PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות ברכישת רחפן

nimi co
12-06-2014, 23:13:02
חברים שלום,

אני יודע שאתם מקבלים הרבה הודעות כאלו, עברתי על רובם.
רוצה להיכנס לתחום, הטסתי כמה צעצועים לפני כן אך לא ברמה רצינית.
לא מבין טכנית בדברים ולא מעניין אותי לבנות אחד, יותר החוויה של ההטסה עצמה לכן מחפש משהו בנוי ומוכן להטסה.

יש לי תקציב מכובד (5,000 ש"ח +-), עניין הצילום מעניין אך רוצה לשלב ובעיקר מה שמושך אותי חווית ההטסה בשילוב מהירות וגמישות.

פנטום 2 נראה פתרון קל, יש לי חשש שאשתעמם מהר לאחר שחרשתי את היוטיוב לא ראיתי סרטונים שלו בפרמטרים שאני מחפש (אולי טועה...)
ראיתי באינטרנט דגמים כמו וולקרה X800 שיכול לעמוד בתקציב, אין הרבה מידע עליו ככל הנראה דגם חדש.

אשמח לקבל המלצות

nitbeat
12-06-2014, 23:30:20
אם אתה רוצה מהירות - כדאי לך לשקול ללכת על רחפני FPV במבנה H או DEAD CAT כמו דיסקוברי או QAV 400 או FLIP360 FPV וכדומה.
אלו רחפנים עם מבנה שטוח יחסית.

צילום אווירי לא מתאים כל כך למהירויות עם הגימבל וכל הציוד היקר והעדין וגם הגרר יותר גדול.

flyinglizard
12-06-2014, 23:36:20
אם אתה מחפש כלי שמעניין וכיף להטיס בצורה רגילה (לא FPV), דלג על רחפנים וקנה טיסן או מסוק במקום. הרבה יותר מאתגר ומתגמל. ברגע שהבנת את הקטע עם רחפן, אתה מעלה אותו לאוויר ומשאיר אותו שם ולא צריך לעשות כלום בשביל זה. ההצדקה לרחפן היא FPV או צילום.
רחפנים הם לרוב לא כלים מהירים, ואם כן יש לזה מחיר של זמן טיסה קצר. הם לא מיועדים למהירות מבחינה אוירודינמית. אם אתה רוצה לשלב FPV וצילום עם כלי מוכן לטיסה, אז פאנטום 2 וויז'ן פלוס (שים לב שפלוס, לא הרגיל) יתאים לך.

nitbeat
12-06-2014, 23:43:37
אם אתה מחפש כלי שמעניין וכיף להטיס בצורה רגילה (לא FPV), דלג על רחפנים וקנה טיסן או מסוק במקום. הרבה יותר מאתגר ומתגמל. ברגע שהבנת את הקטע עם רחפן, אתה מעלה אותו לאוויר ומשאיר אותו שם ולא צריך לעשות כלום בשביל זה. ההצדקה לרחפן היא FPV או צילום.
רחפנים הם לרוב לא כלים מהירים, ואם כן יש לזה מחיר של זמן טיסה קצר. הם לא מיועדים למהירות מבחינה אוירודינמית. אם אתה רוצה לשלב FPV וצילום עם כלי מוכן לטיסה, אז פאנטום 2 וויז'ן פלוס (שים לב שפלוס, לא הרגיל) יתאים לך.

דגם על הפלוס - הרגיל FAIL