PDA

צפייה בגרסה מלאה : FPV או Aerial photography

houstyle
12-08-2014, 22:09:16
אני אמנם חדש בתחום הרחפנים,אבל יש כאן כבר כל יום נושאים שנפתחים בנושא FPV ,מדיר שינה ממני,אנא ממכם ״צעירים״ תקראו מה אנשים לפניכם רשמו\פתחו נשואים וככה נמנע מהצפות בנושא.
לפי דעתי המון המון המון המון אנשים מתבלבלים FPV או Aerial photography-מחפשים כלי טיס שמצלם\*משדר תמונה בו זמנית,אני מאמין שרוב האנשים שרוכשים ציוד fpv מתכוונים לצילום אווירי (בודדים הח׳ברה שבאמת מטיסים מעבר ל400 מרחק אווירי). ולפני שאתם בכלל נכנסים להטסה בגוף ראשון קודם תלמדו להטיס(לפני שרוכשים Fatshark)! ולא מעל אנשים!
הפוסט אמור להגדיר מחדש את מה שכל החדשים מכנים FPV כשהם בדרך כלל הכוונה היא לצילום.
תודה!

AvivT
12-08-2014, 22:27:35
מצטער, לא הבנתי את ההודעה שלך. ואני לא צעיר :)
אני דווקא לא חושב שאנשים מתבלבלים בין המושגים כי הם לא סותרים זה את זה.
צילום אווירי אפשר לעשות בשני אופנים:
1. אתה רואה את מה שהרחפן רואה (דרך המצלמה המקליטה או דרך מצלמת FPV ייעודית) - טווח הטיסה מוגבל ע"י מערכת הווידאו (עדיף) או ע"י מערכת הרדיו (הרבה פחות עדיף)
2. אין לך עיניים באוויר, כלומר אתה עומד על הקרקע ומכוון "בערך" את הרחפן לצלם את מה שאתה רוצה - טווח הטיסה מוגבל למרחק שאתה יכול לזהות את הכיוון שאליו הרחפן טס

אני חושב ששתי ההנחות שלך שגויות. ראשית, מי שבוחר באופציה השניה שציינתי לא משתמש בציוד FPV ולכן אין פה מקום לבלבול במושגים. הוא פשוט שם מצלמה על הרחפן/טיסן וזהו.
שנית, הרבה מאוד אנשים עוברים את ה 400 מטר, בהרבה. אני כמובן לא ניסיתי ולא ראיתי כאלה, כי זה הרי לא חוקי בארץ. אבל שמעתי סיפורים.

nitbeat
12-08-2014, 23:38:02
AvivT the voice of reason

אם בהסברים עסקינן אולי תוכל לחדד כמה נושאים.

שאני מטיס ב LOS רחפן שהגיע ARF לפעמים באיבוד אוריינטציה אני מרגיש שהוא יותר מתנהג כמו RTF ולא מבצע FlyAway שאני מעביר למוד טיסה הזה.
בהנחה שטענתי את הסוללות במטען טיפש ללא טעינה מקבילית כיצד אני אמור לחבר את הבאזר והאם נכון יותר אולי להשתמש בדיברסיטי במקום ?

sharonx
13-08-2014, 07:33:42
AvivT the voice of reason

אם בהסברים עסקינן אולי תוכל לחדד כמה נושאים.

שאני מטיס ב LOS רחפן שהגיע ARF לפעמים באיבוד אוריינטציה אני מרגיש שהוא יותר מתנהג כמו RTF ולא מבצע FlyAway שאני מעביר למוד טיסה הזה.
בהנחה שטענתי את הסוללות במטען טיפש ללא טעינה מקבילית כיצד אני אמור לחבר את הבאזר והאם נכון יותר אולי להשתמש בדיברסיטי במקום ?

תלוי

Sent from my LG-D802 using Tapatalk 2

AvivT
13-08-2014, 08:26:40
תלוי

חבל שזאת ההתייחסות. אחר כך מתפלאים שאנשים בורחים מהפורום, עוזבים את התחום ומתאבדים.

ניצן - בנוגע לשאלתך דלעיל, התשובה היא כמובן שכן.

roib2210
13-08-2014, 08:37:27
houstyle הם באמת אנשים טובים.:mad:

פשוט לא הטיסו הרבה זמן והם משחררים רסן בפורום.

אני באמת מאמין שיש משהו בדבריך רק אם תוכל לעשות סדר במה שרצית לומר.

רועי

nitbeat
13-08-2014, 12:30:26
roib2210 - peace maker
as always