PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה בעיה עם מנוע או esc

Bazbaz
19-04-2014, 09:10:34
חג שמח לכולם,
אתמול בערב הרכבתי את ה EZ master החדש שקיבלתי מהסיני .מדובר בגרסאת ה ARF הכוללת מנוע בלבד (Motor: 2216 880KV Brushless Outrunner) וסוללת זיפי קומפקט 2200 3s.
אני משתמש בבקר 30a מסדרת ה blue שעובד מצוין במשך חודשים עם הביקסלר ( רצ״ב נתוני סטאפ דיפולטיביים לפי האתר) .
Factory default settings:
Brake: off
Battery type Detect: LiPo with Automatic Cell
Low voltage cutoff threshold: Medium (3.0V/65%)
Timing setup: Automatic
Soft Acceleration Start Up: Medium
Governor mode : OFF
Frequency : 8kHz
Low voltage cutoff type: Reduce power

על פניו הכל עובד (שלושה ציפצופים תקינים וסרוואים HXT-900 עובדים תקין) אבל המנוע מסתובב בצורה מאוד איטית ומקרטעת ואף מחליף כיווני סיבוב בצורה רנדומלית.... חשוב לציין שמדובר במספר סיבובים רועדים ובמהירות איטית לשני כיוונים.... אני יודע שזה נשמע מוזר אבל זה המצב...
ניסיתי להחליף חיבורים בין המנוע ל בקר אך זה לא עזר. על מנת לוודא שהבקר תקין חיברתי אותו שוב לביקסלר והמנוע עובד תקין וניסיון אחרון היה הצלבה של הסט אפים בין הטיסנים כך שהמנוע החדש היה מחובר לסטאפ של הביקסלר. ( המנוע של הביקסלר הוא D2826-6 2200kv Outrunner (Motor
שאלתי היא האם יכולה להיות בעית תאימות בין הבקר למנוע (בקר לא עבר תיכנות מא שנקנה ועובד טוב עם הביקסלר) ? או האם זו בעיה עם המנוע ?

מתנצל על הסיפור הארוך אך מקווה שיש את כל הנתונים כך שמישהו מכיר פתרון ללא צורך לפנות לסיוט שנקרא HK support chat...

תודה מראש וחג שמח

avigr2
19-04-2014, 14:08:38
תבדוק את ההלחמות של המחברים של המנוע שקיבלת עם הטיסן. נראה שיש נתק על אחת הפאזות

Bazbaz
19-04-2014, 20:02:14
אני לא רוצה כרגע לחתוך את הבידוד לפני שאני נותן לסיני אפשרות לקחת אחריות ... אני אצלם את התופעה ואפתח קריאה בשירות .
ניסיתי לשחק עם החוטים והמחברים תוך הפעלה של המנוע ולא היה שום שינוי.... אין לי בעיה לחתוך את הבידוד ולבדוק את ההלחמות בצד המחברים אבל האם יש דרך לבדוק את החיבורים בתוך המנוע ?