PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות בנוגע לטייס אוטומטי על הביקסלר

orikarmi
27-05-2014, 15:37:08
שלום לכולם,
ראיתי שיש כל מיני בקרי טיסה בדומה לאלו של הרחפנים שמאפשרים טייס אוטומטי, בניית מסלול טיסה וכו' וניתן להתקין אותם גם על הביקסלר.

האם מישהו יכול לתת לי קצת מידע עליהם? מה מומלץ? איך זה עובד?

תודה
אורי

yos
27-05-2014, 19:08:55
בשביל מה?
אתה יכול לעשות בדיוק אותו דבר במחשב,
כן כן גם המחשב האישי יכול להטיס טיסן,מטוס,מטוס קרב, מטוס נוסעים כבד תלוי באיזה תוכנה תשתמש
ובד"כ גם בהרבה יותר זול ממה שתמצא בשוק (או במקום אחר בחינם)

קנה טיסן, ותטיס אותו בעצמך הרי בשביל זה המציאו את תחום הטיסנאות בשביל שנבנה ונטיס טיסנים בעצמנו
ולא נשב על כיסא ונראה איך המחשב עושה זאת

אם אתה רק מתחיל בתחום אז
במקרה שבו אתה חושב שטיס אוטומטי יציל אותך מכל תקלה או בעיה
אתה טועה

enayim
27-05-2014, 19:28:21
Arkbird

Sent from my iPhone using Tapatalk

orikarmi
28-05-2014, 15:35:36
Yos - אני מניח שזה קיצור של יוסי - אני חייב לשאול - בשביל מה התגובה שלך? לצבור הודעות? אם כן תפדל. אני לא מבין בשביל מה להגיב אם אין לך משהו מועיל להגיד.
שאלתי שאלה - אם אתה לא יודע את התשובה אתה לא חייב לענות. סייג לחוכמה שתיקה.

enayim - תודה רבה,
תוכל לפרט לי קצת מאיפה כדאי לקנות? מה ההבדל בין הarkbird לבין הAMP ? מה היתרונות? חסרונות?

תודה
אורי

saniel
28-05-2014, 16:16:56
בשביל מה?
אתה יכול לעשות בדיוק אותו דבר במחשב,
כן כן גם המחשב האישי יכול להטיס טיסן,מטוס,מטוס קרב, מטוס נוסעים כבד תלוי באיזה תוכנה תשתמש
ובד"כ גם בהרבה יותר זול ממה שתמצא בשוק (או במקום אחר בחינם)

קנה טיסן, ותטיס אותו בעצמך הרי בשביל זה המציאו את תחום הטיסנאות בשביל שנבנה ונטיס טיסנים בעצמנו
ולא נשב על כיסא ונראה איך המחשב עושה זאת

אם אתה רק מתחיל בתחום אז
במקרה שבו אתה חושב שטיס אוטומטי יציל אותך מכל תקלה או בעיה
אתה טועה

מה נסגר איתך בן אדם???? מה אתה יוצא עליו על 180 כאילו לא יודע מה? הבחור שאל שאלה! לא אמר שזה יותר טוב, פחות טוב, יותר יציב פחות יציב וכל שאר הירקות, כולה שאל שאלה, בשביל זה הפורום הזה נועד, אז אם לך משהו נורמלי להגיב שיתרום ויפתח את הראש בנושא שהוא שאל.באמת.למה הגבת? מה נסגר חבר?? וואלה אני לא מכיר אותך אבל וואלה לא במקום...

yos
28-05-2014, 21:09:28
לקחת את זה רחוק מדי ,יותר מדי ממה שהתכוונתי

שיהיה לך בכיף עם הטייס החדש שלך

יותר חשוב לי שאנשים יטסו בצורה בטוחה, וידעו להסתמך על עצמם ולא על מערכת אוטומטית
וזה רק עניין של זמן עד שמישהו יהרוס לכלום, אני לא מתכוון אליך ספציפית

guyst
28-05-2014, 21:14:16
FY

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?69420-%E1%F7%F8-%E8%E9%F1%E4-FY-31-%E7%E5%E5%FA-%E3%F2%FA-%EE%F2%E5%EC%E4!

enayim
28-05-2014, 21:53:19
קניתי בהובי קינג, ארקבירד ידוע כמוצר מעולה.
לא מכיר amp למרות ששמעתי עליו לאחרונה רבות משמש לטיסנים ורחפנים.
כנס לאתר של הוביקינג ותחפש ארקבירד רשום שם את כל האפשרויות, יש הרבה סרטונים ביוטיוב.
אני יודע על הרבה חברה שמשתמשים בamp ומרוצים מאוד ממנו אך לא אוכל להמליץ עליו כי לי אישית אין נסיון איתו.
ב ה צ ל ח ה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

wind556
29-05-2014, 10:03:27
מה נסגר איתך בן אדם???? מה אתה יוצא עליו על 180 כאילו לא יודע מה? הבחור שאל שאלה! לא אמר שזה יותר טוב, פחות טוב, יותר יציב פחות יציב וכל שאר הירקות, כולה שאל שאלה, בשביל זה הפורום הזה נועד, אז אם לך משהו נורמלי להגיב שיתרום ויפתח את הראש בנושא שהוא שאל.באמת.למה הגבת? מה נסגר חבר?? וואלה אני לא מכיר אותך אבל וואלה לא במקום...

תופעה שחוזרת על עצמה:
כל אלו ש"מגנים" על זכות הביטוי החפשי יוצאים על אלו שיש להם דעה שאינה תואמת את שלהם, כמוך למשל ואפילו כמו השואל, פותח השירשור
הוא נתן ביטוי לדעה שלו, הוא לא אמר משהו רע על האדם והתייחס רק לטכנולוגיה
לעומת זאת אתה מתייחס לאדם ומעביר ביקורת על "תיפקודו" בפורום ולא לטכנולוגיה
אסור בתכלית לעשות את מה שאתה עושה, זכותך להתבטא נגמרת במקום שבו אתה מעביר ביקורת על אדם כלשהו ולא לגופו של עניין
וכל זה ללא קשר לדעתי על כן או לא טייס אוטומטי לביקסלר, זה נושא שיתאים לאחד ולאחר לא.

איציק רונן
29-05-2014, 11:54:40
אני בעד ה APM.
יש לי אותו גם על טיסנים (כולל ביקסלר) וגם על רחפנים.
אני אוהב אותו משום הוא נותן מרחב עבודה מאוד גדול והמון מקום להתפתחות.
בנוסף וזה חלק חשוב: יש סביבה גדולה של מפתחי קוד פתוח סביב המוצרים הנ"ל דבר שמבטיח הרבה עדכונים וכייף גדול.
יש להם גם את הPixhawk ה PX4. אין לי ניסיון אישי איתו (עדין) אבל יש לו נתוני חומרה מטורפים ומעבד מאוד מאוד חזק.