PDA

צפייה בגרסה מלאה : לכל המטיסים בברנר

giluriel
18-04-2009, 12:24:55
מטיסים יקרים,

אמנם נהננו היום משמש מקסימה ומחברת אנשים נעימה לא פחות אבל אני רוצה לנצל את הפורום להפנות בקשה לטובת כולנו:

בשבועות האחרונים האופן שבו אנו משאירים את כרי הדשא פשוט אינו לעניין...

אני חושב (ויסכימו איתי הרבה אחרים) שהקיבוץ נוהג בנו בייד מאוד מאוד רחבה.

לצערי העליה על הדשא מלווה באוסף מרשים של שאריות מכל מי שביקר במקום קודם לכן:
כוסות פלסטיק, חפיסות סיגריות, מגבונים, שאריות אזיקונים, חלקי פרופלורים, חלקי קאפה, קיסמי אזניים, שקיות ועוד ועוד.....

אני חושב שאם הייתי חקלאי מהקיבוץ, רק בגלל הטינופת שנערמת במקום הייתי מתנגד לכך שיטיסו שם.

חבל .. ..
כמו שכתבו כאן לפני כמה ימים אנחנו יורים ברגליים של עצמינו!

ברור לי שזה לא כולם ולא תמיד אבל חשוב שנעלה קצת את המודעות לנושא.
שכל אחד ישים קצת יותר לב, יאסוף את מה שליידו (לא רק מה ששלו .. אלא מה שליידו..)
שטיחים למסוקי דלק ..
טיסני סקייל - במדשאות הרחוקות..
מה שאפשר כדי לצאת בסדר.
אחרי הכל, עושים לנו טובה וטובה גדולה.

סופ"ש נעים ובטוח

eitan-ro
18-04-2009, 12:34:14
אני אוסיף משהו...
אומנם אני לא מטיס שם יותר מידי, אבל ב2-3 הפעמים האחרונות שהיתי שם היו הרבה "חברה לא נעימים" כמו שאתה קורה להם (אני אקרה להם פליטי הגבעה) והתנהגו כמו שהם התנהגו בגבעה, מטיסים טיסני דלק מעל הקיבוץ (מישהי מהקיבוץ עברה לידי באחת הפעמים ואמרה לי "כמה חבל שאתם עושים רעש לקיבוץ, בסוף לא יתנו לכם להטיס כאן יותר"), מעל הראשים של אנשים וכמובן משאירים אחריהם טינופת כמו חזירים.
לצערי ממה שאני יודע רוב ה"אנשים הלא נעימים" שהם הבאמת בעיתיים בנושא הניקיון לא חברים בפורום ולא יקראו את ההודעה שאתה כתבת וגם אם כן אז זה יכנס מאוזן אחת וייצא מהשניה.
אני לא אומר ששאר האנשים שמגיעים לשם לא משאירים לכלוך, אבל אין מה להשוות ברמת הליכלוך, ועדיין כולנו צריכים לשים לב לניקיון ולשים את האגו של "הליכלוך הזה לא שלי" בצד.
לדעתי סופו של המנחת בברנר יהיה כמו סופו של כל שאר המנחתים שנסגרו בשנים האחרונות וגם מאותם הסיבות...
איתן.

assafwei
18-04-2009, 19:16:59
אני אוסיף משהו...
אומנם אני לא מטיס שם יותר מידי, אבל ב2-3 הפעמים האחרונות שהיתי שם היו הרבה "חברה לא נעימים" כמו שאתה קורה להם (אני אקרה להם פליטי הגבעה) והתנהגו כמו שהם התנהגו בגבעה, מטיסים טיסני דלק מעל הקיבוץ (מישהי מהקיבוץ עברה לידי באחת הפעמים ואמרה לי "כמה חבל שאתם עושים רעש לקיבוץ, בסוף לא יתנו לכם להטיס כאן יותר"), מעל הראשים של אנשים וכמובן משאירים אחריהם טינופת כמו חזירים.
לצערי ממה שאני יודע רוב ה"אנשים הלא נעימים" שהם הבאמת בעיתיים בנושא הניקיון לא חברים בפורום ולא יקראו את ההודעה שאתה כתבת וגם אם כן אז זה יכנס מאוזן אחת וייצא מהשניה.
אני לא אומר ששאר האנשים שמגיעים לשם לא משאירים לכלוך, אבל אין מה להשוות ברמת הליכלוך, ועדיין כולנו צריכים לשים לב לניקיון ולשים את האגו של "הליכלוך הזה לא שלי" בצד.
לדעתי סופו של המנחת בברנר יהיה כמו סופו של כל שאר המנחתים שנסגרו בשנים האחרונות וגם מאותם הסיבות...
איתן.

ב 15 השנה מאז שהתחלתי להטיס ראיתי ושמעתי כבר כמה עשרות דיונים כאלה, בחלק לא קטן מהמקרים לאחר כמה חודשים כשהגעתי לשטח ההטסה המדובר ראיתי שלטים האוסרים על הטסה, ובחלק מהמקרים גם חטפתי על הראש מבעלי השטח במקום האשמים.
כל פעם מחדש אותו דיון, ותמיד אותם אנשים שניתן להגדיר את התנהגותם ב - "אין שכל אין דאגות" (שהרי אותם בעיתיים ימצאו להם איזה כביש נוח להטסה שאף אחד אחר לא יטיס בו כי זה סכנת נפשות אבל אותם זה לא מעניין) שהורסים לכולם , אולי זה ישמע קצת קיצוני, אבל כבר קראתי כמה פעמים להחרים את אותם אנשים שסוגרים פעם אחרי פעם שטחי הטסה (ועוד כאלה שטחי הטסה מדהימים כמו שיש בברנר שכבר נאסר להטיס בו כמה פעמים בעבר בגלל אי אילו מטיסים חסרי אחריות) ולא רק שהם סוגרים שטחי הטסה, במקרה זה הם גם פשוט הורסים את הפרנסה לאותו חקלאי נחמד שמרשה לנו להטיס על הדשא שלו.

giluriel
18-04-2009, 19:41:37
, אולי זה ישמע קצת קיצוני, אבל כבר קראתי כמה פעמים להחרים את אותם אנשים שסוגרים פעם אחרי פעם שטחי הטסה (ועוד כאלה שטחי הטסה מדהימים כמו שיש בברנר שכבר נאסר להטיס בו כמה פעמים בעבר בגלל אי אילו מטיסים חסרי אחריות) ולא רק שהם סוגרים שטחי הטסה, במקרה זה הם גם פשוט הורסים את הפרנסה לאותו חקלאי נחמד שמרשה לנו להטיס על הדשא שלו.

אסף,

לגבי החרמת מטיסים כאלה ואחרים - אני לא יודע אם יש דרך טכנית לבצע את זה.
אבל ,
אני פונה גם למטיסים "הנורמטביים" מהשורה. פשוט משהו שצריך לחדד בתודעה.
צריך לשמור על מה שאנחנו מקבלים.
אם הדרך לזה כרוכה בהחרמת אנשים אחרים ... כניראה שעוד 10 שנים נכתוב שנינו שכבר ראינו את הדיון הזה .
עצוב.

assafwei
18-04-2009, 19:54:31
אני מדבר על החרמה חברתית.
כשאדם שידוע שהוא "סוגר מנחתים" מועד מגיע למנחת, פשוט להתעלם, אם הוא מבקש סוללה, או מברג או מה לא, פשוט לא לתת לו, לגרום לו להרגיש לא רצוי ואולי באיזושהי הזדמנות להסביר לו מה הוא עושה לא נכון, ואם הוא מתקן את דרכיו לקבל אותו בחזרה, אם לא להמשיך עם ההתעלמות.
כל זה כמובן אחרי שכבר הובהר לו כמה פעמים שמה שהוא עושה לא מתקבל על קהל המטיסים.