PDA

צפייה בגרסה מלאה : הלכתי לאיבוד אם כל הפנטומים האלה

Eyal177
26-04-2014, 14:09:31
שלום ,
אני בתהליך חיפוש לקניית פנטום , אין לי כל ניסיון, ולא מבין הרבה בתחום,
ראיתי שיש סוגים של פנטומים שונים, מגרסאות1.1.1 ועד 2
מה ההבדל בגרסאות

חוץ מיזה יש סוגים של פנטום , ויזן { שזה הבנתי שזה מצלמה מובנת} אבל יש הרבה סוגרים כאלה של פנטומים אם מצלמות מובנות.

מה ההבדל בין PHANTOM 2 VISION / PHANTOM FC40

אני מחפש פנטום, לתחביב בנתיים.
יש לי את המצלמה גופרו אז זה כבר חוסך לי כמה שקלים.
פנטום שאפשר לחבר לו את הגופרו, שיש לו GPS, כדאי שיוכל לחזור לנקודת ההמראה שלו,
חוץ מיזה אני לא צריך יותר מידיי דברים , את המשדר מקלט, { מסך} וכאלה אני יזמין מאיביי, ניראה לי פשוט יותר זול.

מישהו יכול לתת לי קצת רקע . וכמה אני יכול ליקנות צעצוע שכזה? כי אין לי הרבה דרישות :)

תודה רבה והמשך יום מצויין

gabimaor
26-04-2014, 15:21:01
בגדול:

פנטום 1.1.1 = הדגם הראשון שעבר כמה שיפורים. לא יודע אם עדיין נמכר בארץ אבל קיים בחול. בערך 430 דולר לחבילה.
פנטום 2 = הדגם האחרון. שינויים פנימיים שמאפשרים לחבר אליו בקלות אקססוריס כמו חווי של מידע מהטיסה וכאלה. השינוי המהותי הוא זמן טיסה שהוכפל וגם הבטריות שלו עולות המון כרגע. כ 680 דולר לחבילה, בטרייה נוספת כ 150-200 דולר
פנטום FC40 = פנטום 1.1.1 שהוסיפו לו מצלמה באיכות סבירה/טובה ששולחת את הוידאו לאייפון. כ 450 דולר לחבילה.
פנטום ויזון = פנטום 2 שיש לו מצלמה איכותית יותר מהFC40 אבל ללא גימבל (ציוד שמייצב את המצלמה). אין טעם לקנות אותו אלא אם תשיג במחיר מטורף.
פנטום ויזון + = פנטום 2, כמו הויזון אבל מצלמה טובה יותר ועם גימבל. כ 1300 דולר.

לא בטוח שתוכל לקנות רק את המכשיר פה ולהזמין מקלט וכו באיביי וגם לא בטוח שזה יהיה זול יותר. אם החלטת לקנות ויזון או FC40 אל תזמין בחו"ל כי יעצרו במכס ותצטרך אישור משרד תקשורת שכנראה לא תשיג כי התדרים שלהם שונים.
אני רכשתי FC40 לפני כשבוע. טס מעולה, מצלמה סבירה +. חסר לו גימבל ולכן הצילום יוצא תזזיתי. סהכ כלי מעולה לדעתי למתחילים.

מר מתוק
26-04-2014, 15:49:38
בגדול:

פנטום 1.1.1 = הדגם הראשון שעבר כמה שיפורים. לא יודע אם עדיין נמכר בארץ אבל קיים בחול. בערך 430 דולר לחבילה.
פנטום 2 = הדגם האחרון. שינויים פנימיים שמאפשרים לחבר אליו בקלות אקססוריס כמו חווי של מידע מהטיסה וכאלה. השינוי המהותי הוא זמן טיסה שהוכפל וגם הבטריות שלו עולות המון כרגע. כ 680 דולר לחבילה, בטרייה נוספת כ 150-200 דולר
פנטום FC40 = פנטום 1.1.1 שהוסיפו לו מצלמה באיכות סבירה/טובה ששולחת את הוידאו לאייפון. כ 450 דולר לחבילה.
פנטום ויזון = פנטום 2 שיש לו מצלמה איכותית יותר מהFC40 אבל ללא גימבל (ציוד שמייצב את המצלמה). אין טעם לקנות אותו אלא אם תשיג במחיר מטורף.

לא בטוח שתוכל לקנות רק את המכשיר פה ולהזמין מקלט וכו באיביי וגם לא בטוח שזה יהיה זול יותר. אם החלטת לקנות ויזון או FC40 אל תזמין בחו"ל כי יעצרו במכס ותצטרך אישור משרד תקשורת שכנראה לא תשיג כי התדרים שלהם שונים.
אני רכשתי FC40 לפני כשבוע. טס מעולה, מצלמה סבירה +. חסר לו גימבל ולכן הצילום יוצא תזזיתי. סהכ כלי מעולה לדעתי למתחילים.

ידידי,

הרשה לי לתקן אותך בכמה נתונים שגויים אותם ציינת:

1. גם על Phantom 1 ניתן להתקין עולם ומלואו, לא רק בדגם 2.
2. FC 40 הוא לא בדיוק Phantom 1... טווח הקליטה / שידור של הדגם הזה הוא חצי טווח מזה של פאנטום 1.
3. פאנטום וויז'ן אינו כולל גימבל אלא מתקן המאפשר שליטה על ה-tilt של המצלמה. המתקן אינו מייצב את המצלמה ושומר על אופק ישר כפי שגימבל בראשלס עושה.
4. כל ציוד רדיו שנכנס לארץ מחוייב אישור ממשרד התקשורת. נכון, קשה יותר להמציא אישורים שכאלו לתדר 5.8 כפי שהוויז'ן וה-FC40 משתמשים בו אך גם עבור פאנטום 1 המשתמש בתדר 2.4 צריך אישורים וטופסולוגיה.

בברכת הטסות מהנות ונחיתות מושלמות ושלמות,

שחר

Eyal177
26-04-2014, 16:32:41
ווואווו תודה קצת סדר עשיתה לי :)
יותר חשוב לי זמן טיסה, אז הפנטום 2 זה הכלי שאני מחפש. ניתמקד בזה
עוד שאלה , שאתה אומר 680$ איפה אני יכול להשיג במחיר כזה? אין מחיר כזה בארץ. שאתה אומר חבילה , מה זה כולל החבילה הזאת?

בגדול:

Eyal177
26-04-2014, 16:37:41
בוא נתחיל מסעיף 3. פנטום ויזן זה מצלמה בנויה של הפנטום { לא גופרו} היא אפשר להזיז אותה היא קבוע , אני מבין נכון ?

רק לידע כליי גימבל בראשלס??? מה הכוונה? אני יודע שיש גימבל 2 שזה על 2 צירים ויש את הגימבל החדש שיצא השבוע שזה 3 צירים.

4. מה הההבדל בין תדר 5.8 ל 2.4 ? טווח שידור ? שידור יותר נקי ? { אני סתם זורק , אין לי מושג בזה.}

תודה רבה גם לך

ידידי,

הרשה לי לתקן אותך בכמה נתונים שגויים אותם ציינת:

1. גם על Phantom 1 ניתן להתקין עולם ומלואו, לא רק בדגם 2.
2. FC 40 הוא לא בדיוק Phantom 1... טווח הקליטה / שידור של הדגם הזה הוא חצי טווח מזה של פאנטום 1.
3. פאנטום וויז'ן אינו כולל גימבל אלא מתקן המאפשר שליטה על ה-tilt של המצלמה. המתקן אינו מייצב את המצלמה ושומר על אופק ישר כפי שגימבל בראשלס עושה.
4. כל ציוד רדיו שנכנס לארץ מחוייב אישור ממשרד התקשורת. נכון, קשה יותר להמציא אישורים שכאלו לתדר 5.8 כפי שהוויז'ן וה-FC40 משתמשים בו אך גם עבור פאנטום 1 המשתמש בתדר 2.4 צריך אישורים וטופסולוגיה.

בברכת הטסות מהנות ונחיתות מושלמות ושלמות,

שחר

gabimaor
26-04-2014, 21:03:06
1. גם על Phantom 1 ניתן להתקין עולם ומלואו, לא רק בדגם 2. - לא טענתי אחרת. רק כתבתי שעל ה 2 זה פשוט יותר כי יש חיבורים שלא קיימים ב1.

3. פאנטום וויז'ן אינו כולל גימבל אלא מתקן המאפשר שליטה על ה-tilt של המצלמה. המתקן אינו מייצב את המצלמה ושומר על אופק ישר כפי שגימבל בראשלס עושה. - לפי מה שאני יודע הויזון פלוס (שעליו כתבתי את הגימבל) אכן מגיע עם גימבל 3 צירים. זה לא ה zenmuse אבל כן גימבל.

עוד שאלה , שאתה אומר 680$ איפה אני יכול להשיג במחיר כזה? אין מחיר כזה בארץ. שאתה אומר חבילה , מה זה כולל החבילה הזאת? - חבילה הכוונה לרחפן, בטריה, מטען, שלט. המחיר שכתבתי הוא בחו"ל. לדעתי בארץ הוא נמכר ב 3100 או משהו דומה שזה די קרוב אם כוללים מעמ.

ביג הובי ראשל"צ
26-04-2014, 21:12:59
כנראה בחיים לא קניתה בארץ כי הפנטום וויזן 2 עולה בארץ 5000

gabimaor
26-04-2014, 22:50:57
אני כתבתי על על הפנטום 2. תתפלא, קניתי את ה FC40 שלי בארץ לפני שבוע והמחיר היה דומה למחיר בחו"ל עם תוספת מעמ.

אם התכוונת לוויזון + אז הוא עולה 1300 דולר בחו"ל כשהוא קיים במלאי (יש קצת חוסר כרגע ולכן יש מקומות שהוא נמכר ב 1500) ואם תמיר לשקלים ותוסיף מעמ תקבל 5500.
לדעתי בארץ הוא ימכר ב 6000 בערך, לא?

Eyal177
01-05-2014, 13:50:25
בגדול:

היי
הבנתי שהפנטום 2 ויזן + זה הדגם האחרון שיצא והכי טוב שקיים היום
הוא מגיע ל700 מטר { מה שהפנטום 2 מגיע ל300 מטר}

gabimaor
01-05-2014, 14:15:31
לדעתי ברמת הרחפן עצמו הם זהים למעט עניין התדר. בתיאוריה תדר 2.4 אמור לאפשר שליטה למרחק גדול יותר לא?

Sent from my iPad using Tapatalk

guyst
01-05-2014, 15:56:16
http://www.ushobby.com/images/products/DJI/Phantom/dji_phantom_comparison_chart.jpg

Eyal177
01-05-2014, 20:05:13
כן אבל אני מדבר על הוויזן 2 פלוס
יש לך טבלה כזאת שהוא נימצא שם ?
תודה

בכל מיקרה הציעו לי את הווין 2+ כולל כל הקיט המלא
ב6000 שקל, מישהו יודע להגיד לי האם אפשר להשיג את זה ביותר זול ?

Harel
05-05-2014, 12:32:04
לפי דעתי לא כדאי לקנות פנטום עדיף edi ready בהרבה יותר טוב!

ebay007
05-05-2014, 17:05:34
אני לא מבין את עניין הפאנטום הזה...
למה שמישהו ירצה לקנות חבילה כל כך "מוגבלת" ועוד במחיר שבו אפשר לקנות ציוד ברמה הרבה יותר גבוהה?

כלומר, אני מבין את זה שהוא מתאים למתחילים בגלל שלא צריך להתעסק עם חיווט, הרכבה ו"תכנות", והוא גם מאוד יציב, אבל המחיר שלו לחלוטין לא מראה את זה שהוא מיועד למתחילים.
במחיר שלו אפשר לקנות שלדה נורמאלית שמאפשרת גישה טכנית + נאזה לצורך העניין (למרות שיש אופציות יותר זולות) + מנועים ובקרים טובים שאפשר להתאים לצרכי המטיס + שלט X9 שהוא ללא ספק עדיף על הלבנה הלבנה שמגיעה עם הפאנטום.

אז נכון שזה דורש קריאה ולמידה של התחום, אבל בשביל לתפעל את הפאנטום כמו שצריך בכל מקרה צריך ללמוד, וזה גם חלק מהתחביב... (לדעתי)

Eyal177
05-05-2014, 22:08:10
הפנטום ניראה לי כלי נחמד להתחיל איתו.. המחירים שלהם בשמיים זה נכון , הצלחתי לימצוא מישהו ב5.500 שזה גם יקר

אני לא מבין את עניין הפאנטום הזה...
למה שמישהו ירצה לקנות חבילה כל כך "מוגבלת" ועוד במחיר שבו אפשר לקנות ציוד ברמה הרבה יותר גבוהה?

כלומר, אני מבין את זה שהוא מתאים למתחילים בגלל שלא צריך להתעסק עם חיווט, הרכבה ו"תכנות", והוא גם מאוד יציב, אבל המחיר שלו לחלוטין לא מראה את זה שהוא מיועד למתחילים.
במחיר שלו אפשר לקנות שלדה נורמאלית שמאפשרת גישה טכנית + נאזה לצורך העניין (למרות שיש אופציות יותר זולות) + מנועים ובקרים טובים שאפשר להתאים לצרכי המטיס + שלט X9 שהוא ללא ספק עדיף על הלבנה הלבנה שמגיעה עם הפאנטום.

אז נכון שזה דורש קריאה ולמידה של התחום, אבל בשביל לתפעל את הפאנטום כמו שצריך בכל מקרה צריך ללמוד, וזה גם חלק מהתחביב... (לדעתי)