PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לקנות טיסן בארץ או בחול

FaithfulBurger
21-03-2015, 18:25:39
מאיפה מומלץ לקנות?
בארץ הרי המחירים בשמיים ואם מזמינים מחו"ל, גם אחרי המיסים, המחיר יוצא הרבה יותר זול.
מאיפה אתם קניתם את הטיסן שלכם?
אם זה חשוב אז אני רוצה לקנות טיסן טריינר.

AmitB
21-03-2015, 18:57:51
תלוי מה אתה מחפש. ביקסלר יותר זול להביא מחו"ל, טיסני בלזה מהיצרנים הידועים - לא (לפחות לא באופן משמעותי).
קניתי שני טיסני בלזה מחו"ל - אחד מהוביקינג (שלא ממש היה שווה את הכסף - דרש המון שפצורים ועדיין טס גרוע) ואחד מטאוור הוביס - שהיה שווה כל שקל אבל הסיבה היחידה שהיה עדיף לרכוש אותו בחו"ל היתה שחבר הצליח להביא אותו לארץ בלי עלויות משלוח.
קבל קישור לאתר הכי טוב שאני מכיר ששולח טיסנים (טריינרים, ספורט) של פירמות ידועות לארץ, תבדוק כמה יוצא מחיר הטיסן + משלוח
ותשווה למה שמציעים בחנויות כאן. זה שקשה לקבל תשובה פשוטה לשאלה "כמה עולה טיסן מדגם X בחנות בארץ?", זה נושא לדיון אחר שצריך לקחת כמה כדורי הרגעה לפני שמתחילים אותו :)

http://www.philshobbyshop.com/catalog/viewcat/Radio_Control/RC_Airplanes/Almost-Ready-to-Fly

FaithfulBurger
21-03-2015, 19:31:10
תלוי מה אתה מחפש. ביקסלר יותר זול להביא מחו"ל, טיסני בלזה מהיצרנים הידועים - לא (לפחות לא באופן משמעותי).
קניתי שני טיסני בלזה מחו"ל - אחד מהוביקינג (שלא ממש היה שווה את הכסף - דרש המון שפצורים ועדיין טס גרוע) ואחד מטאוור הוביס - שהיה שווה כל שקל אבל הסיבה היחידה שהיה עדיף לרכוש אותו בחו"ל היתה שחבר הצליח להביא אותו לארץ בלי עלויות משלוח.
קבל קישור לאתר הכי טוב שאני מכיר ששולח טיסנים (טריינרים, ספורט) של פירמות ידועות לארץ, תבדוק כמה יוצא מחיר הטיסן + משלוח
ותשווה למה שמציעים בחנויות כאן. זה שקשה לקבל תשובה פשוטה לשאלה "כמה עולה טיסן מדגם X בחנות בארץ?", זה נושא לדיון אחר שצריך לקחת כמה כדורי הרגעה לפני שמתחילים אותו :)

http://www.philshobbyshop.com/catalog/viewcat/Radio_Control/RC_Airplanes/Almost-Ready-to-Fly

לפי מה שאני רואה רוב המוצרים שם נמכרים גם ב HorizonHobby וזה בערך אותו מחיר/יותר יקר (ושם זה הכל free shipping)
ורק בשביל שאני אהיה בטוח שאני מבין אותך, עלויות משלוח אתה באמת מתכוון ל shipping או שיש עוד כל מיני תשלומים שצריך לעשות?

amnon
21-03-2015, 20:00:16
יש גם אפשרות סבירה שתשלם מכס ,מעל 75$ כולל מישלוח ,החבילה עוברת במכס ,בעבר (לפני שנתיים שלוש)הזמנתי הרבה מחו"ל ואף פעם לא נעצר במכס .
לפני כחודש הזמנתי טיסן ב 35$ +מנוע בכ 15$ +מישלוח הגיע ל 88$ ,החבילה תקועה במכס כבר שבוע וחצי .
אז כנראה שאצטרך להוסיף עוד 18%.

לדעתי טריינר לא כדאי להזמין מחול ,יש חנות בפ"ת שנמכרים שם טריינרים בכ 450 ₪ ,לדעתי עדיף.

AmitB
21-03-2015, 20:15:10
תבדוק טוב האם יש משלוח חינם לישראל, לדעתי זה רק בתוך ארה"ב.

FaithfulBurger
21-03-2015, 21:31:34
יש גם אפשרות סבירה שתשלם מכס ,מעל 75$ כולל מישלוח ,החבילה עוברת במכס ,בעבר (לפני שנתיים שלוש)הזמנתי הרבה מחו"ל ואף פעם לא נעצר במכס .
לפני כחודש הזמנתי טיסן ב 35$ +מנוע בכ 15$ +מישלוח הגיע ל 88$ ,החבילה תקועה במכס כבר שבוע וחצי .
אז כנראה שאצטרך להוסיף עוד 18%.

לדעתי טריינר לא כדאי להזמין מחול ,יש חנות בפ"ת שנמכרים שם טריינרים בכ 450 ₪ ,לדעתי עדיף.

לא ידעתי שהתקרה של ה 75$ כוללת את המשלוח...
בכל מקרה הבנתי שהדבר היחיד שאני אצטרך לשלם זה את ה 18% במכס.

guyst
21-03-2015, 21:39:11
התקרה של ה-$75 לא כוללת משלוח.
כמדיניות בפורום לא ניתן לציין שמות חנויות בארץ, נא מחקו זאת מההודעות שלכם. תודה

amnon
22-03-2015, 05:57:17
התקרה של ה-$75 לא כוללת משלוח.
כמדיניות בפורום לא ניתן לציין שמות חנויות בארץ, נא מחקו זאת מההודעות שלכם. תודה

גיא ,לגבי המכס ,כתבתי עובדות .
לגבי שם חנות ,בכוונה לא כתבתי שם ,אני יודע שזאת המדיניות.

ליעד דיין
22-03-2015, 06:08:33
טיסנים ומנועים של OS זולים יותר בארץ אחרי שמחשבים עלות של קניה בחול + משלוח + מיסים.
לא צריך לשאול בפרום, תכנס לאתרים של החנויות בארץ, תראה מחירים ותשווה למחיר בחול + משלוח + 18 או 30 אחוז.

אל תשווה להובי קינג כלום, הטיסנים שלהם הם פח אשפה.

guyst
22-03-2015, 08:12:09
אמנון יקר, אין לי ויכוח איתך, ציטטתי את החוק. אם מבקשים ממך מיסים בסכום הנמוך מ75 דולר, תערר על זה. היה לי מקרה דומה בו הם טעו ולאחר שהצגתי את החשבונית, הם תיקנו את הטעות.

מסכים שטיסנים כדאי לקנות בארץ, אתה יכול לפנות אליי בפרטי ואחלוק מניסיוני.
לגבי הוביקינג, לא הכול זבל. יש טיסנים לא שלהם ואחרים, כדאי לקרוא ביקורות פה ובrcg לגבי איכותם.

Sent from my SM-G900F using Xparent BlueTapatalk 2