PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! מעוניין להתחיל בדיסקוס

ellad2007
21-07-2014, 14:24:15
טוב אז ראיתי קצת (הרבה) סירטוני דיסקוס וממש אהבתי..

אני רוצה לבנות טיסן אבל משיחות עם מומחה (עודד) הבנתי שבתור התחלה עדיך לבנות גילשון מונחה רדיו (יותר פשוט)..

אחר כך לבנות טיסן עם פרופיל כנף והכל..

בכללי איזה גילשון כדאי ואם אפשר תוכניות אז ברכה..

ועוד משהוא קטן אני מתחיל בנושא הפיברגלס ומעוניין לדעת איזה ציוד אני צריך (אבא שלי עובד במקום בו עובדים עם פיברגלס אז אולי הוא יוכל להשיג לי כמה דברים)..

אלעד

roydor
21-07-2014, 18:48:25
לא יודע מה זה "גילשון מונחה רדיו"...
במידה ואתה רוצה להתחיל עם דיסקוסים אני מציע שבמקביל לבנייה תרכוש לעצמך טיסן זול ותתחיל להטיס.
יש מספר לא מבוטל של טיסני טופסקיי וניר הולצמן מוכר טיסן בשם TABOO במחיר מצחיק.
במקביל אתה יכול לבנות טיסני דיסקוס מבלזה כדוגמת ה-GAMBLER וראיתי שקיים תכנון חביב של טיסן בשם MIMI. אל תצפה ליותר מדי מבחינת ביצועי טיסה, טיסנים קטנים פשוט טסים פחות טוב.
טיסן בלזה בגודל מלא - MANTA.

על מנת לבנות טיסן מחומרים מרוכבים תן מבט על השרשור של ה-SUPER GEE של דני או שירשור יותר עדכני, ה- ALD של יוסי:
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?69243-ALD-%F9%F8%F9%E5%F8-%E1%F0%E9%E9%FA-%E3%E0%E5%EF-DLG-%EB%F0%F3-%E5%E4%E2%E0%E9%ED-%E7%E9%FA%E5%EA-%F7%EC%F7%F8-%E1%E5%E0%F7%E5%ED

אבל שוב, ממליץ לך בחום לרכוש טיסן יש שנייה (או שלישית ;) ) ולהתחיל לזרוק, יקדם אותך הרבה יותר מהר.

רועי

omri boneh
21-07-2014, 21:45:51
דבר איתי יש לי מיני טופסקיי למכירה, מוטת כנף מטר, שני ערוצים (הגה גובה וכיוון) עם סרוואים ושתי סוללות. טיפה (באמת טיפה) חבוט אבל תוקן במקצועיות וטס מדהים. אחלה דאון לאימונים, אני התחלתי ממנו וככה נכנסתי לעולם הdlg.
עמרי-0527274348
אתה יכול להתקשר מתי שרק בא! ;)