PDA

צפייה בגרסה מלאה : המנחת באשדוד

menachem
17-08-2008, 11:15:15
אתמול הייתי במנחת באשדוד אחרי המון זמן שלא הייתי שם והמקםן נראה כמו מזבלה.
המון זבל וטיסנים מרוסקים מפוזרים באזור החניה זה כבר יותר גרוע מהגבעה ברחובות.
עירית אשדוד השקיעה בבנית המסלול אז לפחות לא לזרוק זבל.

Joe Weisman
17-08-2008, 19:01:33
וככה כמעט בכל מקום שמטיסים בו - בושה גדולה. גם ציבור הטיסנאים אינו מורם מהעם הים-תיכוני שלנו. זה עניין תרבותי. פשוט אין הסבר אחר.

אני מניח שבאתרי ההטסה באירופה ובארה"ב המצב שונה.

Nlackrif
17-08-2008, 21:35:18
כמה שאתם צודקים...
אגב, זאת הסיבה שבעלי שדות חקלאים שונאים אותנו.
כמעט בכל שדה שהייתי, שבקירבתו מטיסים, זרוקים מיכלי דלק, חלקי טיסנים ועוד זבל
שפשוט מאוד קשה לאסוף...מרתיח :mad:
בסוף אנחנו פוגעים רק בעצמנו...

XcalibEr
19-08-2008, 10:39:12
השבוע הייתי במנחת בעמק חפר, האיזור תעשיה. פעם ראשונה הייתי במנחת ולא הייתה שם נפש חייה, אבל בכל זאת היה קל לזהות שזה המקום ב"זכות" ערימת הזבל שהיית שם, ממש בושה.

גם כך אין מקומות להטיס ואת המעטים שיש מטנפים?

eran_k
19-08-2008, 10:43:27
איך נכנסת לעמק חפר ?
לא סגרו את הגישה עם סוללת עפר?

menachem
19-08-2008, 10:50:35
אני לא רואה כאן תגובות מהחברה של אשדוד. אני הבנתי שהמסלול הוא רשמי ומתוחזק על ידי העיריה אז לפחות שישימו פחי זבל שלא יהיה תרוץ לזרוק על הרצפה

asafsee
19-08-2008, 14:39:28
קשה להסביר אבל זאת תרבות מגעילה של חוסר איכפתיות, לאנשים אין כוח לקחת את הזבל לאסוף ולזרוק אצלהם חס וחלילה שלהם לא ישאר מקום בפח.
והכל חוסר אכפתיות הזאת קיימת בכל תחומי החיים, חבל שהורסים את המעט שקיים...חבל מאוד....
חבל שלא ישארו מקומות הטסה....
לא הייתי במסלול באשדוד אבל תמיד עושים חצי עבודה, בכל מקום, אם היו משקיעים עוד קצת בדברים שבאמת חשובים היה יותר טוב

IttaiP
21-08-2008, 11:28:36
מה הסיפור?

אם במקום לספר לנו כמה חרה, כל אחד יביא שקית ניילון של הסופרמרקט, ימלא אותה בזבל טיסנים מהשטח ויקח איתו לפח הזבל הקרוב אז לא יהיה צורך לבכות ולקטר. אתם גם יכולים לצלם "לפני" ו "אחרי" ואולי תזכו בציון לשבח מטעם "ארץ ישראל היפה"...

לאסוף זבל זה גם עניין תרבותי ולא רק לזרוק אותו. באמריקה אפילו אשת נשיא יצאה לאסוף זבל מצידי הכבישים ויצרה קמפיין איסוף זבל.

Nlackrif
21-08-2008, 17:01:43
ידידי,
אנחנו מציינים פה עובדה ולא בוכים ומקטרים!!!
זה שצריך לקחת יוזמה ולנקות זה יפה, אבל זה שצריך לשמור על המקום נקי ולא ללכלך
זה כבר לא ברור
ואני מחכה לתמונות שלך, לשלוח לתחרות "ארץ ישראל יפה..";)

Maksim
21-08-2008, 23:39:08
איפה בדיוק נמצא המנחת באשדוד?
האם מטיסים שם גם מסוקים?
מתי יש שם אנשים?

Maksim
22-08-2008, 08:20:02
תשובה עצמית:

http://www.flyhi.org.il/flyzone.htm

SHAHAR AB
23-08-2008, 20:50:02
מה הסיפור?

אם במקום לספר לנו כמה חרה, כל אחד יביא שקית ניילון של הסופרמרקט, ימלא אותה בזבל טיסנים מהשטח ויקח איתו לפח הזבל הקרוב אז לא יהיה צורך לבכות ולקטר. אתם גם יכולים לצלם "לפני" ו "אחרי" ואולי תזכו בציון לשבח מטעם "ארץ ישראל היפה"...

לאסוף זבל זה גם עניין תרבותי ולא רק לזרוק אותו. באמריקה אפילו אשת נשיא יצאה לאסוף זבל מצידי הכבישים ויצרה קמפיין איסוף זבל.
הפשוט ביותר הוא שכל אחד יצא חזרה לביתו עם כל מה שהיגיע לשטח, אם זה שלם או לא ואם זה ריק או מלא ,למה שבקצב הזה יזרקו אותנו מכל מקום.

רוקטיר5
23-08-2008, 22:09:32
מזבלה זה בלשון המעטה גם אם כל אחד יקח שקית זבל זה לא יספיק אולי משאית זבל תוכל להכיל את כל כמויות האשפה במקום
יזמים צעירים או מבוגרים למי שיש עגלה ניגררת שיגיע ביום שישי בשעה 16.00 שקיות נילון עלי וניזום ניקוי של המקום
בברכה עמי

רוקטיר5
23-08-2008, 22:10:34
לתשובתכם מי מרים את הכפפה שישאיר כאן הודעה בפורום

Joe Weisman
24-08-2008, 11:30:42
למי שמציע שנפסיק לבכות ונתחיל לנקות ("מה הסיפור?"):

אני אמנם לא מתאפק, ופעמים רבות אני אוסף זבל שהשאירו טיסנאים לפני, אבל אני מרגיש כמו פרייר במלחמה אבודה מראש. הבעיה היא לא שאני לא אוסף מספיק זבל של אחרים, ולא שם הפתרון.

Idan Fly
24-08-2008, 13:03:10
בוא נתאחד כולנו יחד!
ונאסוף את כל הזבל בשביל שיהיה לנו מקום להנחית מטוסים ומסוקים!
אני עוד מאט קונה מסוק חדש!
ראשון שלי!
ואני יחפש מקומות טובים

חנן ק
17-04-2009, 07:57:39
היום המנחת סביר הרוח העיפה את הכל עם ישראל טוב בדיבורים

בינר
17-04-2009, 14:11:50
מנוע enya 53-4c
מחפש מנוע לפירוק ,או עזרה בכתובת לחלפים,
לצלצל אפשר ל:0524418271 תודה.

גבי א
17-04-2009, 18:35:21
לכל מי שהתענין בקשר למסלול באשדוד, המסלול לא מתוחזק ע"י עריית אשדוד, הצלחנו להוציא מהם את הסלילה, וסימון המסלול, והבטחה להרחבה שלו בעתיד. כרגע לא נראה שזה יתקיים (ההרחבה) זה היה בקדנציה הקודמת ועכשיו (אחרי הבחירות) אף אחד לא מחויב.

מקסים, לשאלתך בקשר להטסת מסוקים - לא מטיסים מסוקים במנחת המדובר. כל המסוקאים באשדוד מטיסים באזור הדיונה הגדולה של אשדוד, ליד תחנת הרכבת. בכניסה הדרומית.

בעיית הזבל - כל מי שכתב, צודק. אנחנו יכולים לבוא בטענות רק לעצמנו, כנראה שככה נראים רוב המנחתים הלא פרטיים והלא מאושרים בארץ, אני מקווה שאחרי שכתבנו וקראנו את השורות האלו מחר בבקר כל מי שמגיע להטיס יגיע עם שקית אשפה גדולה ולפני תחילת ההטסות פשוט להתחיל לאסוף, אנחנו חייבים את זה לעצמנו, אף ערייה ואף גורם אחר לא יעשה את זה. זה לכלוך שלנו!

עמוס201
17-04-2009, 19:10:12
האמת שצריך לאסוף את מה שכבר קיים ושכל אחד ידאג ללילוך שלו ואז לא יהיו ערימות חדשות וזה נכון לכל המנחתים.
עמוס

ניסן וצחי
17-04-2009, 20:12:53
לא פעם שאלתי את עצמי:
כולם כועסים על הלכלוך, כולם מעירים, כולם מתרעמים, כולם מציעים לאסוף, וכולם מתלוננים על כולם.

והשאלה: אז מי לעזאזל מלכלך?!!!
והתשובה: כולם...:confused:

(מוגש כחומר למחשבה...:rolleyes:)

ניסן

sababa71
13-05-2009, 07:46:11
חברים - בתאום עם מוקד העירייה 106 יושם פח אשפה בינוני ירוק עם שקיות שחורות להחלפה
בנוסף גם יעשו ניקויי "שופל" באיזור שבו מחנים את הרכבים

עכשיו האחריות אצלנו :)

giluriel
13-05-2009, 08:06:40
אני לא רואה כאן תגובות מהחברה של אשדוד. אני הבנתי שהמסלול הוא רשמי ומתוחזק על ידי העיריה אז לפחות שישימו פחי זבל שלא יהיה תרוץ לזרוק על הרצפה

קשה להסביר אבל זאת תרבות מגעילה של חוסר איכפתיות, לאנשים אין כוח לקחת את הזבל לאסוף ולזרוק אצלהם חס וחלילה שלהם לא ישאר מקום בפח.
והכל חוסר אכפתיות הזאת קיימת בכל תחומי החיים, חבל שהורסים את המעט שקיים...חבל מאוד....
חבל שלא ישארו מקומות הטסה....
לא הייתי במסלול באשדוד אבל תמיד עושים חצי עבודה, בכל מקום, אם היו משקיעים עוד קצת בדברים שבאמת חשובים היה יותר טוב

חברים - בתאום עם מוקד העירייה 106 יושם פח אשפה בינוני ירוק עם שקיות שחורות להחלפה
בנוסף גם יעשו ניקויי "שופל" באיזור שבו מחנים את הרכבים

עכשיו האחריות אצלנו :)

אני לא מהמנחת באשדוד אבל פשוט לא יכולתי להתאפק (מי שיחפש דקה .. ימצא הודעה שלי באותו עניין לגבי ברנר)

בלי סיפורים על אחריות עיריה ועל פחי אשפה.
אלה זיבולי מח (ואני בוחר מילים עדינות).

אני לא מכיר בן אדם אחד - יהיה הכי מסריח ומגעיל שיהיה - שמרוקן את המאפרה שלו בביית על הרצפה.
אני מכיר מליון כאלה שעושים את זה בכביש. למה ? כי הם לא צריכים לנקות שם.
אותו דבר עם שטחי ההטסה... למה ? כי .. שאני יהיה פראייר ? שאני ינקה ?? יאלללה ...
ה- יאללל ה... שכל כך מאפיין אותנו ..
מישהו כבר יעשה את העבודה .. הגמדים הקטנים יבואו בלילה ..

- אבל כמו שענה לי מישהו נחמד (וסתם לי את הפה ... ) מי שמלכלך לא בדיוק יושב כאן לקרוא את ההודעות שלנו.

לא נותר לי אלא להציע לכולם להעיר בלי בושה לכל מי שמלכלך ולקוות ש(לא?) יסגרו כמה מקומות ...

חבל ועצוב

sababa71
13-05-2009, 08:46:00
יצא לי להעיר לכמה אנשים שהסתכלו עלי במבט "עז בוהה" ויפה מאד הם מכניסו את מיכלי הדלק הישנים והסמרטוטים לאוטו

אין מה להתבייש - צריך להעיר
קצת אופטימיות צריך .... לא ? :)