PDA

צפייה בגרסה מלאה : להכיר חבר חדש

ProKfir
28-05-2014, 13:20:18
שלום לכולם, שמי כפיר אני מהרצליה ולא מזמן הצטרפתי לתחביב.
יש לי Axial Wraith כמעט סטנדרטית - דיי מיציתי את ההתלהבות הראשונית של להסיע לבד ואני מחפש שותפים לתחביב להסיע איתם.
שמתי לב שאין יותר מידיי תזוזה בפורום כאן, ואני משער שגם בכללי, בארץ, יכול להיות קצת קשה למצוא חברים בתחום שגם נמצאים בסביבה וגם יש להם זמן לשחק קצת (כולם פה עסוקים תמיד) - אבל אולי אני טועה? :)
אשמח אם תוכלו להוסיף אותי לרשימת החברים והתפוצה, מספר הטלפון שלי לכל המעוניין הוא 0544892269
מקווה להכיר עוד חברים מהסביבה, ראיתי שדווקא מי שאוהב ומסיע גם מאוד מסור לתחביב ואשמח לקחת חלק וגם לשתף מהידע שלי, בין אם זה ברכבים על שלט או מכונאות ושיפורים לרכבי 4X4 באופן כללי.

אעלה תמונות של הרכב שלי בהמשך.
צרו קשר :)

Killswitch
28-05-2014, 17:42:02
היי כפיר,
ברוך הבא למועדון...יש פה הרבה חברה מהמרכז ,מהדרום וגם מהצפון...ישנם מפגשים כמעט כל שישי באיזור מודיעין/חורשים/חורשן...
רוב הפעילות מתבצעת דרך הוואטסאפ...לכן יש כאן "חוסר פעילות" למרות שאני רואה שיש דווקא תנועה בפורום....
אם אתה מעונין אוסיף אותך לקבוצת הוואטסאפ שתוכל להתעדכן ...

טל

guyst
28-05-2014, 21:05:40
מישו אמר ריית'? :p
בהמשך תראה שכדאי לעשות כמה שיפורים...

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?61310-Axial-Wraith-%F2%EC-%E4%EB%E5%E5%F0%FAנ

ProKfir
28-05-2014, 22:03:26
טל, תודה! צרף אותי בבקשה..
ייצר איתי קשר גם אייל והמליץ להתקין וואטסאפ אז התקנתי - אני מוכן :)

גיא, תודה על התגובה!
יצא לי לעבור על השרשור שלך, אני מכיר את ההתלהבות :) גם אני העברתי הרבה זמן בלפנטז על זה עד שזה קרה..
אני יודע שיש מלא.. או יותר נכון, אין סוף שיפורים שאני ארצה לעשות, אבל אני משתדל לקחת את זה באיזי, לאט לאט... כבר עשיתי טעות דומה בעבר והתבגרתי מאז, משתדל לעשות בעיקר מה שצריך כשצריך אבל הכי טוב.
השיפורים שיש בינתיים על הריית':
גלגלי שיניים מלאים מברזל מחוסם בגיר של רובינזון רייסינג, ספור 87 שיניים, זרוע פיטמן מאלומיניום של Axial, מוט מקשר Vanquish, הוחלף שמן בכל ארבעת הבולמים המקוריים ונפטרתי מהנזילות(אני מקווה), החלפתי את הבושינג פלסטיק ביציאה של הסרוו למיסב מתכתי בתקווה להאריך לו את החיים, סרנים וגיר "ממוגנים" למים.

השיפורים הקרובים שאני מתכנן לעשות הם:
לגרום למכסה מנוע להפתח בקלות וללא ברגים ובהמשך להעביר את הבטריה קדימה.
להחליף מנוע ל 35T או 55T
ונראה שאני לא אוכל להמנע מלהחליף את הלינקים הפלסטיים למשהו יותר חזק.. הם כבר התחילו להתעוות - אבל זה יקח קצת זמן? אני מקווה :)

אני בטוח שאחרי איזה מפגש או שניים איתכם יהיו לי עוד רעיונות טובים, צרפו אותי לקבוצה!

Guycho
29-05-2014, 08:25:55
אשמח גם להיות מצורף לקבוצת וואצאפ מהמרכז לתיאום מפגשים(:

054-4-904-809
גיא

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk