PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! מישהו פעם ביקש החזר כסף מטאוור הוביס?

neo 2
24-02-2014, 17:19:06
אז ככה...החבילה כמובן שלא הגיע, למרות שיש סיכוי שתגיע באיחור מתישהו..
פתחתי דיספיוט לפני עשרה ימים, טאוור הוביס אומרים שהם יחזירו לי את הכסף כשאסגור את הדיספיוט בפייפאל כי הם "לא עובדים בצורה הזאת"
ואני מתלבט אם לסגור את הדיספיוט, הם אמינים? אפשר לסמוך עליהם?
דיספיוט זה סוג של התעודת ביטוח שלי...

אודה לתשובה ממי שעשה מהלך כזה בעבר איתם..
תודה

Hadar Elkayam
24-02-2014, 17:57:58
ביקשתי מהם בעבר החזר כסף על משלוח שלא הגיע והחזירו לי ללא בעיות.
מניסיון עדיף לדבר עם המקור לפני שפותחים דיספיוט, מבחינתם זה כמו לעשות להם פירסום רע.

assafwei
24-02-2014, 18:02:27
הם לא עובדים בצורה כזאת?
תגיד להם שגם אתה לא, שיחזירו את הכסף ואז תסגור, כרגע חובת ההוכחה עליהם.
אני מניח כמובן שדיברת איתם לפני שפתחת את הדיספיוט.

אננס
24-02-2014, 18:38:01
אז ככה...החבילה כמובן שלא הגיע, למרות שיש סיכוי שתגיע באיחור מתישהו..
פתחתי דיספיוט לפני עשרה ימים, טאוור הוביס אומרים שהם יחזירו לי את הכסף כשאסגור את הדיספיוט בפייפאל כי הם "לא עובדים בצורה הזאת"
ואני מתלבט אם לסגור את הדיספיוט, הם אמינים? אפשר לסמוך עליהם?
דיספיוט זה סוג של התעודת ביטוח שלי...

אודה לתשובה ממי שעשה מהלך כזה בעבר איתם..
תודה

נתחיל בהמלצה כללית, אם כבר פתחת דיספיוט אל תסגור אותו כי אז מצבך גרוע ביותר ואתה נתון לחסדיהם.
אני לא מבין את האמרה שלהם, הרי אם הם יחזירו לך את כל הכסף עכשיו הדספיוט יסגר אוטומטית.

השאלה היא מתי פתחת את הדיספיוט? האם פתחת אותו אחרי 40 יום מההזמנה או רק אחרי שבועיים?
אם עברו כבר 50 יום מההזמנה אז ברור שאתה בסדר גמור וכל הסיכויים שתקבל את הכסף בחזרה מפייפאל,
אבל אם עברו רק 24 יום מההזמנה אז גם פייפאל לא בדיוק יקבלו את התביעה שלך בקלות..

עוד שאלה, מה אומר מספר המעקב? האם רשום שדבר הדואר נמסר? מתי הוא נמסר למשלוח בארה"ב ? מתי היה העידכון האחרון שלו בדואר?

חסרים המון נתונים כדי לדעת מה מצבך... אבל את הדיספיוט אל תסגור ואל תתן לו להיסגר אוטומטית אחרי 20 יום.

neo 2
24-02-2014, 20:50:38
את הדיספיוט פתחתי אחרי 40 יום, אין מספר מעקב משום מה..
שביקשתי הם נתנו איזה מספר מעקב שהם אמרו שאי אפשר לעקוב אחרי החבילה אבל ברגע שהיא מגיעה ליעד אז אפשר לוודא איתו...משהו כזה
מוזר לאללה, אבל המספר מעקב באמת לא נותר תוצאות בUSPS..

אננס
24-02-2014, 21:03:14
את הדיספיוט פתחתי אחרי 40 יום, אין מספר מעקב משום מה..
שביקשתי הם נתנו איזה מספר מעקב שהם אמרו שאי אפשר לעקוב אחרי החבילה אבל ברגע שהיא מגיעה ליעד אז אפשר לוודא איתו...משהו כזה
מוזר לאללה, אבל המספר מעקב באמת לא נותר תוצאות בUSPS..

התנהגת בסדר גמור, אל תבטל את הדיספיוט ותחריף אותו לתביעה באיזור היום ה 15 או 17, אם החבילה לא תגיעה ואין שום תגובה ממספר המעקב
פייפאל יחזירו לך את הכסף. אל תסמוך על זה שטאוור יחזירו לך אחרי שתבטל את הדיספיוט

neo 2
24-02-2014, 22:14:38
תודה רבה!

טוב, אז עקב הסירוב שלי לסגור את הדיספיוט הם הודיעו לי שהם חוסמים לי את המשתמש באתר. כמובן שהתגובה שלי היתה מיד החרפת הדיספיוט.
נעדכן בהמשך

Hadar Elkayam
25-02-2014, 00:17:09
מובן לגמרי למה החלטת לעשות דיספיוט, אבל עדיין תמיד עדיף לדבר איתם לפני.
אני אישית תקשרתי איתם טלפונית ויומיים אח"כ כבר ראיתי שהעבירו לי את הכסף חזרה בלי בעיה.

hezib
25-02-2014, 00:39:38
טוב מאוד שהחרפת גם לי הם עשו אותו דבר עם מוצר פגום ואיימו שיסגרו לי את המשתמש אז ויתרתי, במחשבה שניה טעיתי הייתי צריך להסלים!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

asher_p9
25-02-2014, 06:34:44
לי אישית לא הייתה איתם שום בעיה בעניין דומה
חבילה שלא הגיעה אחרי 45 יום , ביקשתי החזר והם החזירו לי את הכסף אחרי 24 שעות
אתר אמין במיוחד
תמיד תפנה אליהם לפני פנייה לפייפאל זה א-ב של ג-ד

;)

matanmax
25-02-2014, 09:05:16
חבילה שלי שלא הגיע, לפני תקופה של כמה שנים, שילמתי באשראי ככה שלא היתה לי ערבות של פאיפאל.
אמרתי שלא הגיע, ואחרי כמה ימים בציעו לי לשלוח את המוצרים לכתובת אמריקאית או החזר מלא, וקיבלתי החזר ללא בעיות.

אחרי המקרה המשתמש שלי נחסם לקניות מעבר לגבולות ארה"ב...
לא כזה קריטי כי פתחתי חדש.

זה אתר מאוד אמין אבל מאכזב לראות שהם מתנהגים ככה, אם הם לא מוכנים לעבוד עם התיקים של פאיפאל שלא יעבדו עם פאיפאל.

neo 2
25-02-2014, 09:08:21
חבילה שלי שלא הגיע, לפני תקופה של כמה שנים, שילמתי באשראי ככה שלא היתה לי ערבות של פאיפאל.
אמרתי שלא הגיע, ואחרי כמה ימים בציעו לי לשלוח את המוצרים לכתובת אמריקאית או החזר מלא, וקיבלתי החזר ללא בעיות.

אחרי המקרה המשתמש שלי נחסם לקניות מעבר לגבולות ארה"ב...
לא כזה קריטי כי פתחתי חדש.

זה אתר מאוד אמין אבל מאכזב לראות שהם מתנהגים ככה, אם הם לא מוכנים לעבוד עם התיקים של פאיפאל שלא יעבדו עם פאיפאל.

בדיוק הגישה שלי, לא מבין את העניין...
מקווה שפייפאל לא יעשו לי בעיות עם ההחזר כי עם טאוור הוביס כבר פתחתי חזית

neo 2
25-02-2014, 15:59:18
טוב, אז הבטחתי עדכון..
פייפאל הכריעו לטובתי וזיכו אותי...סוף טוב הכל טוב.
מה למדתי? הייתי צריך לדבר עם טאוור הוביס לפני הדיספיוט(פחדתי שאולי הם יעשו איזה צעד שיעשה לי בעיה עם הדיספיוט) אבל למדתי לפעם הבאה לדבר איתם כי אני רואה שאנשים פנו אליהם וקיבלו חזרה את הכסף.
לגבי טאוור הוביס? מניח שאני לא היחידי עם מקרה מסוג כזה, אז לא בטוח שהם למדו לכבד את הדיספיוט בפייפאל...

סוף טוב הכל טוב

אננס
25-02-2014, 16:18:26
כמו שסיכמת, סוף טוב הכל טוב.