PDA

צפייה בגרסה מלאה : על איזה מכשיר GPS אתם ממליצים?

vinay
04-04-2009, 18:29:30
אני מעוניין לקנות מכשיר GPS לרכב.

על איזה מכשיר אתם ממליצים?
לאיזה תכונות לשים לב?
האם כדאי לקנות בחו"ל ולהתקין תוכנה בארץ? או לקנות הכל בארץ?

ZvikaF
04-04-2009, 19:22:35
מה מטרת המכשיר ומי המשתמש ?

ניווט מוכוון קולי ? האם מי שישתמש הוא בעל ידע או יכולת תפעול של מחשב ?

יש היום טלפונים עם GPS מובנה שאפשר להוריד תוכנה חינמית בשם WAZE שתיתן פתרון יפה בארץ. (תומך בחלונות וסימביאן)

יש גם כמה מחשבי כף יד של אסוס או מיו שיתנו גם מענה לניווט GPS וגם אפשרויות נוספות של גלישה באינטרנט וכל התמיכה בתכונות של מערכת חלונות.

vinay
04-04-2009, 20:42:19
מטרת המכשיר לניווט עירוני/כבישים - לא לטיולים. רצוי שיעבוד גם בחו"ל ובאנגלית. בשבילי ולאשתי.

שיהיה גם ניווט קולי.

לצרכי התקנות וכו' מי שמשתמש בעל יכולת תפעול גבוהה מאד של מחשב אבל לשימוש שגם משתמש בעל ידע סביר יוכל להפעיל את המכשיר. כלומר, שלצרכי הפעלה לא יהיה צורך בתכנות ב JAVA על LINUX :)

אני מחפש צירוף טוב של חומרה (כולל אנטנה, מסך, סוללה, רמקול וכו') ותוכנה שיהיו עדכוני מפות.

יש לי NOKIA N85 ול GPS שלו לוקח מספר דקות עד שהוא מאתר איפה הוא נמצא. התוכנה שיש לי עבורו לא מבריקה, שולחת אותי לפרסה ואח"כ שמאלה במקום לקחת ימינה וכו'.

לגבי WAZE, היא טובה?

בכל מקרה בנוסף לטלפון (שאם יש פתרון טוב עבורו אשמח לשמוע) אני מעוניין במכשיר יעודי.

איזי
04-04-2009, 21:35:57
לצרכי התקנות וכו' מי שמשתמש בעל יכולת תפעול גבוהה מאד של מחשב אבל לשימוש שגם משתמש בעל ידע סביר יוכל להפעיל את המכשיר. כלומר, שלצרכי הפעלה לא יהיה צורך בתכנות ב JAVA על LINUX :)

תכנות ב-JAVA מתאים לכל מערכת הפעלה. תכנתת על חלונות, עובד על לינוקס ולהיפך. סתם לידע כללי.

elim55
04-04-2009, 21:55:02
כל מכשיר ניווט ייעודי(PNA) בעל מעבד של לפחות 400 מג"ה ו 64 מגה זיכרון פנימי יעשה את העבודה.
רצוי מסך של "4.3 לראיה ברורה של המפה למרות שגם מסך "3.5 יתאים.

vinay
05-04-2009, 08:59:19
תכנות ב-JAVA מתאים לכל מערכת הפעלה. תכנתת על חלונות, עובד על לינוקס ולהיפך. סתם לידע כללי.
אלא אם לדוגמא אתה פונה ב JNI או דומיו ישירות לשירותים של מערכת ההפעלה/ספריות NATIVE או מגוון סיבות סביבתיות אחרות... אבל מה זה באמת משנה

אופיר נחום
11-04-2009, 15:17:28
לי יש IGO2008 שרץ על הHTC דיאמונד- ומאוד לא מרוצה. ה2006 היה יותר טוב.