PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! מטען ליפו נשרף בהטענה

matan 144
21-06-2014, 19:22:18
היי, היום הטענתי סוללת 10 אמפר לשעה 6 תאים ליתיום יון עם המטען הכחול החכם הרגיל.
טענתי על האופציה של LI ION בזרם 3 אמפר
פתאום יש צפצוף, היה כתוב על המסך שיש בעיה פנימית במטען ויצא ממנו עשן. למזלי הייתי באותו חדר
פתחתי את המטען וזה נראה כאילו יש שם רכיב עם חום (מין שרוף) מסביבו והלכמה שהתחברה.
נתתי לו קצת להתקרר, ניסיתי להטעין שוב, וכשחיבברתי את הסוללה היו קצת ניצוצות על הרכיב השרוף.

עכשיו אני מניח שאצטרך לקנות חדש... מאיפה כדאי?
עדיף למשהו שמסוגל גם ל8S
יד שניה זו אופציה טובה? כי אני רוצה להטיס...

yuvalko
21-06-2014, 19:48:39
הטענה של 6 תאים( אפילו של lion) ב 3 אמפר עם המטען הזה היא הרבה מעבר לגבול שלו.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

matan 144
21-06-2014, 20:05:10
הטענה של 6 תאים( אפילו של lion) ב 3 אמפר עם המטען הזה היא הרבה מעבר לגבול שלו.

לא שמתי לב לפני זה...
המטען הוא בכלל 50W
3*22.2 זה יותר מ60W

רן ענבר
21-06-2014, 20:56:23
מצטער להיות משבית השמחות התורן/הקבוע.
כמעט בכל פעם שאני מצטרף לדיון על המלצה על מטען אני מציין כמה עובדות שלדעתי הן פשוטות וחשובות:
מטען לא קונים כל יום.
מטען זה רכיב שכמעט ואינו מתקלקל.
כדאי לקנות מטען לא רק לצרכים שלי היום, אלא גם לצרכים העתידיים שלי בעוד שנה ושנתיים.
עדיף לקנות פעם אחת מטען טוב גיבור חזק יקר ומתוצרת אמינה ומוכחת!

מנגד באים גולשים אחרים ואומרים שמטען סיני פשוט עושה את העבודה מצויין ובלי בעיות.
אז מסתבר שהבעיות באות...

אשכול זה הינו דוגמה לכך שמטען 50 וואט פשוט לא מסוגל לבצע טעינה פשוטה בלי להישרף.
מטען איכותי ד"א היה מתריע על עומס ומוריד את זרם הטעינה כדי לא להגיע לעומס מקסימאלי... בטח לא היה נשרף...

כשתרצה המלצה למטען איכותי ורציני שלא תצתרך "לדפוק לו חשבון" ויחזיק לך גם בטעינה של סוללות רציניות פשוט תציין פה תקציב.
קח בחשבון שמטען איכותי= תקציב איכותי.

ב 50-100 ש"ח לא תמצא מטען רציני [קישור (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?73119-%EE%E7%F4%F9-%EE%E8%F2%EF-%E7%EB%ED)]

רן ענבר

pomerus
21-06-2014, 23:20:34
"אשכול זה הינו דוגמה לכך שמטען 50 וואט פשוט לא מסוגל לבצע טעינה פשוטה בלי להישרף..."

בוא רק נדייק ולא נתלהם - אשכול זה הינו דוגמה למטען ספציפי שנשרף. כמו שציינת יש גולשים (כולל אני) שמאוד מרוצים מהמטענים האלו. ה-acucell 50W מטעין לי סוללות כבר שנתיים, ואין לי תלונה אחת עליו . וכן, יש לו הגנת זרם, ועוד הגנות נוספות

edgarfov
21-06-2014, 23:54:42
HITEC X4
מאכיל 10 אמפ' לשעה בכיף, רוב סוגי סוללות , 4 נקודות טעינה , עובד אצלי שנים, טפו טפו לא יצא עשן, מלבד התראות לסוללות מפוצלחות , מטענים אחרים מפשלים.. אני סולח להם כי אין לי ציפיות.
יש בארצנו , שווה כל שקל.
א.

Flying_student
22-06-2014, 07:34:25
איזה קטע, אני בדיוק כותב כתב תביעה נגד חברה שוודית שמכרה לי חרא אוטו. אתמול נתפסתי מסיע 14 איש באוטו וקיבלתי קנס. איזה זבל חברה הוולוו הזו. לא רק הייתי מקשיב לחברים וקונה... אוטובוס?

אתה לא יכול להאשים accucell מסכן בטעות של המשתמש... אתה יכול להגיד בגאווה, שהחיסרון של מטען 50W הוא שהוא לא מטען 60W.

אני לא אוהב מתלהמים לשווא...

כמעט בכל פעם שאני מצטרף לדיון על המלצה על מטען אני מציין כמה עובדות שלדעתי הן פשוטות וחשובות:
מטען לא קונים כל יום.
כדאי לקנות מטען לא רק לצרכים שלי היום, אלא גם לצרכים העתידיים שלי בעוד שנה ושנתיים.

מנגד באים גולשים אחרים ואומרים שמטען סיני פשוט עושה את העבודה מצויין ובלי בעיות.
אז מסתבר שהבעיות באות...

אשכול זה הינו דוגמה לכך שמטען 50 וואט פשוט לא מסוגל לבצע טעינה פשוטה בלי להישרף.
מטען איכותי ד"א היה מתריע על עומס ומוריד את זרם הטעינה כדי לא להגיע לעומס מקסימאלי... בטח לא היה נשרף...

כשתרצה המלצה למטען איכותי ורציני שלא תצתרך "לדפוק לו חשבון" ויחזיק לך גם בטעינה של סוללות רציניות פשוט תציין פה תקציב.

ב 50-100 ש"ח לא תמצא מטען רציני [קישור (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?73119-%EE%E7%F4%F9-%EE%E8%F2%EF-%E7%EB%ED)]

רן ענבר

yuvalko
22-06-2014, 08:36:51
מטען לא קונים כל יום.

אז מסתבר שהבעיות באות...

רן ענבר
אסור לשכוח שהמוצרים הזולים הסינים פותחים את התחום לאנשים רבים שלא היו כאן ללא חנויות כגון הוביקיג ובינהם אני. כמו בכל דבר בחיים חלק קונים מוצרים יקרים וחלק קונים זולים. דבר נוסף, לא כל דבר יקר הוא בהכרח יותר טוב ולפעמים התוספת הכספית נותנת תוספת זניחה באיכות.

לפותח השרשור- אני ממליץ על מטען הריאקטור מהסיני שזה למעשה icharger 206 בתחפושת( ואפילו יותר יפה). תחפש באדי קוד ואתה מקבל מטען מעולה של 300 וואט ב 50 ומשהו דולר.

רן ענבר
22-06-2014, 10:00:02
כן היה ברור לי שהתגובה הזו תעיר את כולם...
כל מתלהם... לא מתלהם... קריאות גנאי ושמות תואר זה לא הדרך לנהל דיון.

אני מצפה ממטען של 50 וואט שיידע לעצור ב 50 וואט לא שיטעין ב 60
אם "אני" טעיתי/לא ידעתי או "אכלו לי שתו לי" זה לא אומר שהוא צריך להישרף.
נכון שכגודל הציפיה גודל האכזבה אבל אני יוצא מנקודת הנחה שלחלק גדול ממטעני ה 50 וואט יש הגנה ולכן אני לא מצפה מהמטען להישרף.

מובן שאפשר להציג כל דבר בצורה של "
המוצרים הזולים הסינים פותחים את התחום לאנשים רבים שלא היו כאן ללא חנויות כגון הוביקיג ובינהם אני"בניגוד לפעמים אחרות הפעם לא ציינתי את המוצר הסיני כמקור לבעיה אלא את פשטותו של המוצר כמאכזבת וככזו שאיכותה לא עמדה בכלום...

אני לא יכול לומר לאף אחד מה לקנות.
מי שרוצה מוצר פשוט זה בסדר רק שלא "יבכה" כשהמטען נשרף

עוד דבר שצריך לקחת בחשבון הוא שגולש זה שמר על כללי הבטיחות ונשאר קרוב למטען. בכך הוא הספיק להגיב לאזעקה של המטען...
אצל גולש אחר ייתכן והכשל במטען היה עלול להסתיים אחרת.

יש שלושה פתרונות אפשריים לבעיה הזו:
1. מטען זול [50 דולר] אבל חזק [100 ואט ומעלה]
2. מטען 50 וואט שמסוגל להתגבר על טעות אנוש כזו ומין הסתם צפוי להיות יותר יקר
3. שילוב בין יקר לאיכות.

אני בחרתי באפשרות ה 3.
לא כי אני כזה חכם... כי התנסיתי ב1-2
1. הרס לי סוללה של 100 דולר
2. פשוט לא הספיק לסוללות גדולות עם הרבה תאים...

שיהיה יום טוב לכולם

רן ענבר

edgarfov
22-06-2014, 10:07:41
איזה קטע, אני בדיוק כותב כתב תביעה נגד חברה שוודית שמכרה לי חרא אוטו. אתמול נתפסתי מסיע 14 איש באוטו וקיבלתי קנס. איזה זבל חברה הוולוו הזו. לא רק הייתי מקשיב לחברים וקונה... אוטובוס?

אתה לא יכול להאשים accucell מסכן בטעות של המשתמש... אתה יכול להגיד בגאווה, שהחיסרון של מטען 50W הוא שהוא לא מטען 60W.

אני לא אוהב מתלהמים לשווא...

ולא תישא שם VOLVO לשווא. אחרת יהיה לך עסק איתי לדורי דורות.