PDA

צפייה בגרסה מלאה : שמח להצטרף, ברוכים הנמצאים

צחי ניצני
07-03-2014, 14:26:41
שלום לכולם, אני שמח להצטרף היום לבעלי הזחלנים עם SCX10 חדשה שנרכשה היום.
מקווה שלא אבלבל לכם יותר מידיי את המוח עם שאלות של טירון. (זה לא רק הזחלן הראשון שלי, אלא גם הרכב הראשון שלי).

ראשית אשמח להתעדכן על מפגשים שמתקיימים בחיפה וסביבותיה, יש פה המון מקומות שיכולים להוות שטח טוב להסעה של זחלנים.

שמתי לב שכאשר אני מכניס את הסוללה לגוף, חלקו האחורי של הגוף שוקע בכ-15 מ"מ לעומת המצב הקודם / חלקו הקדמי.
עד כמה העניין קריטי ואיך ניתן למנוע זאת, או למזער את התופעה?
כרגע אני משתמש בסוללות 2 תאים 5000mah כי זה מה שיש.
תודה לעונים וסופ"ש מדהים לכולם.

haimgil
07-03-2014, 18:55:04
משאיר את זה איך שזה.ואם ממש מפריע לך אתה יכול למתוח את הקפיץףיש לך טבעת בחלק העליון של הקפיץ שאותה את מסובב שמאלה מתיחה ימינה הרפייה
והסוללה שלך בהחלט מתאימה לרכב ולדרישות

Traxxas
07-03-2014, 19:01:29
אהלן צחי.
יש לפעמים קבוצות שמגיעות לחורשן.
תתחדש על הרכב החדש. רכב מעולה ואתה תהנה ממנו מאוד.
יש כמה דברים שאתה חייב לשנות בתור התחלה.
דבר איתי בפרטי או בוואצאפ ותקבל את כל התשובות

רן ענבר
07-03-2014, 19:20:05
דבר איתי בפרטי או בוואצאפ ותקבל את כל התשובות
מה ההיגיון בלנהל דברים בפרטי או בווצאפ?
הרי אין פה אף מוצר שקונים בארץ
אם אתה כבר כותב למה שעוד גולשים לא יהנו מזה?

רן ענבר

צחי ניצני
07-03-2014, 20:47:00
חברים תודה על התשובות עד כה.
אשמח ללמוד מכם ולהשכיל
בהחלט רצוי לכתוב את הדברים פה ולא באופן פרטי על מנת שהמתחיל הבא בתור יוכל לקרוא מבלי לשאול.
אגב גם בסביבה הקרובה אליי יש את איזור כרם מהרל שלדעתי יהיה מושלם להסעות מסוג זה.
אני מכיר את המקום מהתקופה בה רכבתי על אופניים.
אתם מוזמנים

Sent from my iPhone using Tapatalk

Traxxas
07-03-2014, 22:11:47
צחי יש כמה דברים קטנים שצריך לשנות.
בדגם הrtr מגיעים המוטות רדיוס וההיגוי מפלסטיק( לינקים)
זה משהו שתצטרך לעשות עוד הנסיעות הקרובות. ( הם לא יחזיקו מעמד)
יש אפשרות לקנות סט בין 60 ל80 דולר. ( אנחנו מיצרים את הלינקים לבד. ובאורכים שונים, החומר עולה סביב 50₪)
המרחק בין סרנים אצלך 31.3 ויש אפשרות להגדיל ( אנחנו קוראים לזה לימוזינות) שכן רכב ארוך יותר יקבל עבירות בטיפוס סלעים טובה יותר. במקס למרחק בין של 34 סמ.
שם המשחק הוא משקלים!!! ולכן יש להעביר את הסוללה לחלקה הקידמי של הרכב ( ממש מעל הסרוו)
אני מאמין שאם הזמן אתה תשדרג צמיגים(סופר סוומפאר של פרוליין) ותעבור לבידלוקים. ופה מתחילה החגיגה כי יש אפשרות להכניס עופרת לגלגלים הקידמים ( דבר שיאפשר לך לעלות בזוויות מטורפות.
עוד דבר הקשור למשקלים זה הגלגל ספייר( אני יודע שהוא נראה טוב... אבל מאוד יפריע לך במעלות קשים. קח החלטה:confused:
הקפיצים ברכב מעולים ואין מה לגעת בהם. אולי כרגע הרכב לא גמיש אבל שיהיה משקל אתה תראה את השינויי.
עוד דבר אחרון זה הרוחב של הרכב. לא היה מזיק לו עוד 7-8 סמ לצד.
המומלץ הוא 10 ממ של הרחבות לאקס. יש גם את ה20 ממ אבל זה כבר מפלצתי ( אבל נוסע בהההההההרבה יותר טוב:cool:)
אגב קח בחשבון שגם לבידלוקים יש רמות של אופסט(רוחב שלילי או חיובי)
בגדול זאתי התורה של הזחלני סקייל עבירות(ברמה מאוד גבוהה)
או ללכת על הסקייל מדויק שזה עולם אחר לגמרי (הדיוק לפרטים הקטנים ביותר)
ופה זה לפתוח גוגל לראות תמונה של מודל. לרשום rc4wd ולהתחיל להזמין( כיף לא נורמלי)
בקיצור צחי. בעולם הזחלנים אין שחור או לבן. תגיע לאחד המפגשים ותבין יותר טוב לאן את רוצה לקחת את זה

haimgil
08-03-2014, 19:20:51
יש גם גומיות בקפיצים שמגבילים את הבולם בשלב ראשון תעיף אותם.

צחי ניצני
08-03-2014, 20:09:22
תודה על התשובות חברים,
בנתיים הרבה מהדברים שאתם אומרים הם כמו סינית בשבילי. מקווה להצטרף בקרוב לאחד המפגשים שלכם וללמוד ממקור ראשון את כל המונחים.
כמובן שאני מזמין אתכם להסיע בסביבות מקום מגוריי שמשופע בשטחים נהדרים לזחלנים.
והנה תמונת היום שלי
104992