PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה האם מישהו מכם הזמין חולצת T-SHIRT וקיבל את ההחזר הכספי על הרכישה?

bna016
20-07-2014, 21:19:34
היי חברים,
לפני מספר שבועות הזמנתי את הפריט הזה:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__41634___39_I_Am_The_King_39_HobbyKing_T_Shirt_X_ Large_Refund_Offer.html?strSearch=t-shir

אתמול שלחתי להם 2 תמונות עם החולצה אשר צולמו בביתי...בתקווה שהיום אני אקבל זיכויי לחשבון -ותשובתם:

please be informed that you will receive your money back once you take a picture of yourself wearing the T-shirt in RC even or in your RC club with friends. Upon checking the photo, it was taken at your place. Kindly wear this shirt at your club or at an RC event and we'll refund the cost of the shirt in bonus points.

במילים אחרות..."לך תחפש את החברים שלך" או שגורמים לבן אדם להתייאש ואז הוא יורד מהרעיון?
דעתכם?
נעם.

אננס
20-07-2014, 21:37:34
הם רוצים שתעשה להם פירסומת ..
למען האמת הם באמת שולחים אותך לחפש את החברים שלך...
בהטסה הבאה פשוט תלבש את החולצה ושמישהו יצלם אותך מטיס ושרואים טיסנים מסביב..

אני רק מקווה שלא שלחת להם את התמונות האלה:confused::confused::confused::confused:

111212111213

bna016
20-07-2014, 21:52:37
גדולללל!!!!
אודי,הבאת רעיון פיצוץ לשלוח להם את התמונות שהעלית מה גם שנכון לעכשיו יש לנו הפוגה בהטסות לאור המצב.
חשבתי על רעיון של פוטו שופ כלומר לחבר תמונה שלי על תמונות של אחרים אבל אחר כך הם יידרשו פרטים של אותם האנשים וזה כבר מתחיל להסתבך.
אולי כבודו יהיה מעוניין להשתתף בתמונה? וככה גם אתה תקבל החזר?

אננס
20-07-2014, 22:35:46
חכה בסבלנות עד שיצא לך להטיס ואז תגיע עם החולצה.. אל תדאג הם לא יברחו לך עם ה 7 דולר.

בנתיים תרשום איזה פוסט שנון בשירשור של "מה היית קונה בקופון של 50$ ", מי יודע אולי תקבל קופון : p

matanmax
20-07-2014, 22:36:06
אני לא מכיר מתנות חינם...ברור שהם ירצו שתצתלם עם החולצה באירוע שקשור לתחום ולא סתם בבית..
אבל הם גם לא כאלה משועממים שירצו פרטים אישיים של מי שנמצא בתמונה..

noam_h
20-07-2014, 23:45:53
היי חברים,
לפני מספר שבועות הזמנתי את הפריט הזה:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__41634___39_I_Am_The_King_39_HobbyKing_T_Shirt_X_ Large_Refund_Offer.html?strSearch=t-shir

הי, זה היה הרעיון שלי!
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?73375-%EE%E4-%E4%E9%E9%FA-%F7%E5%F0%E4-%E0%ED-%E4%E9%E4-%EC%EA-%F7%E5%F4%E5%EF-%F9%EC-50-%EC%F7%F0%E9%E5%FA-%E1%E4%E5%E1%E9%F7%E9%F0%E2&p=478025#post478025

שחר אלקריאף.
23-07-2014, 02:37:23
....

bna016
05-08-2014, 16:59:15
היי חברים...
ובכן עשיתי כדבריו בציפייה אכן לקבל החזר על החולצה...יצאתי לשטח...הצטלמתי עם החולצה בפארק (4 תמונות בכדי שלא יהיה מקום לספק-תמונות עם הגב בכדי להבליט את הלוגו.ו...
הפלא ופלא...הם דורשים תמונה של חבר מועדון אליו אני שייך או באירוע של המועדון!!!!
איזה קשקוש והטעיית ציבור!!!
ואם אני סתם פלוני שמטיס טיסן בעשרים דולר???
פשוט בושה!!!!
Matthew H., Aug 04 04:35:
Hi Noam,

I do understand your frustration regarding your refund. Please be informed that on my first response to you, I already told you that you need to take a picture wearing the t-shirt in some RC event or in your RC club. Kindly look at the screenshot I attached in this mail. Also, please be informed that on the product page, it was indicated that you need to wear it in the event or RC club. Your patience and understanding regarding this matter is highly appreciated.

If you have other concerns, please contact us again for further assistance and we will surely do the best of our ability to help you.

matanmax
05-08-2014, 19:34:36
לא ברור לי מה אתה רוצה..
במייל הראשון הם שלחו לך את זה

please be informed that you will receive your money back once you take a picture of yourself wearing the T-shirt in RC even or in your RC club with friends. Upon checking the photo, it was taken at your place. Kindly wear this shirt at your club or at an RC event and we'll refund the cost of the shirt in bonus points.

אז אתה הולך להצתלם בפארק:\

רק אל תנסה לקנות את זה http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__15425__Club_Event_Support_Pack_100_Value_Refund_ .html ולצלם באיזה יומולדת בפארק...

הגזמת אחי..כמו שרשמתי כבר מקודם אין מתנות חינם.

אננס
05-08-2014, 19:50:04
מדהים כמה מטרטרים אותך בשביל 7$ , לך שתצלם ליד סוללה של כיפת ברזל: תסביר להם שזה אירוע RC הכי גדול בארץ
וגם הכי יקר (מי שלא יודע טיל התמיר נשלט רדיו מהסוללה).

נסיון שלישי תקפוץ למנחת קרוב ותצטלם (לא כתוב אתה חייב להטיס), או אפילו תחרות DLG קרובה, מי יודע אולי אפילו יצא ממך מטיס DLG בפארקים...

bna016
06-08-2014, 10:26:58
[QUOTE=matanmax;480636]לא ברור לי מה אתה רוצה..
במייל הראשון הם שלחו לך את זה

אז אתה הולך להצתלם בפארק:\

רק אל תנסה לקנות את זה http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__15425__Club_Event_Support_Pack_100_Value_Refund_ .html ולצלם באיזה יומולדת בפארק...

הגזמת אחי..כמו שרשמתי כבר מקודם אין מתנות חינם.[/Q
ידידי,
בכותרת של המוצר רשום (החזר כספי) בשורה של הגדרת המוצר ללא ציון כוכבית!
זה אומר שאין תנאי להחזר-רק אחרי חפירות תגלה שכן.
משתמע מכך שאם החלטת במיידי לבצע רכישה תופתע לגלות שלא תקבל אלא בתנאים מסויימים שלא מבטיחים לך שכן.
שירות של סחבת ללקוח פלטיניום שביצע יותר מחמישים הזמנות באתר ראויי ליחס טוב יותר.
אגב,באחד המיילים הוא ציין "בחוץ" ולא חשוב היכן רק בכדי להוכיח פרסום לכן יצאתי לפארק.
אז מה אתה אומר ? לא ללכת על ה-100 דולר החזר???:confused::confused::confused:

bna016
06-08-2014, 10:31:33
מדהים כמה מטרטרים אותך בשביל 7$ , לך שתצלם ליד סוללה של כיפת ברזל: תסביר להם שזה אירוע RC הכי גדול בארץ
וגם הכי יקר (מי שלא יודע טיל התמיר נשלט רדיו מהסוללה).

נסיון שלישי תקפוץ למנחת קרוב ותצטלם (לא כתוב אתה חייב להטיס), או אפילו תחרות DLG קרובה, מי יודע אולי אפילו יצא ממך מטיס DLG בפארקים...

אודי-רעיון כיפת ברזל הוא מעולה רק שהוא ידוע לאזרחי ישראל-לא לסיני.
כך שזה לא יתפוס.
מעולם לא נמשכתי לDLG שכן זה משעמם אותי....
ואתה יודע מה...אחרי הסחבת הזו לא בטוח שהם יחזירו אלא ימצאו תירוץ אחר מטופש כמו למשל...התכוונו למסוקים ולא לכל דבר אחר;);)