PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון בדיקת מתח ליפו לפני משלוח ללקוח

Dexter
16-05-2014, 14:05:47
זה רק אני או שהסיני התחיל לאחרונה לבדוק מתח תאים לפני שליחת הליפו ללקוח?
קיבלתי הבוקר 3 סוללות חדשות ושלא כבד"כ הגיעו איתן תגיות קטנות בהן כתוב מתח כל תא בכתב יד...
בקרת איכות חדשה?

אננס
16-05-2014, 14:27:42
כרגע זה רק אתה... כנראה הסיני מפחד ממך שאיזהשהי סיבה...

אפשר קצת יותר פרטים. האם הזמנתי מסין או מאירופה?
מתי הזמנת?
איזה שיטת משלוח...
אולי זה נוהל חדש מתאריך מסוים, אולי חברת שילוח ספיציפית מחייבת אותם לבצע בדיקה של תיקנות הסוללות לפני המשלוח...

matanmax
16-05-2014, 14:49:19
לפי התאריך על הבדיקה זה לא ניראה כאילו עשו את זה לפני המשלוח.. או שזה משלוח מפיג'י שממש אבל ממש התעקב....

Dexter
16-05-2014, 18:21:25
כרגע זה רק אתה... כנראה הסיני מפחד ממך שאיזהשהי סיבה...

אפשר קצת יותר פרטים. האם הזמנתי מסין או מאירופה?
מתי הזמנת?
איזה שיטת משלוח...
אולי זה נוהל חדש מתאריך מסוים, אולי חברת שילוח ספיציפית מחייבת אותם לבצע בדיקה של תיקנות הסוללות לפני המשלוח...

אין לסיני מה לפחד ממני,
אפילו כשהייתה לי האפשרות לקנוס אותו ב 450 דולר על חבילה שהגיעה אלי 7 חודשים אחרי ש PP החזירו לי את הכסף, ויתרתי ושלחתי לו אותה ישר חזרה.

שלושת הסוללות הוזמנו בשתי הזמנות נפרדות,
אחת מהרביעי לחודש והשניה מ 28 לאפריל, שתיהן מאירופה ובשתיהן החלטתי "לפנק" לעצמי EMS.

מיד בדקתי את שלוש הסוללות עם Fluke, ברמת תא בודד ואני חייב לציין שהן בול על הנקודה. כל התאים (14 סה"כ) נעו בין 3.8 ל 3.9 וולט.

bendisar
16-05-2014, 18:37:32
אכן, זה נראה כמו מנהג חדש ומבורך של הסיני, בהזמנה של 5 סוללות שהגיעה לי לאחרונה, לכל הסוללות היה מצורף דף כזה שמפרט את המתח ואת ההתנגדות הפנימית של כל תא

master_bebe
16-05-2014, 21:26:51
הרבה יותר חשוב זה שהוא מראה לך את ההתנגדות הפנימית של כל תא, ככה שתוכל לראות שהסוללה בנוייה בצורה טובה, ולא התאימו לך תאים עם התנגדויות שונות...