PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוות דעת / המלצה Hot Bodies D413

asher_p9
28-04-2014, 08:42:13
שלום לכולם :)

ראיתי את הכלי הזה Hot Bodies D413 1/10 (http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXEBMZ&P=ML)
מה דעתכם עליה ? או שיש איזה באגי RTR שאתה יכולים להמליץ

רן ענבר
28-04-2014, 16:42:36
אשריקו.
רכב תחרותי זה לא טראקסס
הוא עובד קשה בהרבה בתנאי מסלול קשים.
העומס על הרכב עצום.
למה אני מספר לך את זה?
כי פה חשובה שבעתיים סוגיית חלקי החילוף הזמינים בארץ
אני מזכיר שקשה מאוד לאגור חלקי חילוף כי תמיד יישבר לך חלק שאין לך ושרכב שאין לו חלקי חילוף מושבת ולא נוסע.

אני הייתי הולך על רכב שיש לו חלקים בארץ כדוגמאת הרכבי אסוסיאייטד, דוראנגו ואולי קיושו [בהסתייגות של בדיקת המלאי בנושא זה]

צריך לקחת בחשבון שלרכב כזה צריך עוד מנוע, בקר סרוו איכותי וסוללות יחודייות ועוד ועוד.
למה שלא תלך על רכב 2X4 תחרותי?
זה זול ופשוט בהרבה.

רן ענבר

ebay007
28-04-2014, 17:03:18
היי אשר.
גם אני התעניינתי ברכב הזה, (רק בערך מאז שהוא הוצג בתחרות הוורלדס (WORLDS) שנה שעברה :eek:) ויש לו כמה פיצ'רים מעניינים:

1. דיפים עם גיר מפלדה. (בדרך כלל זה מפלסטיק או כדורי)
2. דיפ מרכזי. (תמיד יש סליפר)
3. התפיסה של הHINGE PINS כמו במכוניות כביש. (קשה להסביר, אתה יכול לראות בתמונות)
4. בשונה מרוב רכבי ה1/10 4X4, הרכב הזה אמור להיות עמיד. זרועות מאסיביות ומבנה שוק טאוורים חזק.
5. אפשר למהסיע עם סוללת שורטי ומנוע בצד או עם שתי סוללות סאדל.

אבל, בגלל שהרכב רק השבוע מגיע לאמריקאים עוד אין שום מידע על כמה הוא באמת עמיד, איך הבלאי, האיכות, האמינות, ומידע לגבי אם עדיף שורטי או סאדל ולאיזה סוג מסלול, ואיך הדיפ המרכזי.
אז אני הייתי מחכה איזה שלושה חודשים בערך כדי לקבל מושג לגבי הדברים האלה.

אתה מתכנן להסיע את זה במסלול? כי אם לא לקנות רכב כזה זה בזבוז לדעתי.

asher_p9
28-04-2014, 23:18:36
אשריקו.
רכב תחרותי זה לא טראקסס
הוא עובד קשה בהרבה בתנאי מסלול קשים.
העומס על הרכב עצום.
למה אני מספר לך את זה?
כי פה חשובה שבעתיים סוגיית חלקי החילוף הזמינים בארץ
אני מזכיר שקשה מאוד לאגור חלקי חילוף כי תמיד יישבר לך חלק שאין לך ושרכב שאין לו חלקי חילוף מושבת ולא נוסע.

אני הייתי הולך על רכב שיש לו חלקים בארץ כדוגמאת הרכבי אסוסיאייטד, דוראנגו ואולי קיושו [בהסתייגות של בדיקת המלאי בנושא זה]

צריך לקחת בחשבון שלרכב כזה צריך עוד מנוע, בקר סרוו איכותי וסוללות יחודייות ועוד ועוד.
למה שלא תלך על רכב 2X4 תחרותי?
זה זול ופשוט בהרבה.

רן ענבר
רן עזוב את הJato שלי בשקט :mad: חבל אני יודע איפה אתה גר ;)
כרגע מתחיל להתעניין בקטגוריה בעתיד כמובן שהייתי רוצה להסיע אותו במסלול אחרת הוא חבל כמו שתיאר EBAY
לגבי ה2X4 עדיין זאת קטגורייה יחסית קשה יותר לנהיגה מה4X4 אבל עדיין כלום לא סגור הכל יכול להשתנות נתאם עם ראובן בשישי נעשה סיבוב נוסף על הדורנגו שלו ונראה איך אני מסתדר איתה
לגבי התחזוק אני מאמין שאני יסתר יהיה קשה בהתחלה אבל בסוף מסתדרים ( כמו עם הוורזא )
רן יש לך כלי חליפי עם שירות בארץ ?

רן ענבר
29-04-2014, 06:07:40
אם אני למדתי להסיע 2x4 אז כל אחד יכול.
לטעמי אחת הבעיות בקטגוריה הזו זה המורך בסוללות מיוחדות לרכבים האלו... זה לא משנה אם זה שורטי פאק או סאדל םאק. אלו סוללות שתצתרך לקנות במיוחד.
קח בחשבון שזה רכב שנוסע במסלול של 1/10
כשרכב כזה נוסע במסלול ועושה תאונה עם רכב 1/8 לא נשאר ממנו כלום.

בקיצור אתה תצתרך מנוי למסלול מסודר.
בארץ יש את ה b44 של אסוסיאייטד או את ה 410 של דוראנגו.
אני הייתי בוחר באסוסיאייטד.

רן ענבר

ebay007
29-04-2014, 06:47:50
כבר אין דוראנגו. יש יוקומו במקום.
ולפני שקניתי את הb4.2 רציתי לקנות את הb44.2 ובדיעבד אני שמח שלא. דפים כדוריים זה דבר שמצריך די הרבה תחזוקה, וזה רכב מאוד עדין.

אני לא חושב שכדאי להתפשר על רכב בגלל השיקול של אם יש יבואן או לא.

רן ענבר
29-04-2014, 06:56:30
ב RB5 היה לי דיפ כדורי...
יש לו פחות תחזוקה מלכל דיפ אחר.
הדוראנגו הוא רכב שבכל מקרה לא הייתי נוגע בו לגבי היוקומו אני לא מכיר.

אני חושב שהדיון צריך להתמקד בקטגוריה לפני חברת הרכב.
אני עדיין חושב ש 2X4 היא אופציה מצויינת, זולה וכיפית מאוד
מקטגוריה של 2X4 תלמד המון...פשוט תלמד לנהוג.

קטגוריית ה 2X4 מעט איטית יותר מ 4X4, הרכבים קלים ופשוטים יותר לתחזוקה ובעיקר זולים יותר
לצערי מהרכב של ראובן לא תלמד הרבה כי... הוא נוסע עם צמיגים שאינם מתאימים לשטח והרכב יתנהג מוזר, וצפוי לאחוז חרא ולהיות קשה יחסית לשליטה.

רן ענבר

ebay007
29-04-2014, 14:37:00
רן, אני לא יודע כמה הסעת או מה היה המצב של הדיפ הכדורי שלך, אבל עקרונית דיפ כדורי זה לחלוטין דבר שנשחק הרבה יותר מהר. הוא אומנם עובד, אבל הכדוריות מקבלות "FLAT SPOTS" והטבעות נחרצות מה שגורם לדיפ להיות מאוד לא חלק ועקבי.

reuven_z
29-04-2014, 16:14:34
מבאגי RTR כמובן תשכח!

מה שכן באגי 10\1 4X4 מעניינות לדעתי:
1. http://www.teamxray.com/xb4/
2. http://www.tlracing.com/Products/Default.aspx?ProdId=TLR03005

רן, אף אחד לא ידבר על הרכב שלי ככה!, בטח לא מי שהרכיב אותו... (ואני אסיר תודה על כך!)
אני רכשתי 2X4 במטרה לחדד את כישורי הנהיגה שלי..., ברגע שאגיע למסלול (אמיתי!, אשר), אחליף צמיגים.

ebay007
29-04-2014, 16:43:11
אקסריי כל כך פלצנים... אבל הרכב די מוצלח.
לא יצא לי לקרוא על ה224, אבל אני לא מת על לוסי בגלל החופשים שיש להם במכלולים.

רן ענבר
29-04-2014, 17:36:00
מתן.
אחרי שנה וחצי פתחתי את הדיפרנציאל הכדורי בקיושו.
כמו חדש.
הסעתי הרבה באותה תקופה [לא כמו היום].
בקיושו בהרכבה של הרכב מסבירים לך בדיוק מה לעשות ע"מ לכוןן את הדיפ וזהו... אתה לא נוגע בו אחר כך.

לי מאוד מציק נושא הסוללות.
היום רכב 1/10 מצריך סוללות סאדל או שורטי אשר אינן משותפות לרכבים אחרי.
למזלי בזחלן יש לי 3 סוללות שורטי.

רן ענבר