PDA

צפייה בגרסה מלאה : נתונים המלצה לסרוו MG14

MDreamer
21-04-2009, 00:50:57
היי,
מזה כחצי שנה אני משתמש ב:
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/catalog/MG-14.jpg
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8303
הסרוו הזה פשוט פיצוץ. עמיד, חזק ומהיר. אני מעולל לו מה שלא עוללתי לאף סרוו אחר. יש לי אותו על זאגי שחטף כל כך הרבה מכות.. וגם על ה FPV שעבר כבר 2 התרסקויות שהיו אמרוות להשבית אותו. אני מטיס את הזאגי לפחות 4 פעמים בשבוע. הסרוו הזה גם ניצח במבחן השעות וגם במבחן העמידות. הסרוו הזה היה אמור למות 7 פעמים.. זה סרוו עם נשמה של חתול שלא מגרגר. אני הולך לשים אותו על הWEASEL.
מומלץ בחום!
מיאו!

sharonx
21-04-2009, 07:14:21
היי,
הסרוו הזה פשוט פיצוץ. עמיד, חזק ומהיר. אני מעולל לו מה שלא עוללתי לאף סרוו אחר. יש לי אותו על זאגי שחטף כל כך הרבה מכות.. וגם על ה FPV שעבר כבר 2 התרסקויות שהיו אמרוות להשבית אותו. אני מטיס את הזאגי לפחות 4 פעמים בשבוע. הסרוו הזה גם ניצח במבחן השעות וגם במבחן העמידות. הסרוו הזה היה אמור למות 7 פעמים.. זה סרוו עם נשמה של חתול שלא מגרגר. אני הולך לשים אותו על הWEASEL.
מומלץ בחום!
מיאו!

ועל זה אמרו הגששים : "מה אתה לא עובד ???" :D:D:D

מר מתוק
21-04-2009, 07:24:27
דרימי,

מה לגבי מירכוז?
במסוקים על הסייקליק חייבים סרוו שמכיר את המרכז ושמח לחזור אליו כל פעם מחדש...
האם הסרוו הזה שמח לחזור למרכז או שיש לו משפחה בצפון \ דרום שהוא מעדיף להעביר שם את החגים? :)

אם הוא מתמרכז טוב אז יש פה חלופה זולה ואיכותית (לדברייך) להייטק HS65 מטאל גיר שעולים פי 4.

שחר

wind556
21-04-2009, 08:26:26
דרימי,

מה לגבי מירכוז?
האם הסרוו הזה שמח לחזור למרכז או שיש לו משפחה בצפון \ דרום שהוא מעדיף להעביר שם את החגים? :)

אם הוא מתמרכז טוב אז יש פה חלופה זולה ואיכותית (לדברייך) להייטק HS65 מטאל גיר שעולים פי 4.

שחר

מעניין איך הוא לעומת זה, שכבר היום משמש תחליף ראוי להיי טק :

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6607&Product_Name=Digital_high_torque_bearing_servo_16. 2g/3.1kg/.16sec

asafsee
21-04-2009, 08:34:57
אני מצטרף לשאלה של עודד, יש לי סרוואים של HD והם עובדים נפלא ומתמרכזים על הנקודה!
ואם אפשר סרוואים כאלו טובים במחיר יותר זול מה טוב

s.mario
21-04-2009, 09:09:53
מצטרף להמלצות של מעיין.
אלה יושבים אצלי על הדאון ASW של ROBBE(הגאים בלבד) ,
ועושים עבודה מ-ע-ו-ל-ה!
מצייתים בדיוק מפליא ולא חוויתי איתם שום בעיית מרכוז...והמחיר...:cool:

MDreamer
21-04-2009, 12:11:18
דרימי,

שחר
זה אחלה סרוו למטרה הזו הוא פשוט יהיה מעולה.
מה זה סיקליק? :D:D

נ.ב.
אם משיהו לא הבין אין לי מושג ואני לא לוקח אחריות על כל מה שהכנף שלו מסתובבת. הסרוו מתמרכז טוב

MDreamer
09-05-2009, 00:45:07
אני לוקח את ההמלצה חזרה.
הסיבה:
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=8536

sharonx
09-05-2009, 00:54:10
עכשיו אתה אומר, אחרי שהזמנתי 8 ??:mad:

בכל זאת - תודה שאתה משתף

MDreamer
09-05-2009, 11:57:23
יש לי עוד 6 מורכבים על טיסנים ואני לא הולך לפרק אותם. מה שכן אני לא מתכוון יותר להשתמש בהם.

b1yossi
09-05-2009, 13:22:49
צודק
תעבור להייטק\פוטבה\JR ושו'ת, אלו לא מתקלקלים אף פעם......

MDreamer
09-05-2009, 21:39:12
יוסי,
זאת תשובה שלא הייתי מצפה לקבל ממך. אין לזה סוף לוויכוח הזה.

igalr
09-05-2009, 23:20:01
היי,
מומלץ בחום!
מיאו!

אם רק סרוו אחד כשל בהתחשב בתנאים המתוארים לעיל ... זה נשמע לי כמו המלצה חמה מאוד.

MDreamer
10-05-2009, 00:00:23
הסרוו שכשל לא עבר שום התעללות. אין סתירה בין העמידות שלהם אבל מסתבר שאבטחת האיכות על הפנים.
הסרוו שכשל עבד 11 דקות. הוא רק המריא, עבד באויר, אפילו לא הספיק לחוות נחיתה, מכה מסוג כלשהי או התעללות.
יגאל, עשה את ההבדל בין עמידות של מוצר לבין כשל "ללא סיבה". כאשפתח אותו אשתף. הופסתי סרטון בפורום ה FPV של ההתרסקות שלי.
אין קשר בין הכשל האחד הזה של הסרוו למה שאמרתי. אם זה היה כתוצאה מהתעללות הייתי מדבר אחרת

איציק רונן
10-05-2009, 00:38:55
עכשיו אתה אומר, אחרי שהזמנתי 8 ??:mad:

בכל זאת - תודה שאתה משתף
אנחנו יכולים לערוך מסיבת סרוויים, באותו הזמן גם אני הזמנתי 8. אגב הזמנת זכרים או נקבות?

MDreamer
10-05-2009, 00:42:09
אנחנו יכולים לערוך מסיבת סרוויים, באותו הזמן גם אני הזמנתי 8. אגב הזמנת זכרים או נקבות?
זה לא משנה.. גם הזכרים אוהבים להידפק!!:mad::mad::mad: ועוד שהם למעלה :D:eek::mad:

איציק רונן
10-05-2009, 01:03:48
זה לא משנה.. גם הזכרים אוהבים להידפק!!:mad::mad::mad: ועוד שהם למעלה :D:eek::mad:
אתה מפספס, רק רצית להיות בטוח שהם לא יתרבו....

nadavbarak
10-05-2009, 06:57:26
אני לוקח את ההמלצה חזרה.
הסיבה:
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=8536

הי מעיין, אני מצטער לשמוע על אכזבתך מהסרוו.

חברים, הרשו לי להמליץ על סרווים אשר כן יעשו את העבודה טוב.
סרווים של חברת Savox. דיגיטלים חזקים, מהירים מאוד, שומרים על מרכז מדוייק מאוד.
אנחנו אישית החלפנו את כל ה-jr8717 שהיו לנו ב-Savox.
הם כבר עברו אצלנו הרבה טיסות על מסוקי Trex700/600. כמו כן הם מותקנים על מסוק ה-rave 450.
המחירים תחרותיים יחסית למובילים בשוק והביצועים עולים עליהם.
מי שמעוניין להתרשם, מוזמן לבוא אלינו.

דרך אגב, תמיד נשמע לי הזוי לשים את הסרווים הזולים הללו של הסיני על כלי איכותי או במקרה של FPV, כלי הנושא עליו ציוד יקר.
הם יכולים להיות נהדרים לטיסני EPP בעלות של 30$. מעבר לזה, לא הייתי נוגע בהם.

b1yossi
10-05-2009, 16:55:25
יוסי,
זאת תשובה שלא הייתי מצפה לקבל ממך. אין לזה סוף לוויכוח הזה.

רולס רויס מכיר ?
מרצדס מכיר ?

יצרנים מספיק מכובדים לדעתך ?
כמה אתה חושב שהם משקיעים בשנה ב- QC ?
אתה חושב שלא יוצאים תחת ידיהם מוצרים פגומים ? שאספור לך בכמה נתקלתי ?
אתה יודע כמה הם משלמים לאנשי ה- ISO שלהם כדי ליצור תהליך שימנע מוצרים פגומים ?

דווקא מאנשים כמוני אתה תקבל תשובות בדיוק כאלו.
אין יצרן שחסין מתקלות שקשורות לבקרת איכות\ייצור.

לא לי ולא לך יש מספיק נתונים לשלול את בקרת האיכות של הסרוו המדובר - וכמו שכתב יגאל : כמו שזה נראה מכאן זו דווקא המלצה חמה.

MDreamer
10-05-2009, 23:45:13
אז מה שאתה אומר JR=סיני=מרצדס=סוברו? אין הבדל בכלל נכון?
האם הבנתי נכון?

b1yossi
11-05-2009, 06:08:12
אתה מושך לכיוון הלא נכון.

התיחקור שלך לתקלה לוקה בחסר לדעתי, הגעת למסקנה עוד לפני שפתחת את הסרוו.
גם אחרי שפתחת אותו אני מתקשה להאמין שכך הוא הורכב - לדעתי לא היה יכול לעבוד כך אפילו לא שניה, וגם אם כן היה צריך ליצור רעש חריג מאוד, ותנועה לא אחידה.

לא מדדת את הציר שיצא לראות אם יש אפשרות של שליפה עצמית בתנאים רגילים, לא בדקת האם הציר מעוות, לא בדקת האם המכסה מעוות, אם בית ציר הגג"שים שבור\מרוח\עקום.

אני חושב שהרכב החומרים שממנו בנוי הטיסן שלך מאוד חזק וקיבלת הוכחה ב- LIVE שזה אכן כך, אבל זה גורם לכך שאין לך מבנה סופג אנרגיה כך שכל האנרגיה מועברת כמעט ישירות לשאר הרכיבים, בתנאים כאלו יכול להיות שסרוו של 100$ יחזיק מעמד וסרוו של 7$ לא, אבל זה לא מעיד על שום דבר, רק על זה "שזבוב בלי כנפיים ורגליים לא שומע"......

למרות מה שכתב בוגל, אני אישית נתקלתי בגג"שים מאלומיניום בגיר של סוג טרקטור משנות הארבעים וגם בגיר של כרסומת ידנית כבדה גם היא משנות הארבעים שניהם תפקדו ללא דופי עד שהוחלט להחליפם במשהוא שיש לו מזגן וגם מכין קפה..... :)

Boogle
11-05-2009, 08:09:54
למרות מה שכתב בוגל, אני אישית נתקלתי בגג"שים מאלומיניום בגיר של סוג טרקטור משנות הארבעים וגם בגיר של כרסומת ידנית כבדה גם היא משנות הארבעים שניהם תפקדו ללא דופי עד שהוחלט להחליפם במשהוא שיש לו מזגן וגם מכין קפה..... :)

יוסי ידידי, אלוהים נמצא בפרטים, אל תהיה בטוח שהגג"שים שאתה מכיר הם מאותה הסגסוגת של הסרוו, באותו מצב טרמי כמו בסרוו הנדון או בעלי אותו הגימור כמו בסרוו הנדון....

כוונתי את ה"חקירה" לכוון של רטט ושחיקה של האלומיניום ושם ההסבר , כנראה, צריך להיות

אבל בוא, לא ניתן לעובדות לבלבל אותנו :D

MDreamer
11-05-2009, 08:43:11
אתה מושך לכיוון הלא נכון.

התיחקור שלך לתקלה לוקה בחסר לדעתי, הגעת למסקנה עוד לפני שפתחת את הסרוו.
גם אחרי שפתחת אותו אני מתקשה להאמין שכך הוא הורכב - לדעתי לא היה יכול לעבוד כך אפילו לא שניה, וגם אם כן היה צריך ליצור רעש חריג מאוד, ותנועה לא אחידה.

לא מדדת את הציר שיצא לראות אם יש אפשרות של שליפה עצמית בתנאים רגילים, לא בדקת האם הציר מעוות, לא בדקת האם המכסה מעוות, אם בית ציר הגג"שים שבור\מרוח\עקום.

אני חושב שהרכב החומרים שממנו בנוי הטיסן שלך מאוד חזק וקיבלת הוכחה ב- LIVE שזה אכן כך, אבל זה גורם לכך שאין לך מבנה סופג אנרגיה כך שכל האנרגיה מועברת כמעט ישירות לשאר הרכיבים, בתנאים כאלו יכול להיות שסרוו של 100$ יחזיק מעמד וסרוו של 7$ לא, אבל זה לא מעיד על שום דבר, רק על זה "שזבוב בלי כנפיים ורגליים לא שומע"......

שלשום אחרי שפתחתי את הסרוו ו"החזרתי" את כל הגיר למקומו חיברתי אותו והוא עבר טוב כמה דקות.. ניערתי אותו בחוזקה בכל מיני זויות ואחרי דקה עיקשת קיבלתי על הקרקע את מה שקיבלתי באויר. לא נראה לי שצריך להוסיף.. אגב הוא עבד ללא דופי עד שניערתי אותו והוא כשל בדיוק באותה צורה.
המכסה לא מעוות, הציר לו מעוות, אולי קצר מדי, בית הגג"שים שלם לחלוטין.
יותר מזה אני מביא את הסרוו הכושל למפגש הבא שלנו.. ניתן למקצוענים להרגיש כמוני:confused:
אגב הטיסן באמת לא ספג, הג'וינר כן. עובדה הוא נשבר והציוד שלם ותסכים איתי שזה היה ריסוק שהיה משמיד כמעט כל דבר.

sharonx
11-05-2009, 10:32:42
נשמע כמו מגע רופף של חוט או ג'וק בבורד של הסרוו

haimgil
13-09-2010, 20:22:15
יש לי את הסרוואים האלה על המטאטא המעופף ששוקל כימעט קילו וחצי, ואני אומר לכם הסרוואים האלה חזקים בטירוף, ולא פעם ולא פעמיים נפל הטיסן בעוצמה על ההגה גובה (כנף דלתא) בהיזדקרות ולא קרה להם כלום. אני יכול להגיד לכם שכל סרוו אחר היה מיזמן מיתפחלץ, לכן אין להסיק מסקנות נימהרות.וגם אם קרה אז לא נורא ,הריי באלקטרוניקה עסקינן.מסקנה :כל רכיב אלקטרו מכני ישנו סיכוי שיהיו בעיות.אני בהחלט ימשיך לקנות את הסרוואים האלה ולהטיס ללא פחד וללא בעיה וגם אם יילך אחד לא נורא זה עדיין שווה ולא מייצג את שאר הסרוואים שעובדים טוב.

RoVal
13-09-2010, 20:27:44
יש לי את הסרוואים האלה על המטאטא המעופף ששוקל כימעט קילו וחצי, ואני אומר לכם הסרוואים האלה חזקים בטירוף, ולא פעם ולא פעמיים נפל הטיסן בעוצמה על ההגה גובה (כנף דלתא) בהיזדקרות ולא קרה להם כלום. אני יכול להגיד לכם שכל סרוו אחר היה מיזמן מיתפחלץ, לכן אין להסיק מסקנות נימהרות.וגם אם קרה אז לא נורא ,הריי באלקטרוניקה עסקינן.מסקנה :כל רכיב אלקטרו מכני ישנו סיכוי שיהיו בעיות.אני בהחלט ימשיך לקנות את הסרוואים האלה ולהטיס ללא פחד וללא בעיה וגם אם יילך אחד לא נורא זה עדיין שווה ולא מייצג את שאר הסרוואים שעובדים טוב.

שמת לב ממתי האשכול? :p

דרך אגב זה סרבו מעולה ואין ביכלל ויכוח.