PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה [כותרת נערכה] עזרה בבניית מוגי בבקשה

Yakir Dayan
25-04-2015, 03:09:27
שלום לכולם אני חדש בפורום

אני מחפש לבנות טיסן יש לי כמה לוחות פוליגל בבית ואשמח לבנות איתם טיסן מסוג מוגי
זה פעם ראשונה שאני בונה טיסן
אשמח לתוכנית בנייה מפורטת או סרטון

תודה לכול העוזרים

wind556
25-04-2015, 08:42:15
נתחיל מזה:
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=77491&p=497288#post497288

הפוגי גירסה 3 החדש הוא הצלחה בלתי רגילה, כל מי שבנה אותו לא האמין כמה טוב יכול לטוס חתיכת פוליגל. הרבה יותר טוב מהבז ומהפוגים הקודמים. שנות אור מהמוגי.
ובינתיים נצברו איתו ועם האחרים החדשים עשרות שעות טיסה של הנאה רצופה ומפתיעה ביותר.
העלתי כאן את התכנית החדשה והמעודכנת ממש להיום
ואם אתה רוצה אתה מוזמן לבוא ולראות, במהלך השבוע אבנה כנראה עוד כמה יחידות כאלה ואתה יכול לראות בעיניים מה אני עושה

Yakir Dayan
26-04-2015, 04:01:21
קודם כול תודה על העזרה
החלטתי בסופו של דבר ללכת על המוגי העתיק והוא כבר בשלבי בנייה אני מחכה לסווארים .
יש לי עוד שאלה אני לא יודע עם היא קשורה לפה אבל בכול זאת אשאל
יש לי לוח קטן של מסוק זול ואת השלט שלו הוא בערך לטווח של 10-20 מטרים האם ניתן להרחיב לו את הטווח בדרך כול שהיא ?

wind556
26-04-2015, 08:34:49
שלבי בנייה? כל המוגי העתיק זה שעתיים שלש עבודה ו12 שקל :cool:
ואי אפשר לעשות כלום עם השלט שיש לך

Yakir Dayan
26-04-2015, 10:10:09
עם כול הכבוד שעתיים שלוש אולי למי שעשה את זה 1000 פעם ולמימשאין מה לעשות כול היום וכמובן למי שיש את כול האלקטרוניקה

moshet
26-04-2015, 11:41:08
עודד, אולי הגיע הזמן לפתיחת סדנא לפוגי?
יכול לעשות רק טוב, לא?

המשך שבוע טוב...

wind556
26-04-2015, 14:35:34
עודד, אולי הגיע הזמן לפתיחת סדנא לפוגי?
יכול לעשות רק טוב, לא?

המשך שבוע טוב...

מה אתה רוצה? אתה ממילא מקבל סדנה כזאת :cool:
ומנסיוני בסדנאות, אי אפשר לסמוך על אף אחד, אנשים מתחייבים, ולא עומדים בהתחייבות שלהם. אולי בגלל שזה חינם? :)

wind556
26-04-2015, 14:40:16
עם כול הכבוד שעתיים שלוש אולי למי שעשה את זה 1000 פעם ולמימשאין מה לעשות כול היום וכמובן למי שיש את כול האלקטרוניקה

אנשים לחלוטין חסרי נסיון בנו את המוגי ב4 שעות ברוטו. ומה הקשר למי שאין לו מה לעשות כל היום? זה עדיין אותו מספר שעות. ומה הקשר לאלקטרוניקה? אתה ממילא צריך את זה בכל טיסן שתבנה
ואת הפוגי בונים ב6-7 שעות בערך ומקבלים משהו ברמה שונה לחלוטין מכל בחינה ולא עומד בכלל באותה קטגוריה של המוגי או הפוגים הקודמים.

וחוץ מזה הוא אמר "שלבי עבודה" משמע שהוא רק התחיל ולא השקיע בזה הרבה, אבל זכותו של כל אחד לעשות כרצונו כולל להתעלם מאפשרויות טובות יותר באותה קטגורית זמן וכסף :cool:

Yakir Dayan
26-04-2015, 17:59:25
אנשים לחלוטין חסרי נסיון בנו את המוגי ב4 שעות ברוטו. ומה הקשר למי שאין לו מה לעשות כל היום? זה עדיין אותו מספר שעות. ומה הקשר לאלקטרוניקה? אתה ממילא צריך את זה בכל טיסן שתבנה
ואת הפוגי בונים ב6-7 שעות בערך ומקבלים משהו ברמה שונה לחלוטין מכל בחינה ולא עומד בכלל באותה קטגוריה של המוגי או הפוגים הקודמים.

וחוץ מזה הוא אמר "שלבי עבודה" משמע שהוא רק התחיל ולא השקיע בזה הרבה, אבל זכותו של כל אחד לעשות כרצונו כולל להתעלם מאפשרויות טובות יותר באותה קטגורית זמן וכסף :cool:

אין לי את כול החלקים הרצוים כרגע חסר לי סווארים וסוללה נורמלית
בקשר להשקעה אני עובד הרבה שעות ושאני חוזר הביתה כבר אין לי כוח להתעסק אז אני מקדים בבוקר בשעה ועובד עליו קצת כעיקרון הוא בנוי כבר רק האלקטרוניקה חסרה לי
יש לך אולי סווארים למכירה שמתאימים למוגי ?

Yakir Dayan
26-04-2015, 21:00:09
האם אני יכול לעשות עוד מנוע למוגי שהמנוע יהיה תחתון לא מתחת למנוע העליות מתחת ליהלום שיש במרכז הגוף פשוט מתחת

אני לא מצליח לעלות תמונה אז מי שלא מבין שיגיד מה הוא לא הבין ואני יסביר

Yakir Dayan
27-04-2015, 17:33:56
עזרה מישהו?