PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון היכן איציק ?

ZvikaF
01-04-2009, 09:32:00
הרבה ברכות ומזל טוב לאיציק רונן... הספונסר של הפורום :):):)
מישהו יודע לאן הוא נעלם ? :eek:

MDreamer
01-04-2009, 13:05:28
מזל טוב לאיציק!

eransa
01-04-2009, 13:06:33
יאללה שיהיה מזל טוב (רק לכבוד מה?)

מר מתוק
01-04-2009, 13:07:57
מזל טוב לאיציק!

כל הכבוד איציק!!! ידעתי שתצליח!!!
שתדע רק אושר ובריאות וכולי תקווה כי גם בשנה הבאה תקטוף את התואר הנכסף!

חברך המעריץ,

שחר

ilan_l
01-04-2009, 13:20:13
חמקמקיציק , שקט שקט אבל מסוכן , המון מזל טוב ובהצלחה ,

אין כמו חברים טובים .

אילן .

motiganot
01-04-2009, 14:06:32
The quest for Itzik :D:D:D

מישהו ראה בסביבה הקרובה איזה דאון עם מצלמה ?????:D

Nlackrif
01-04-2009, 18:16:56
מזל טוב לאיציק!

אלוףףףף!!!!

:D :D :D

giluriel
01-04-2009, 18:20:18
האם-אמא של המזלטובים ...

רק .. .. .. שמישהו יספר לנו על מה ?? ***ח
ואולי גם איך אפשר לראות תמונות ??

אליקופטר
01-04-2009, 18:20:21
יפה שכולם משתחצנים בזה שכל הכבוד לאיציק וברכות ומחמאות ,רק נשמח לדעת על מה ולאחל גם מזל טוב.

מאחליציק.

eitan-ro
01-04-2009, 18:23:06
מזל טוב איציק!
כל הכבוד! תמשיך ככה ואולי תהפוך למליונר!:D

ZvikaF
01-04-2009, 19:11:59
יש דברים שהשתיקה יפה להם .... אבל שיהיה במזל והרבה אושר...:)

sharonx
01-04-2009, 19:24:09
כל הכבוד איציק. הלוואי על כולנו...
המון מזל טוב ובהצלחה בהמשך. יאללה - פרסם תמונות !

איציק רונן
01-04-2009, 20:50:24
תודה כולם, לא לדאוג, חזרתי לעצמי.
באמת ביצוע כזה בתוך שבוע לא הולך ברגל ;) זה כמובן טס. לא חשבתי שזה יכנס לעיתונים.... ממש מרגש, האמת לא האמנתי שאפשר יהיה למכור את eFly בקצת יותר משלוש מאות אלף דולר :eek::D
אני בהחלט רוצה לנצל את ההזדמנות ולהגיד תודה לכל החברים הנפלאים כאן באתר, אל תשכחו, זה הפורום של כולנו.
שיחקאותהאיציק

murtk
01-04-2009, 21:42:50
אני היחיד שלא מבין על מה מדובר?????:confused::confused:
שישור הזוי:)

Boogle
01-04-2009, 23:49:45
אם לא מאוחר אני רוצה להכפיל את ההצעה שקיבלת :p

איציק רונן
02-04-2009, 00:05:19
אם לא מאוחר אני רוצה להכפיל את ההצעה שקיבלת :p
יאלה עוד קצת מאמץ וזה שלך....:D
בקרוב התמונות.

gidipajero
02-04-2009, 01:34:52
תאמת, לא רק אשתו אלא גם חברינו שושואיציק ניראה כשזנב אחריו,לא בטוח מי נגד מי.
היו הרבה שתיצפתו והיסריטו את הסרוט ה"נ. אני באופן אישי זיהיתי את י. מהי"ממ אתR מהCIA,
את הבלונדיני הענק שניראה בסרט של בונד, גיימס בונד, גם את בונד עצמו ראיתי בדיזנגוף ת"א
מתחיל עם מרוקאית מהממת, לא התאפקתי והיתקרבתי יותר כדי לשמוע ואולי ללמוד משהו חדש,
בונד ניגש אל הכוסית המהממת ואמר לה" שמי בונד, גיימס בונד".
המרוקאית לא התבלבלה. היא ענתה לו "שמי ריי, ריימונד".
משמה הכל כבר התחרבש לחלוטין, (אמא הצילו, הרצפה עקומה צעקתי) הMI5שלח גם כן 4.5נציגים, לא ידעתי שלמר מתוק שורשים בריטיים, מה יש לכולם מאיציק רונן שלעיתים מסוה את עצמו בחוכמה רבה כרונן איציק (סובל לדעתי הפסיכוטית אבל לחלוטין מפיצול אישיות חמור והוא גם חמוד.)
ההמשך היה ידוע מראש, איציקיק שאל אותי אם אני יודע שיש הומו באתר, השבתי בשלילה (מפחד על הרשיון)אז איציק אמר לי "תן לי נשיקה ואגיד לך מי זה", לא התבלבלתי, ישר התקשרתי ל שX ומיד צעקתי לו שאני בבעיה אבל שלא ילחץ.אני רגיל, ש לא איבד את העשתונות. הוא כבר רגיל לאבד טיסנים
גדולים, למה מה זה כבר עשתונות. מה הבעיה הוא צעק בפלפון, לא איבדתי את שארית קור הרוח
שלא היתה לי אף פעם. עניתי לו בשקט צריך להחליף את הסט-אפ של שששווווושששומותק.
הא שאל מה?ואז הבנתי הכל. נגמרה לו הליפו של מכשיר השמיעה.
לכן החלטתי לחזור לבני -ברק. הבחור החזק והאיתן הזה שאל אותי למה? למה לחזור בתשובה
אם אפשר להטיס??? לבטן אין כיפה אבל לקטן כן יש. הבנתי הכל. פתחתי את התנך. היה רשום מצפון תיפתח הרעה.
צפון?צפון? ישר ניסיתי בגוגלה צפון,
גורנישט פיל גורנישט,נאדה (יצא לי נאד כמעט כמו של ח.).
האתר של גוגל קרס. הבנתי שאם אתה צריך משהו אז זה לא יקרה.
הרמתי טלפון לוויני לצפון הרחוק לתפוס את גוגל, היו צלילים מוזרים, כניראה שבוגל עשה משהו
לגוגל. ברחתי לאפריקה. בדרך היו חמור וחזיר.החזיר אמר לחמור "תראה איזה נבלות האנשים,
כשמישהו טיפש ו\או מטומטם אז אומרים שהוא חמור. החמור ענה לחזיר "צמע, אתה צודק. זו ממש
חזירות מצידם".
די מספיק, לילה טוב לכולם ומזל טוב לאיציק (הרבה נשיקות אבל לא ממני). עלה והצלח,שתזכה להרבה מצוות". איחלתי לחייל הצלחה בהמשך.דרכו, רדפתי אחריו אנה ואנה. ומצאתי חמור לבן.
איציק אמר שהוא עייף אז עזרתי לו לעלות על החמור הלבן. כשהיגענו לבסוף לבני ברק ש ת"א היא רק אחד מהפרברים (היתה גם להקה כזו אבל מ"מ מכר אותה באיביי
15 הודעות פרטיות ואני ממשיך בהנחה שאני לא עושה הנחות........
גידי אבל סתם סתם שום דבר,

gidipajero
02-04-2009, 01:39:28
מחפשים את איציק ואיציק לא פה,איציק איש מפתח ידו בכל ויד כל בו.

sharonx
02-04-2009, 01:56:28
תאמת, לא רק אשתו אלא גם חברינו שושואיציק ניראה כשזנב אחריו,לא בטוח מי נגד מי.
היו הרבה שתיצפתו והיסריטו את הסרוט ה"נ. אני באופן אישי זיהיתי את י. מהי"ממ אתR מהCIA,
את הבלונדיני הענק שניראה בסרט של בונד, גיימס בונד, גם את בונד עצמו ראיתי בדיזנגוף ת"א
מתחיל עם מרוקאית מהממת, לא התאפקתי והיתקרבתי יותר כדי לשמוע ואולי ללמוד משהו חדש,
בונד ניגש אל הכוסית המהממת ואמר לה" שמי בונד, גיימס בונד".
המרוקאית לא התבלבלה. היא ענתה לו "שמי ריי, ריימונד".
משמה הכל כבר התחרבש לחלוטין, (אמא הצילו, הרצפה עקומה צעקתי) הMI5שלח גם כן 4.5נציגים, לא ידעתי שלמר מתוק שורשים בריטיים, מה יש לכולם מאיציק רונן שלעיתים מסוה את עצמו בחוכמה רבה כרונן איציק (סובל לדעתי הפסיכוטית אבל לחלוטין מפיצול אישיות חמור והוא גם חמוד.)
ההמשך היה ידוע מראש, איציקיק שאל אותי אם אני יודע שיש הומו באתר, השבתי בשלילה (מפחד על הרשיון)אז איציק אמר לי "תן לי נשיקה ואגיד לך מי זה", לא התבלבלתי, ישר התקשרתי ל שX ומיד צעקתי לו שאני בבעיה אבל שלא ילחץ.אני רגיל, ש לא איבד את העשתונות. הוא כבר רגיל לאבד טיסנים
גדולים, למה מה זה כבר עשתונות. מה הבעיה הוא צעק בפלפון, לא איבדתי את שארית קור הרוח
שלא היתה לי אף פעם. עניתי לו בשקט צריך להחליף את הסט-אפ של שששווווושששומותק.
הא שאל מה?ואז הבנתי הכל. נגמרה לו הליפו של מכשיר השמיעה.
לכן החלטתי לחזור לבני -ברק. הבחור החזק והאיתן הזה שאל אותי למה? למה לחזור בתשובה
אם אפשר להטיס??? לבטן אין כיפה אבל לקטן כן יש. הבנתי הכל. פתחתי את התנך. היה רשום מצפון תיפתח הרעה.
צפון?צפון? ישר ניסיתי בגוגלה צפון,
גורנישט פיל גורנישט,נאדה (יצא לי נאד כמעט כמו של ח.).
האתר של גוגל קרס. הבנתי שאם אתה צריך משהו אז זה לא יקרה.
הרמתי טלפון לוויני לצפון הרחוק לתפוס את גוגל, היו צלילים מוזרים, כניראה שבוגל עשה משהו
לגוגל. ברחתי לאפריקה. בדרך היו חמור וחזיר.החזיר אמר לחמור "תראה איזה נבלות האנשים,
כשמישהו טיפש ו\או מטומטם אז אומרים שהוא חמור. החמור ענה לחזיר "צמע, אתה צודק. זו ממש
חזירות מצידם".
די מספיק, לילה טוב לכולם ומזל טוב לאיציק (הרבה נשיקות אבל לא ממני). עלה והצלח,שתזכה להרבה מצוות". איחלתי לחייל הצלחה בהמשך.דרכו, רדפתי אחריו אנה ואנה. ומצאתי חמור לבן.
איציק אמר שהוא עייף אז עזרתי לו לעלות על החמור הלבן. כשהיגענו לבסוף לבני ברק ש ת"א היא רק אחד מהפרברים (היתה גם להקה כזו אבל מ"מ מכר אותה באיביי
15 הודעות פרטיות ואני ממשיך בהנחה שאני לא עושה הנחות........
גידי אבל סתם סתם שום דבר,
:confused:
חומר טוב הא גידי ?
שמור לי קצת...

b1yossi
02-04-2009, 06:03:54
מ ע ו ל ה !

אליקופטר
02-04-2009, 06:50:21
חברה לא יפה אני מרגיש שהפורום הוא של 5-6 אנשים אין לי בעיה עם סודות אבל אם ראיתם לנכון לעלות כאן ברכות לאיציק היקר שהוא בהחלט כזה מין הראוי שתגידו למה ,אם הסוד כ"כ חשוב למה מפרסמים?! ההיתם מברכים באופן אישי את איציק בפרטי הוא בשיחה וזהו:confused:לא אומרים על מה ,כבר כמה שאלו אותה שאלה כמוני ויותר גרוע מכך אפלו לא מתייחסים.

eransa
02-04-2009, 07:34:55
אם נגלה לך נצטרך לה...

ZvikaF
02-04-2009, 07:52:33
חברה לא יפה אני מרגיש שהפורום הוא של 5-6 אנשים אין לי בעיה עם סודות אבל אם ראיתם לנכון לעלות כאן ברכות לאיציק היקר שהוא בהחלט כזה מין הראוי שתגידו למה ,אם הסוד כ"כ חשוב למה מפרסמים?! ההיתם מברכים באופן אישי את איציק בפרטי הוא בשיחה וזהו:confused:לא אומרים על מה ,כבר כמה שאלו אותה שאלה כמוני ויותר גרוע מכך אפלו לא מתייחסים.

אליקו - זה לא שזה סוד אבל אסור לספר (עדיין) או שכבר כן ?;)
ורק שתדע שזה שלא קיבלת תשובה --> זה הסימן שכולם מתייחסים אליך :confused:
בברכת ראש חודש שמח ....:)

איציק רונן
02-04-2009, 08:04:33
תאמת, לא רק אשתו אלא גם חברינו שושואיציק ניראה כשזנב אחריו,לא בטוח מי נגד מי............
...........גידי אבל סתם סתם שום דבר,
גידי הייקר, עוגן השפיות שלנו. מתגעגע..... חיבוקיציק.

אלי היקר, לא להרגיש בחוץ! אני הרגשתי את זה יום שלם :eek: אתמול דרימר חסם לי את היוזר ולא יכולתי להיכנס לאתר.... חשבתי שהאתר קרס ולא הבנתי למה דרימר לא נלחץ... אז הוא סיפר לי שהיתה מתקפת וירוסים ועוד כל מיני שטויות. בקיצור במקביל אני מניח שהוא התניע את צביקה לספין הזה של איפה איציק.
אתמול כשחזרתי מהעבודה ראיתי את השרשור של צביקה וכמעט התקשרתי אליו, להבין למה הוא לא מרים את הטלפון .... מה זה כל הבלאגן הזה :eek: ואז ירד לי האסימון, שמישהו מרח אותי.
חשבתי לגלגל את זה קצת גם אליכם ... מה יש :D
אחד באפריל שמח לכולם
דחקיציק

murtk
02-04-2009, 17:38:28
אלי היקר, לא להרגיש בחוץ! אני הרגשתי את זה יום שלם :eek: אתמול דרימר חסם לי את היוזר ולא יכולתי להיכנס לאתר.... חשבתי שהאתר קרס ולא הבנתי למה דרימר לא נלחץ... אז הוא סיפר לי שהיתה מתקפת וירוסים ועוד כל מיני שטויות. בקיצור במקביל אני מניח שהוא התניע את צביקה לספין הזה של איפה איציק.
אתמול כשחזרתי מהעבודה ראיתי את השרשור של צביקה וכמעט התקשרתי אליו, להבין למה הוא לא מרים את הטלפון .... מה זה כל הבלאגן הזה :eek: ואז ירד לי האסימון, שמישהו מרח אותי.
חשבתי לגלגל את זה קצת גם אליכם ... מה יש :D
אחד באפריל שמח לכולם
דחקיציק

********* חזק:D:D:D

MDreamer
03-04-2009, 00:12:30
:D
אני מתחיל להצטער על המתיחה הזו. יש לי הרגשה שבשנה הבאה זה יהיה על חשבוני.:) וכמו שאיציק עושה כל דבר.. זה יהיה יסודי

b1yossi
03-04-2009, 05:52:15
:D
אני מתחיל להצטער על המתיחה הזו. יש לי הרגשה שבשנה הבאה זה יהיה על חשבוני.:) וכמו שאיציק עושה כל דבר.. זה יהיה יסודי

כמו למשל כרטיס טיסה חד כיווני לאפגניסטן ? :)

MDreamer
03-04-2009, 15:07:30
כמו למשל כרטיס טיסה חד כיווני לאפגניסטן ? :)
זה היה שנה שעברה וכמו שהוא כתב בפורום ה FPV לצערו פונקציה ה return home עבדה טוב מהצפוי.

ZvikaF
03-04-2009, 16:34:58
התשובה די פשוטה ואכזרית - תשתמש במצלמת הפלא שלך ותצלם אותו..