חשבתי להוציא אותו ולבדוק. לא ידעתי שזה סיפור עם הטבעת הקפיצית...

eitanbin
17-02-2014, 21:23:44
104060

ניב תכניס מברג שטוח קטן בין טבעת הקולור לבין החלק מהאלומיניום שסימנת (המתאם )שיושב על הציר ותנסה בתנועות קלות לדחוף את המתאם החוצה אתה חייב לעשות זאת בזהירות ומסביב כל פעם בהצלבה , סימנתי את המקום

wind556
18-02-2014, 09:30:40
מהתמונה זה לא נראה כמו חלק מהמנוע אלא הקולט של הפרופ שפשוט נתפס ומכה קטנה נכונה תשחרר אותו מיד. זה קורה די הרבה.
אם תרצה, תקפוץ אלי ואשחרר לך את זה בחצי שניה

ניב
18-02-2014, 12:18:33
104060

ניב תכניס מברג שטוח קטן בין טבעת הקולור לבין החלק מהאלומיניום שסימנת (המתאם )שיושב על הציר ותנסה בתנועות קלות לדחוף את המתאם החוצה אתה חייב לעשות זאת בזהירות ומסביב כל פעם בהצלבה , סימנתי את המקום
נראה אולי אני אנסה אחר"כך... יש מצב שאתה מוצא סרטון של זה?

מהתמונה זה לא נראה כמו חלק מהמנוע אלא הקולט של הפרופ שפשוט נתפס ומכה קטנה נכונה תשחרר אותו מיד. זה קורה די הרבה.
אם תרצה, תקפוץ אלי ואשחרר לך את זה בחצי שניה
רגע, פשוט לתת לו מכה בחלק החיצוני? איך אני אצמיד אותו כ"כ חזק לאחר הפירוק? אין שם "קונטרה" שאני אוכל להצמיד אותו חזק שוב.
אם היה סרטון של זה, זה היה פותר את הכל...
מאיפה אתה?

ניב
18-02-2014, 13:31:13
טוב תודה לכולם, בסוף בעזרת הראייה 6-6 שלי הצלחתי לקרוא את הדגם דרך חריץ זעיר בגוף הטיסן.

maryyossi
18-02-2014, 16:51:15
לפעמים ברגע שסוגרים את הפרופ חזק מעט אז החלק שהצבעת עליו ננעל מכיוון שהוא עשוי אלומיניום

זה בסדר גמור
לגביי הקונטרה שאתה מדבר ברגע שתנעל חזרה שוב את הפרופ זה שוב יסגר כמו שצריך

כפי שידידי מלמעלה הציע
מברג שטוח יפתור את הבעיה

זה משו שכיח מאוד
בהצלחה