PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון header tank לטיסני בנזין,האם אפשרי?

ofir181
27-01-2015, 22:51:41
אני לא ממש יודע אם זאת בעיה שגורמת לקאטים ..אבל נראה לי שזה רעיון לא רע ושווה לדבר עליו ואפילו לנסות אותו עם טיסן כלשהוא

בכל מקרה פתחתי עליו דיון בflying gaints

http://www.flyinggiants.com/forums/showthread.php?t=94527#post2267285

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא

TazmanianDevil
28-01-2015, 13:59:13
הי

זה לא פותר שום בעיה שקיימת עם מנועי בנזין בעלי קארבוראטור שואב.

במנועי בנזין מספיק שתעשה סיפון לצינורית הדלק והאוויר זה יתן לך את אותה תוצאה.

הסיבה שיש אנשים שכן עושים את והם מעטים מאוד היא בהטסת איימאק כאשר ישנם צלילות אנכיות ארוכות דבר הגורם למשקולת לא להיות טבולה בדלק הרבה זמן(3 שניות) ואותם חברה מטיסים עם מיכלים של 2000 סמק.
אבל שוב לא משהוא ששני ליפופים עם הצינור (סיפון) לא יתנו לך.

לטיסן שלך עם המנוע הזה זה לא רלוונטי לטעמי. זה למנועים גדולים שיש להם צריכת דלק גבוהה עם מיכל גדול.

ofir181
28-01-2015, 17:42:20
הי

זה לא פותר שום בעיה שקיימת עם מנועי בנזין בעלי קארבוראטור שואב.

במנועי בנזין מספיק שתעשה סיפון לצינורית הדלק והאוויר זה יתן לך את אותה תוצאה.

הסיבה שיש אנשים שכן עושים את והם מעטים מאוד היא בהטסת איימאק כאשר ישנם צלילות אנכיות ארוכות דבר הגורם למשקולת לא להיות טבולה בדלק הרבה זמן(3 שניות) ואותם חברה מטיסים עם מיכלים של 2000 סמק.
אבל שוב לא משהוא ששני ליפופים עם הצינור (סיפון) לא יתנו לך.

לטיסן שלך עם המנוע הזה זה לא רלוונטי לטעמי. זה למנועים גדולים שיש להם צריכת דלק גבוהה עם מיכל גדול.

משקולת לא טבולה בדלק משמעו =הספקה לא סדירה=בועת אויר לא משנה מה אורכו של קו ההזנה...השאלה שנשאלת היא האם התא בקרבורטור בצד בו נמצאות 2-4 דיזות(2 מגיעות סתומות)יש תא דלק עם מחט מילוי שמגיע מהמשאבת דיאפרגמה בצד שני...
השאלה שנשאלת היא האם שתי התאים הללו יכולים להוות גיבוי לכמה שניות בזמן הצלילה?? ואם כן לכמה זמן ??

מה שבטוח עדי,שאם תסתכל ב FLYING GAINTS תראה שיש משהו שעשה זאת וזה עובד וזה ממש לא מוסיף שום משקל ...בלבולי שכל.אז שמים לDLE55 מיכל 400 עם עוד מיכל 120 -150 .וזה יופי של 10 דקות.

ותסכים איתי שעדיף "בלי" בועות מאשר "עם"

TazmanianDevil
28-01-2015, 18:02:24
אופיר אין בעיה כלל עם בועות אוויר.
זאת מערכת פתוחה. הקרבוראטור הוא קארבוראטור עם משאבה. בגלל התאים שיש בו הבועות לא באות לידי ביטוי ולא גורמות למנוע להיות לא עקבי.
לגבי מנוע 50 סמק מספיק שתעשה ליפוף של צינורית הדלק זה יגרום לצינורית לאגור מספיק דלק בקו כדי לתת למנוע לעבוד מספר שניות פעם בדקתי זאת והמנוע עבד כ- 10 שניות...המון.
ראיתי את המערכת הזאת בטיסן היא פשוטה מאוד להכנה אבל שוב, היא תפתור בעיה שכלל אינה קיימת.
אם אתה רוצה לעשות אותה כדי להרגיש בטוח יותר אי אפשר להתווכח עם זה.

ofir181
28-01-2015, 21:25:59
אתה עשית ניסוי כאשר המנוע עובד נטו על הדלק שנשאר בקרבורטור ..בFULL גז ?
והמנוע לא נהייה עני כ 10 שניות ,שזה אחלה זמן גיבוי

אני אשקול ללכת סולידי על המיכל הSTOCK ללא כל ה CLUNKים הספוגיים האלה .

בכל מקרה טוב לדעת שהרעיון שהוא לא ממש מקובל לבעולם ה GAINT SCALE הוא טוב,ועם המיכל הראשוני אפשר לערבל תטיסן עד מחר,ולא יהיה קאט בגלל דלק,כמובן שהתנהלות נכונה עם המצערת לפני שנכנסים ל G.

בכל זאת,לא מדובר במנוע חשמלי שאפשר לעשות מה שרוצים

ofir181
28-01-2015, 21:27:59
אתה עשית ניסוי כאשר המנוע עובד נטו על הדלק שנשאר בקרבורטור ..בFULL גז ?
והמנוע לא נהייה עני כ 10 שניות ,שזה אחלה זמן גיבוי

אני אשקול ללכת סולידי על המיכל הSTOCK ללא כל ה CLUNKים הספוגיים האלה .

בכל מקרה טוב לדעת שהרעיון שהוא לא ממש מקובל לבעולם ה GAINT SCALE הוא טוב,ועם המיכל הראשוני אפשר לערבל תטיסן עד מחר,ולא יהיה קאט בגלל דלק,כמובן שהתנהלות נכונה עם המצערת לפני שנכנסים ל G.

בכל זאת,לא מדובר במנוע חשמלי שאפשר לעשות מה שרוצים

TazmanianDevil
28-01-2015, 22:19:02
צלילה עם מצערת מלאה זה לא חכם ולכן לא עשיתי זאת, צלילה לרוב היא בסרק או לכל היותר רבע מצערת אם יש אלמנט רציני במרכז, וזה גם ב"מכת" גז.

תופעת "המנוע העני" בצלילה מתרחשת במנועים גדולים מאוד, קרי נפחים גבוהים ובעלי 2 או ארבע בוכנות וזאת משום מספר בוכנות רב שדורשות אספקת דלק, וזה כמעט ולא קיים שם אם בונים את מיכל הדלק בצורה נכונה.
כלומר מתקינים משקולת עם ספוג ועושים סיפון לקו האויר וקו הדלק, או מחלקים את המיכל של 2000 סמ"ק ל2 של 1000.
במנועים חד בוכנתיים קטנים, התופעה הזו לא קיימת.

לגבי ערבובים, בכלל אין לך מה לחשוש כי אז הדלק זורם בכל פינה אפשרית במיכל מה שנותן למשקולת אפשרות לשאוב דלק.
G לא משפיע על הדלק כי יש למנוע קרבורטור שואב.

כרעיון, אין עם זה בעיה כמובן, אתה מוסיף עוד נדבח בטיחותי למערכת הדלק.
בהצלחה.

ofir181
29-01-2015, 00:42:17
אני לא צולל עם מנוע מלא זה ברור

eoz
29-01-2015, 00:59:08
אני תמיד צולל בפול מנוע....:)