PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! השלמת מוצרים לביקסלר 2

Omri Gershoni
20-12-2014, 23:13:37
קניתי ביקסלר 2 והוא הגיע עם הסרווים ויש לי גם מתח מתח לסוללות אבל הבעיה היא שאין לי סוללות אין לי מטען ואין לי שלט
המנוע שיש לי הוא 1900kv של טורניגי ואני הייתי רוצה לקבל ממכם המלצות לגבי איזה מוצרים עוד אני צריך לקנות ואם אתם יכולים להביא לי קישורים מהאתר הובי קינג אליהם ושלט אני צריך ממש פשוט אני לא מתכוון להתקדם לטיסנים גדולים יותר

wind556
21-12-2014, 08:56:05
בביקסלר 2 יש מבחר גדול של בעיות שזקוקות לפתרון:
1- קורת הקרבון המחברת את הכנפיים עשויה מקרבון חלש מאד ונשברת בקלות, כמו כן אין שרוול מוביל בתוך הכנף כך שזה עוד יותר חלש. הפתרון במקרה הזה קצת מורכב כי צריך להשחיל לכנף צינור קרבון גדול מקוט התעלה המובילה ורק אז להכין צינור המקשר בין הכנפיים. פתרון נוסף הוא להחליף רק את הקרבון הפנימי לחזק יותר (קרבון ארוג מאיכות גבוהה) ולהדביק אותו באופן קבוע לכנף, ולהוסיף עוד חיזוקים חיצוניים. כמו כן לא היה מזיק חיזוק קרבון נוסף לגוף (פנימי) ולא בגלל שהגוף שביר אלא בגלל שזה משפר את ההיגוי. זה לא חובה אבל זה מעניק טיסה יותר כייפית בהרבה
2- הסרוואים שמגיעים איתו נוטים להתקלקל מאד מהר וכשישבר לך גלגל שיניים בתוך הסרוו אתה עלול לאבד את הטיסן. תחליף את כל הסרוואים ל 929.
3- המנוע שבא איתו חלש ביותר ולא מאפשר להנות מההטסה, המנוע המתאים זה SK3 2836 2500 KV. זה מנוע שיהפוך את הטיסה לתענוג עצום עם פרופ 6X5 ועם בקר PLUSH 40A ועם כרטיס תיכנות מתאים
4- מטען אקוסל 50W יספיק לך
5- שלט: ממליץ לך למצוא יד שניה מכובד מאשר שלט זול סיני חדש. אבל הכי ממליץ לקנות שלט חדש מהשורה הראשונה