PDA

צפייה בגרסה מלאה : Rc Israel מציג :)

asher_p9
06-03-2014, 16:58:25
https://www.youtube.com/watch?v=nGOednmClCM&feature=youtu.be

תגובות יתקבלו בברכה :)

dudy201
06-03-2014, 17:02:17
איזה יופי

רן ענבר
06-03-2014, 17:14:10
אשר.
תודה על השיתוף וסחטין על העריכה

שים לב למשהו קטן:
הרכבים שלכם [של כולם] מאבדים אחיזה בחלק האחורי של הרכב
זה נחמד לקחת כל סיבוב בדיפט אבל מי שישיג יותר אחיזה בסיבובים ירוויח המון זמן על המשטח הזה
יש לא מעט טריקים שיכולים לעזור
שמן דליל יותר בדיפ ייתן יותר אחיזה בכניסה לסיבוב אבל פחות ביציאה
הורדת הסואי בר בחלק האחורי עזר לי לא מעט
משחק עם הקפיצים והשמנים בבולמים יכול לעזור.
יש בזה הרבה עיניין של ניסוי וטעיה. מי שיפצח את השאלה הזו יקבל אחיזה טובה יותר וירוויח הרבה זמן בכל הקפה.

רן ענבר

asher_p9
06-03-2014, 17:30:30
תודה על התגובות ועל הרעיונות ניישם :)

nehorayos
07-03-2014, 05:49:18
רן,

ראשית תודה על ההתייחסות, אכן אנחנו כולנו בלי סטאפ מתאים למסלול. המסלול הוא ארעי אז מעצלנות אני באופן אישי בא רק להוריד "דודה" של שעה. צודק צריך לעשות סטאפ מתאים אני בהזדמנות יעלה איזה סטאפ יתאים למסלול בסגנון הזה של פ"ת "כמעט" לכל רכבי הבאגי. במסלול אנשים הבינו כמה קאמבר וטוו אין/האוט עושה הבדלים שלא שנדבר על שמנים בדיפ. אך אם היה לי חלון של כמה שעות ...

שנית, ברצוני להודות לרן, אתמול קבענו להסעת לילה דריפטים 1/10 והטסת מסוקים, אני בהיסח הדעת שכחתי מזוודה עם שלט יקר וארסנל של סוללות ליפו למסוקים ומכוניות בחניה של הבניין.
הגענו למסלול פטפטנו ברברנו פתאום אני כזה עוצר את הפטפטת ומרגיש ששכחתי מזוודה אחת, מתקשר בפאניקה לאשתי שואל אם יש מצב שהמזוודה למטה, היא כבר עונה לי שהיה חבלן וסגרו את הרחוב ובאלגן שלם... זה הרגע שאתה מרגיש שהראש מתחיל להסתובב לך... נסעתי לתחנת המשטרה בתקווה שלא פוצצו את המזוודה היומנאית לא יודעת מי מה איך למה וכמה ואין עם מי לדבר...
אמרה לי אין לך מה לעשות לך הביתה תבוא מחר (לאחר שעתיים של ניסיונות לאתר את החבלן ואת התורן וכ') באתי ללכת עם הראש בין הרגליים ואז בהברקה של שנייה שלחתי הודעה פרטית באתר איפליי לידידנו רן ענבר שבזכותו הגענו לשרשרת חבלנים ובסוף לחבלן שטיפל באירוע. סוף טוב הכל טוב בסביבות אחת בלילה הביאו לי את החבילה :).
בהזדמנות זו ברצוני להודות לאיש יקר רן ענבר שעזר לי בשעות קשות ושעה לא קונבנציונלית לאתר ולהשיב את המזוודה.

תודה מכל הלב שבת שלום ומבורך

רן ענבר
07-03-2014, 07:50:48
בכיף.
זה המעט מאוד שיכולתי לעשות...ואני שמח שזה עזר.
ד"א. נגרם נזק לציוד?
יכולת ההרס והנזק של חבלן בודד שרוצהלפני סוף משמרת היא עצומה ;)

זו ההזדמנות להזמין אותך להיות יותר פעיל באתר.
דעתך וניסיונך יעזרו לרבים.

רן ענבר

סאונד בראש
07-03-2014, 09:04:30
זה המסלול מפ"ת אשר ?

asher_p9
07-03-2014, 19:19:01
זה המסלול לשעבר שהיה בפתח תקווה עקב עיניים צרות של אנשים הוא פורק והושבת ההלוויה הייתה היום ...
ימח שמו של המתלונן שגרם לזה .... שיתפוצץ לו הטחול