PDA

צפייה בגרסה מלאה : חבילה אבודה

wind556
06-05-2014, 10:43:59
שנים שלא הלכה לי חבילה לאיבוד בהוביקינג ועכשיו חבילה גדולה ויקרה נעלמה (עברו 35 יום ואם הבעייה לא תיפתר בתום ה45 יום לא אוכל להגיש דספיוט שממילא מכסה לי 40$ מתוך 90$ העלות המלאה)
אני לא יכול לפתוח דספיוט כי כמעט חצי מהחבילה שולם בקופון ועל זה פייפאל לא יודעים אפילו
אני רוצה לשלוח מכתב להוביקנג, אבל שכחתי היכן אני מוצא באתר שלהם את המקום שבו אני מתלונן או פותח RMA
אשמח לריענון התהליך

Guy Peled
06-05-2014, 11:28:22
לפי דעתי,
החבילה שלך תגיע
בחודש הזה היו המון חגים ובינהם גם שביתות..
וכמו שאתה יודע הדואר שלנו עצלן.

לגבי ה-RMA
אתה נכנס ל- MY ORDERS
ואחרי ה-TRACK NUMBER רשום לך APPLY/VIEW
http://scr.hu/13gi/ievs1
לחץ על זה, ושם יש לך שתי אפשרויות, לבקש להשתמש באחריות או לבקש החזר מלא בתנאי שאתה מחזיר את החבילה..
http://scr.hu/13gi/ap0s4

flatspin
06-05-2014, 11:56:25
עודד. קח נשימה עמוקה והתאזר בסבלנות.
35 יום מההזמנה, בימים טרופים אלו, זה עדיין רק חלק מטווח הזמן הסביר במקומותינו.
עתה, כאשר הדואר חזר לתפקד (היטב, אני מקווה) יש סיכוי רב שבימים הקרובים החבילה תנחת אצלך.

wind556
06-05-2014, 12:48:26
אני לא עוצר את נשימתי :cool:
אליו החבילה הייתה משולמת כרגיל לא הייתה שום בעייה, ביום ה44 הייתי פותח דיספיוט
אבל חלק מהתשלום שולם בקופון ואת זה פיי פאל לא מחזיר, ואם אתעכב אני עלול פשוט להפסיד 50$ ואת הטיפול המסור של הוביקינג.

תודה למשיבים

אננס
06-05-2014, 12:58:12
נו באמת עודד... 35 יום ואתה לחוץ?
באיזה דואר נשלחה החבילה? מה מספר המעקב אומר?

אל תשכח היה לנו את פסח באמצע + שביתה של כמה ימים + עובדי דואר שכל הזמן יושבים בהפסקות קפה ודנים בעתידם...
כל הדיון האם לפתוח דיספיוט או לא, האם תאבד את ה 50 דולר או לא מיותרים ... כי החבילה תגיע בסוף (הרי לא מדובר בדואר פיג'י).
גם הודעה לסיני מיותרת כרגע, הנהלים הפנימיים שלהם אומרים להם לא לעשות כלום עד שחולפים 45 יום מהתשלום, הרי אתה לא מצפה שהם ישלחו לך חבילה נוספת ואז גם יאבדו את כספם?
תמתין בסבלנות עוד 10 ימים ותחליט מה לעשות אז...

כמה הזמנות יש לך סה"כ אצל הסיני? מוזר שלי הם שלחו חבילה נוספת בפדקס ולאחרים לא... האם זה בגלל שיש לי מעל 50 הזמנות?

wind556
06-05-2014, 13:27:58
נו באמת עודד... 35 יום ואתה לחוץ?
באיזה דואר נשלחה החבילה? מה מספר המעקב אומר?

אל תשכח היה לנו את פסח באמצע + שביתה של כמה ימים + עובדי דואר שכל הזמן יושבים בהפסקות קפה ודנים בעתידם...
כל הדיון האם לפתוח דיספיוט או לא, האם תאבד את ה 50 דולר או לא מיותרים ... כי החבילה תגיע בסוף (הרי לא מדובר בדואר פיג'י).
גם הודעה לסיני מיותרת כרגע, הנהלים הפנימיים שלהם אומרים להם לא לעשות כלום עד שחולפים 45 יום מהתשלום, הרי אתה לא מצפה שהם ישלחו לך חבילה נוספת ואז גם יאבדו את כספם?
תמתין בסבלנות עוד 10 ימים ותחליט מה לעשות אז...

כמה הזמנות יש לך סה"כ אצל הסיני? מוזר שלי הם שלחו חבילה נוספת בפדקס ולאחרים לא... האם זה בגלל שישי לי מעל 50 הזמנות?

א- אני לא לחוץ, מזמן הפסקתי להילחץ, אני מנסה להערך, זה הכל (שכחתי את נוהל פתיחת RMA וזאת הסיבה לפתיחת הפוסט)
ב- אותה חבילה בדיוק, עם אותה תכולה ובאותה צורת משלוח הוזמנה על ידי שני חברים: האחד הזמין שבוע אחרי והשני שבועיים אחרי. שתי החבילות הגיעו מזמן...

אננס
06-05-2014, 14:15:30
טוב ששכחת...כי כל הזמן הם משנים את הצורה שפותחים RAM.
עכשיו את ה RMA פותחים דרך תפריט ההזמנות, תכנס לרשימת ההזמנות שלך - מימין למספר המעקב יש לחצן "Apply/View" (לכל הזמנה יש לחצן משלה)
תלחץ עליו... ואז אתה יכול לבחור האם להחזיר את המוצר בגלל שהוא לא תקין או סתם כי בא לך להחזיר...

אבל RMA לא טוב לך.. כי אצלך החבילה לא הגיע, בשביל זה הכי טוב לפתוח כרטיס תלונה בשירות לקוחות ..

לינק לשירות הלקוחות: http://support.hobbyking.com/home

מניסיון שלי ושל אחרים ... הם לא עושים כלום עד שחולפים 45 יום .. הם מחכים לראות מה אתה עושה, אם תפתח דיספיוט הם עובדים מתוך הנחה שהכסף הוחזר לך.
אם לא תפתח דיספיוט הם יטפלו בך.

koop
06-05-2014, 14:41:24
גם לי יש חבילות תקועות באו נחשוב חיובי אתם מדכאים אותי :-)

Sent from my GT-P7510 using Tapatalk

ypython
06-05-2014, 17:20:50
אני קיבלתי אתמול חבילה שנשלחה מהסיני ב- 13/03/2014
52 ימים... דרך דואר סינגפור!!!

josh_1972
06-05-2014, 17:30:33
משום מה הרגשתי שכל הבלגאן החודש בגלל דואר ישראל

Sent from my W200 using Tapatalk

wind556
19-05-2014, 08:19:02
להלן התפתחות העניינים המאד מדכאת:

hi
order No. 2008979754 has not reached
It has been too long time and I am convinced that the package is lost
Some of the invitation was paid $ 50 Coupon No. atpj1fepkoj34arBkFC
I do not want money back, I want you to send again the invitation just as it
Thank you
oded
בתגובה שלחו לי למייל קישורים לאתרי מעקב שלא חידש לי מאומה

תגובתי:
In none of these sites have no information on where the package is

I would appreciate very much if you help me not to lose more time. As it waited until now for a long time

Please send me this order again without delay

Thanks

Oded

שוב שלחו לי את אותה תשובה של קודם: קישורים לאתרי מעקב אותה תגובה בדיוק בקופי פייסט)

Hi
I checked again in Israel post and I was told that the package did not arrive to Israel at all
What are you going to do about it?
I need the content of this package really urgently.
Thanks
Oded

תגובתם:
Hi Oded,

We apologize for the inconvenience of not receiving your order within the allotted time. I completely understand the reason why you have this kind of problem today, rest assured I will make sure that this issue gets resolved. We have requested XSHIPPINGxCOURIERX to open an investigation for you to trace your parcel. A separate email will be sent for updates once we have all the needed information.

Investigation process:

Once an investigation is requested. We will have to wait for our logistics officer to open it with the courier to get a feedback about the status of your parcel. Please be informed that the investigation will take 4-8 weeks to complete the process. And if the process didn't provide any result from the date it was opened we will process the refund.

Regards,

Baylon
HobbyKing Support Team

May 16, 2014 16:34

תגובתי:
I am totally not satisfied
I waited a month and a half and now I have to wait another two months just to decide on a solution and then send again and then wait another month??
I want you to send immediately a new package and then you solve your problems with the transporter
I am an old customer and never had such please see. I demand an immediate solution

May 16, 2014 17:32

תגובתם:
Hi Oded,

My apologies for all of the inconvenience that may have caused you. Please be informed that the investigation has been requested. And according to the tracking website; Despatched to overseas (Country code: IL). Using RQ215500476SG at http://www.singpost.com/index.php

Regards,

Baylon
HobbyKing Support Team

RQ215500476SG.PNG RQ215500476SG.PNG (quick view)
May 17, 2014 18:19

תגובתי:
I know that long ago, I did not have to wait two weeks for that information
Please treat it quickly, I really need this package and we both know it will never come.
Please send it again ASAP

May 18, 2014 15:44

ומכאן הם פשוט חדלו להגיב
עלות החבילה היה 90$, מתוכם 50$ בקופון
לולא היה קופון מעורב כאן דיספיוט אחד צנוע היה פותר את הבעייה בזמן קצר מאד (כרגיל)
אל תסתמכו על היושר וההגינות שלהם, הם מורחים בחרטא ולא עושים כלום. במקרה של 44 יום והחבילה טרם הגיעה, אל תהססו לפתוח דיספיוט.

נכון לעכשיו ועל פי השיטה שלהם אולי אראה את המוצרים האלו 4-5 חודשים לאחר ההזמנה (אם בכלל)

(ומתנצל אם יש שגיאות ניסוח באנגלית)

אננס
19-05-2014, 09:13:32
עודד קצת הלכת רחוק מידי...

אני אתמול קיבלתי חבילה שהוזמנה מebay ב 14/3 ...

לעיניין הסיני, אתה יכול לדרוש בתקיפות שישלחו לך חבילה חדשה אבל יש להם נהלים והגדרות מתי לשלוח חבילה נוספת....
הם פתחו בחקירה ואם עוד חודש החבילה לא תגיע אתה תקבל את כל ה 90$ בחזרה בנקודות באתר.

"אל תסתמכו על היושר וההגינות שלהם, הם מורחים בחרטא ולא עושים כלום"

מה תגיד אם עוד יומיים החבילה תופיע לך? גם אז תגיד שהן לא ישרים והגונים?
האם הגיוני מבחינתך שבגלל השביתות בדואר ישראל וחג הפסח כל הסינים ישלחו את כל המוצרים שהישראלים קנו פעמיים?
או שאם יתרבו התלונות הם בקלות ישנו את ההגדרות באתר שרק fdex לישראל אפילו על חבילות ללא סוללות?

isaac1
19-05-2014, 09:17:05
הם מורחים אותנו מכל הכיוונים, אני ממתין לחבילה מעל 70 יום, אותו סיפור:mad:
אין ברירה, סבלנות:(

Shay Kapah
19-05-2014, 10:17:43
דואר סינגפור לא יאמן זה תמיד לוקח יותר מחודשיים.
גם לי יש חבילה מסינגפור ושאלתי את שרות הלקוחות שלהם כמה זמן לוקח לחבילה להגיע
קיבלתי תשובה מצחיקה של 7-21
ימי עסקים אף פעם חבילה מסינגפור לא הגיע בטווח הזה.
לדעתי כל האשמה היא על דואר סינגפור זה לא חדש זה לא חדש שלכל חבילה לוקח להגיע יוצא מחודשיים.
לדעתי החבילה תגיע השאלה מתי.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

matanmax
19-05-2014, 10:37:22
אין לי קשר אישי לדואר סינגפור.
אבל אני בטוח שדואר ישראל נותן העדפון לכל דבר מאשר לחבילות מהמזרח.
חפש ברשת ותמצא אלפים בישראל באותו מצב.
אני מחכה לחבילות כבר מעל ל40 יום. ואני עוד במצב טוב יחסית.

לעומת זאת. הזמנתי מארהב מגן מסך קטן, מעטפה(דומה ל3 מעטפות שאני מחכה להן 40 יום מסין) נשלח ב5.5. הגיע ב14.5! 9 ימים. בזמן שהסיניות....אי שם..

יש עשרות מכורים שלפחות תקופתית(אני מקווה) הורידו את ישראל מרשימת היעדים שהם שולחים אליהם. כמות הקייסים שנפתחים בגלל דואר ישראל עצומה.
ולמכורים אין הרבה מה לעשות חוץ מלשלוח שוב\להחזיר כסף. והישראלי היפה(ברובו) כנראה לא ישלם שוב שהחבילה תגיע....

Flying_student
19-05-2014, 12:54:57
הי עודד,

יש לך מספר טעויות ממש קריטיות באנגלית שכדאי שתתקן להבא.
דבר ראשון - invitation זה כשמזמינים אדם לאירוע, אתה רצית להגיד "הזמנה" - שזה order.
דבר שני, אתה לא לקוח זקן (old customer) - אתה לקוח ותיק (שאני לא מצליח להיזכר במונח קצר, אבל אני תמיד אומר - I've been a customer of RCtimer since 2010...)

בהצלחה עם החבילה.
אני רק אציין שגם אני במסכת Disputים עם שני מוכרים כרגע... לדעתי זה דואר ישראל שבעייתי...
בהצלחה

MDreamer
19-05-2014, 12:58:17
קח נשימה עמוקה. יש המון המון חבילות שתקועות במכס אצלנו בנתב"ג ואפילו לא עודכן מצבם. יש בעיה כרגע עם הדואר-מכס.

shay000
19-05-2014, 12:58:44
אני מאמין כי בשבוע הקרוב תקבל קריאה לסניף לבוא לקחת
או שתיגש לסניף ממתינה לך
החבילה
שי

Shay Kapah
19-05-2014, 15:40:42
אין לי קשר אישי לדואר סינגפור.
אבל אני בטוח שדואר ישראל נותן העדפון לכל דבר מאשר לחבילות מהמזרח.
חפש ברשת ותמצא אלפים בישראל באותו מצב.
אני מחכה לחבילות כבר מעל ל40 יום. ואני עוד במצב טוב יחסית.

לעומת זאת. הזמנתי מארהב מגן מסך קטן, מעטפה(דומה ל3 מעטפות שאני מחכה להן 40 יום מסין) נשלח ב5.5. הגיע ב14.5! 9 ימים. בזמן שהסיניות....אי שם..

יש עשרות מכורים שלפחות תקופתית(אני מקווה) הורידו את ישראל מרשימת היעדים שהם שולחים אליהם. כמות הקייסים שנפתחים בגלל דואר ישראל עצומה.
ולמכורים אין הרבה מה לעשות חוץ מלשלוח שוב\להחזיר כסף. והישראלי היפה(ברובו) כנראה לא ישלם שוב שהחבילה תגיע....

אל תשווה מגן מסך לחבילה יש הבדל עצום
חבילות קטנות מגיעות הרבה יותר מהר הו על תקן מכתב.
אני הזמנתי מסין סוללות אצבע aaa נטענות והן הגיעו תוך שבוע ישירות לתיבת הדואר הביתית.
ועוד המון משלוחים שלי ושל חבריי מגיעים תוך שלושה שבועות מקסימום מסין אז להכליל את כל המזרח במשלוחים ארוכים קצת מוגזם.
דואר סינגפור נורא נורא איטי נקודה.

matanmax
19-05-2014, 16:20:28
אל תשווה מגן מסך לחבילה יש הבדל עצום
חבילות קטנות מגיעות הרבה יותר מהר הו על תקן מכתב.
אני הזמנתי מסין סוללות אצבע aaa נטענות והן הגיעו תוך שבוע ישירות לתיבת הדואר הביתית.
ועוד המון משלוחים שלי ושל חבריי מגיעים תוך שלושה שבועות מקסימום מסין אז להכליל את כל המזרח במשלוחים ארוכים קצת מוגזם.
דואר סינגפור נורא נורא איטי נקודה.

תקרא שוב את ההודעה שלי. לא השוואתי מגן מסך מארהב לחבילה של מסוק מהסיני.
השוואתי מגן מסך מארהב ל3 מטעפות דומות שהזמנתי בסין. גם בהן יש אביזרים לסמארטפונים. לא משהו שאמור להיות בעיתי למעבר זריז בדיוק כמו מגן מסך.

כל החבילות שהזמנתי ואני מחכה להן לא הוזמנו דרך דואר סינגפור.
אם ממש משעמם לך,
תעבור על השרשור הזה
http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=14529443
יש כאן הודעות על עשרות חבילות שלא מגיעות תקופות ארוכות. וזה פורום דיי מעפן של ילדים.
אני בטוח שרובם לא נשלח דרך דואר סינגפור..

מקווה שדואר ישראל יתחיל להפעיל אנשים שימינו חבילות שיושבות אי שם כבר תקופה ארוכה...ארוכה מידיי..

Shay Kapah
19-05-2014, 16:44:26
לא משעמם לי קראתי מצוין בפעם הראשונה צורת הביטוי שלך סתם מתסיסה.
אני נתתי דוגמא לדואר מסין שכן הגיע מהר ועם זאת אני ועוד המון אנשים כמו לדוגמא פותח הדיון חווה וחוויתי בעיות עם דואר סינגפור.
אני חוזר ואומר דואר סינגפור לדעתי הבעיה המרכזית לחבילות שמגיעות לאטטטט ביחס לחברות דואר אחרות.

חיפוש קטנטן בגוגל על דואר סינגפור יפתור לך המון קונפליקטים.
המשך יום נעים.

אננס
19-05-2014, 20:15:08
תקרא שוב את ההודעה שלי. לא השוואתי מגן מסך מארהב לחבילה של מסוק מהסיני.
השוואתי מגן מסך מארהב ל3 מטעפות דומות שהזמנתי בסין. גם בהן יש אביזרים לסמארטפונים. לא משהו שאמור להיות בעיתי למעבר זריז בדיוק כמו מגן מסך.

כל החבילות שהזמנתי ואני מחכה להן לא הוזמנו דרך דואר סינגפור.
אם ממש משעמם לך,
תעבור על השרשור הזה
http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=14529443
יש כאן הודעות על עשרות חבילות שלא מגיעות תקופות ארוכות. וזה פורום דיי מעפן של ילדים.
אני בטוח שרובם לא נשלח דרך דואר סינגפור..

מקווה שדואר ישראל יתחיל להפעיל אנשים שימינו חבילות שיושבות אי שם כבר תקופה ארוכה...ארוכה מידיי..

לעבור על השירשור הזה ב FXP זה פשוט מזעזע , ב 9 ימים יותר מ 193 פוסטים .. וכולם עם מלא חבילות מכל המקומות בעולם
אפילו חבילות מארה"ב כבר 30 יום בדרך
מה שיותר מפחיד זה כמות הקייסים שנפתחו והכסף שהוחזר...
אם הישראלי היפה יתנהג כפי שהוא רגיל להתנהג שהחבילה תגיע לא ישארו מוכרים סינים שיסכימו למכור לישראלים....

josh_1972
19-05-2014, 20:17:56
אל תגרמו לספקים לשנוא אותנו. מי שרוצה משלוח מהיר שישלם בהתאם. מי שמשלם על משלוח איטי ועם אפשרויות מעקב מוגבלות אמור להבין מראש תמגבלות. חלק לא קטן מהבעיה נעוץ כאן בדואר ישראל

Sent from my W200 using Tapatalk

Shay Kapah
19-05-2014, 21:42:47
אתה צודק יש ספקים מדהימים שעוזרים ברמה גבוה מאוד ובאמת חבל.
אבל הובי קינג השרות שלו ממש על הפנים.
דואר איטי זה חודש וחצי מקסימום מעבר לזה זה כבר לא הגיוני לדואר אווירי מעל לחודש וחצי זה כבר מוגזם.
חבל שהסיני לא מציע DHL ב 25 דולר להזמנה מעל 100 דולר כמו rc timer
הזמנתי מהם שרות מדהים יום חמישי הזמנתי יום שני זה כבר אצלי
הלוואי והסיני היה נותן שרות כזה.

Flying_student
19-05-2014, 22:03:28
אתה צודק יש ספקים מדהימים שעוזרים ברמה גבוה מאוד ובאמת חבל.
אבל הובי קינג השרות שלו ממש על הפנים.
דואר איטי זה חודש וחצי מקסימום מעבר לזה זה כבר לא הגיוני לדואר אווירי מעל לחודש וחצי זה כבר מוגזם.
חבל שהסיני לא מציע DHL ב 25 דולר להזמנה מעל 100 דולר כמו rc timer
הזמנתי מהם שרות מדהים יום חמישי הזמנתי יום שני זה כבר אצלי
הלוואי והסיני היה נותן שרות כזה.

היו עמלות נוספות כאשר מזמינים ב-DHL?

Shay Kapah
19-05-2014, 22:07:48
רכשתי ב 181 כולל משלוח DHL
שהעלות שלו 25 דולר.
לא שילמתי מכס על החבילה היה רשום 28 דולר בערך שלה ודרך אגב הזמנתי
Apm2.5
עם טלמטריה MHz 433
והכול עבר חלק ברוך השם.

mixerfix
19-05-2014, 22:24:09
רכשתי ב 181 כולל משלוח DHL
שהעלות שלו 25 דולר.
לא שילמתי מכס על החבילה היה רשום 28 דולר בערך שלה ודרך אגב הזמנתי
Apm2.5
עם טלמטריה MHz 433
והכול עבר חלק ברוך השם.

תרד מהמקפצה!

---MAV
Marc A Volovic
marc@bard.org.il

Shay Kapah
19-05-2014, 22:25:18
אתה רומז משהו???
תשמור את התגובות שלך לעצמך ואל תרמוז שאני משקר אפילו לא לרגע.
אנשים אתם צריכים להבין שאנחנו בפורום חברי די להתסיס עם תגובות ילדותיות

והנה כמה תמונות לגברת אשת לוט מצטער על הכינוי אבל דרשת אותו

108445108446108447108448108449

mixerfix
19-05-2014, 22:47:41
ממש לא רומז. אומר. מכיר את הבדיחה על הבריכה? אז זה שאתה עושה.

---MAV
Marc A Volovic
marc@bard.org.il

Shay Kapah
19-05-2014, 23:15:40
תמונה שווה יותר מ 1000 מילים אתה יכול לקפוץ מהמקפצה ישירות לבריכה ועם תגובות רדודות כמו שלך תזהר מהרדודים.

אננס
20-05-2014, 00:39:57
תמונה שווה יותר מ 1000 מילים אתה יכול לקפוץ מהמקפצה ישירות לבריכה ועם תגובות רדודות כמו שלך תזהר מהרדודים.

אני רק אספר את הבדיחה על הבריכה והמקפצה...והיא לא קשורה לקפיצה לבריכה או למים הרדודים ... ובכלל מארק לא על המקפצה...

אז ככה: כולם מXXXנים בבריכה אבל אף אחד לא עושה את זה המקפצה....

ושי פעם הבאה שאתה לא מכיר את המטאפורה על תשתמש בה.... כולם האמינו לך בפעם הראשונה , לא היית חייב לפרסם את התמונות.

mixerfix
20-05-2014, 04:49:23

חמודי, אם אינך מבין - אתה עוד אחד מעדת הרמאים שמצהירים הצהרת ערך כוזבת ואז מתרברבים על כך בפורום.

הרהב הזה, כמובן, מסייע מאוד לכולם, צובע אותך אישית בצבעים ורדים ומתוקים ובאופן כללי מעלה על פני הקוראים חיוך ענוג.

מ

---MAV
Marc A Volovic
marc@bard.org.il

Marknopfler
20-05-2014, 06:36:14
לפי נסיוני HK תמיד לוקחים אחריות,
תפתח פניה באתר שלהם והם יטפלו בזה,
אני עם 6 חבילות באוויר אחת מHK ועוד 5 מ USA
כולם כבר אחרי 25-30 יום ולא קיבלתי כלום,
הדואר שלנו הוא הבעיה (עצלנים מזד**נים) ואין מה לעשות חוץ מלהתאזר בסבלנות.

merkur
20-05-2014, 08:26:22
אתמול קיבלתי מעטפה קטנה עם מקלט שנשלחה ב-7/4, ולפי אתרי מעקב, עלתה לטיסה ב-9/4...
מאז לקח לה *רק* 40 יום לרדת מהטיסה :(
אז סבלנות, הדואר שלנו פועל בקצב משלו...
וכנראה שאין קשר בין גודל החבילה לזמן שזה לוקח.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Shay Kapah
20-05-2014, 09:08:37
חמודי, אם אינך מבין - אתה עוד אחד מעדת הרמאים שמצהירים הצהרת ערך כוזבת ואז מתרברבים על כך בפורום.

הרהב הזה, כמובן, מסייע מאוד לכולם, צובע אותך אישית בצבעים ורדים ומתוקים ובאופן כללי מעלה על פני הקוראים חיוך ענוג.

מ

---MAV
Marc A Volovic
marc@bard.org.il

אני לא הצהרתי דבר על המחיר rc timer הצהירו בשבילי. וב rc timer אין אפשרות להצהיר כמו בהובי קינג. ואם היה הייתי משתמש בה.
הדבר היחיד שאני יכול להתגאות בו זה שאני אומר את האמת בנוגע למה שאני עושה ואתה שמנסה להפוך מאשת לוט לצדיק בסדום זה לא עובד עלי אתה נדוש.
תקרא לי רמאי תקרא לי מתרברב ההבדל בנינו שאני אומר את האמת ולא מתבייש בה.

ואננס אל תחליט בשבילי מה אני מבין, אני מבין הרבה יותר ממה שאי פעם אתה תוכל להבין.
המטאפורה שהשתמשתי בה היא פרי שנינותי
אני מסכים לך להשתמש בה למרות שלא הבנת את זה.

בנות תתחילו להרגע את הוצאות הדיבה וכינויי הנבלים תשמרו לעצמכן.
אם יש לכן איזה שהיא בעיה אישית נוכל לפטור את זה בפרטי חבל שתהרסו כל דיון מכובד בפורום.
וכן לשון נקבה היה מקוון אם גם את זה לא הבנתם.

mixerfix
20-05-2014, 16:50:45
הצהרת שקר, כפי שעצמך כתבת. זה ש- "הסינים עשו לו, שתו לי, אכלו לי" אתה יכול לספר עשרות פעמים, היות ואפילו אתה אמור לדרוש להצהיר על גובה התשלום. אתה למעשה מצהיר הצהרת כזב... אז - אין מה לעשות - אתה יכול לענוד נזם זהב, אבל לעזור זה לא עוזר.

לגבי הנסיונות שלך להעליב את מאנגו ואותי - אצטט לך את סגן ראש העיר של רעננה (לשעבר).

מ

mixerfix
20-05-2014, 16:52:59
אני מעדיף דיספיוט על אמונה.

הבעיה של עודד שחלק נרחב מההזמנה היה קופון.

זה מאוד מעצבן...

הזמנה שלי - מלפני שלושה + שבועות, הגיעה ביום ה...

eitan-ro
20-05-2014, 16:53:49
השירשור הזה מיצה את עצמו והתחיל לרדת לרמות נמוכות.
ננעל.