PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה חדש בתחום

צביקה5
29-03-2009, 19:31:03
שלום למומחים....
אני רוצה להכנס לתחום טיסני הדלק אך מכל מה שקראתי בפורומים השונים לא ברור לי כיצד הכי נכון להתחיל .
אני יודע שכדאי להתחיל עם סימולציה במחשב בכדי לתרגל את הפעולות אך אני לא יודע איזה סוג של סימולטור הכי מתאים וייתן לי את ההכנה הטובה ביותר לפני הטסה אמיתית .
יש ברשותי תוכנת סימולטור של :AeroSIMRC_2.02-0.0
ללא שלט , האם הסימולטור הנ"ל טוב ואם כן היכן אני יכול להשיג שלט שיתאים ?
מה ההמלצה בהמשך כאשר החשיבה היא לא להשקיע באביזרים אשר תוך זמן קצר אצטרך לשדרג ?
תודה למומחים
צביקה

tisanir
29-03-2009, 20:04:01
לסימולטור שאתה צריך קוראים realflight g4 ועוד סימולטור אפשרי הוא ה- aerofly את שני הסימולטורים ניתן לקנות ולהשיג ( לא אמרתי באיזה דרך...)
הכי נכון להתחיל ממדריך צמוד וטיסן טריינר משובח...
בכל חלקי הארץ תמצא מדריכים אשר ישמחו להעביר לך שיעורים וללמד אותך... טיסן טריינר למתחילים נע בין 1800- 2200 ש"ח כל הכל ואביזרים...
שאלות נוספות בפרטי...:)

נח נח
29-03-2009, 20:21:33
תשמע להיכנס לתחום אי אפשר דרך הודעות.
תשלח לי הודעה פרטית מאיפה אתה וכמה אתה מוכן להשקיע אני כבר יסדר אותך בכיף..

גבי א
29-03-2009, 20:36:27
צביקה, בוא נתחיל מזה - מאיזה איזור אתה בארץ, אם בסביבות אשדוד, אתה מוזמן למנחת ותקבל כל עזרה שתצטרך, על חשבון הבית. כולל את הסימולטור ( arofly de luxe ) שעליו המליץ קודמי, במתנה. יש לי אותו כבר צרוב.

Shay
29-03-2009, 21:58:12
לסימולטור שאתה צריך קוראים realflight g4 ועוד סימולטור אפשרי הוא ה- aerofly את שני הסימולטורים ניתן לקנות ולהשיג ( לא אמרתי באיזה דרך...)
הכי נכון להתחיל ממדריך צמוד וטיסן טריינר משובח...
בכל חלקי הארץ תמצא מדריכים אשר ישמחו להעביר לך שיעורים וללמד אותך... טיסן טריינר למתחילים נע בין 1800- 2200 ש"ח כלל הכל ואביזרים...
שאלות נוספות בפרטי...:)

האמת... לא נראה לי שאפשר להשיג אביזרים במחיר הזה...

צביקה5
07-04-2009, 11:29:46
צביקה, בוא נתחיל מזה - מאיזה איזור אתה בארץ, אם בסביבות אשדוד, אתה מוזמן למנחת ותקבל כל עזרה שתצטרך, על חשבון הבית. כולל את הסימולטור ( arofly de luxe ) שעליו המליץ קודמי, במתנה. יש לי אותו כבר צרוב.

גבי שלום
למרות שאני לא מאשדוד אשמח לקבל עזרה ממך ,
אשמח אם תיצור קשר בפרטי ואוכל לתאם איתך
תודה
צביקה