PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוות דעת על החנות B-P-P

sharonx
24-04-2009, 18:20:14
האם כדאי להזמין מ B-P-P (בישופ) ?:

http://www.b-p-p.com/home.php

שמעתי שהוא בעייתי.

igalr
24-04-2009, 18:28:17
האם כדאי להזמין מ B-P-P (בישופ) ?:

http://www.b-p-p.com/home.php

שמעתי שהוא בעייתי.

הזמנתי ממנו פעמיים שלוש בכל פעם הרפתקה אחרת

בפעם האחרונה הזמנתי שני טיסנים מעולם לא הגיעו ... אף אתר בעלם לא מכיר את הקוד מעקב שלו הבטחות לבדוק את העניין ולזכות את חשבון הPAYPAL שלי לא מומשו .
מדי מספר שבועות אני שולח אליו שאלה בצירוף היטוריית ההתכתבות בעניין ללא תגובה מצידו.

בקיצור אם אין לו ממש משהו מיוחד למכור במחיר חצי חינם וחייך תלויים בכך אז אל תתקרב.
אני בטוח שאצל הסיני והיפני אפשר למצוא כל מה שיש לו שם גם אם יש כמה דולרים הפרש .

עמיחי
24-04-2009, 18:35:41
אם זכרוני אינו מטעה אותי החנות הזאת החליפה ידיים לאחרונה.
בכל אופן- גם לי היו הרפתקאות ארוכות איתה, אבל בסוף הכל הגיע (ממש בסוף..)

sharonx
24-04-2009, 18:40:45
שאלתי עם תחת ה"הנהלה החדשה אלעק" יש הבדל בשרות ?

igalr
24-04-2009, 18:42:42
בשביל הספורט שלחתי אליו דואל שישלח אליי את הפריטים או סוף סוף יזכה אותי .

נחכה ונראה .

b1yossi
24-04-2009, 19:20:50
קניתי משם שני פריטים, מיד לאחר ההודעה על החלפת הבעלים, הגיעו בזמן סביר (כמו מהסיני), וארוזים היטב.
על מה זה מעיד ? אני לא יודע....

igalr
24-04-2009, 20:06:58
כמה לא מפתיע.

שלחו אותי לחפש את החברים שלי אצל הבעלים הקודמים.

gillb
24-04-2009, 20:48:59
את הקניה הראשונה של הסוללות בצעתי שם (לפני מספר שנים). לא זכורות לי בעיות. אבל, כאמור, זה היה לפני מספר שנים.

מאז שמכיר את הסיני, קניתי רק אצלו.

בהצלחה

sharonx
24-04-2009, 22:30:22
טוב הזמנתי.
תחזיקו לי אצבעות. אדווח אם וכאשר יגיע.

המקלט + גביש עלו 49.9 דולר + 7 דולר משלוח. לפי החוקים החבילה פטורה, נכון ? נקווה שגם המוכס יחשוב ככה.

sharonx
24-04-2009, 23:55:12
קיבלתי מייל שהם שלחו עם מספר מעקב וזה שעתיים אחרי שהזמנתי !

igalr
25-04-2009, 06:46:26
זה כמו הסיפור על שני חברים שרואים סרט .
ואז הגיבור הראשי עומד על קצה הצוק וכמעט נופל .
חבר אחד אומר לשני בוא נתערב שהוא יפול השני אומר אני אומר שהוא לא יפול .
כמובן שהשחקן נופל ומתרסק.
אז החבר שזה אומר תשמע לא נעים לי אבל כבר ראיתי את הסרט אז ידעתי שיפול .
החבר השני אומר גם אני ראיתי את הסרט לא האמנתי שלא למד לקח ויפול גם בפעם השניה.

ShaharBD
25-04-2009, 07:28:32
קיבלתי מייל שהם שלחו עם מספר מעקב וזה שעתיים אחרי שהזמנתי !

גם אני שלחתי לך את המקלט.
TRACKING # RA456653244IL

וכל זאת עוד לפני שביצעת אצלי הזמנה...

:D

מקווה לטוב,
שחר

Boogle
25-04-2009, 19:32:08
אתם אנשים רעים !!

בהצלחה שרון;)

איציק רונן
25-04-2009, 20:47:51
טוב הזמנתי.
תחזיקו לי אצבעות. אדווח אם וכאשר יגיע.

המקלט + גביש עלו 49.9 דולר + 7 דולר משלוח. לפי החוקים החבילה פטורה, נכון ? נקווה שגם המוכס יחשוב ככה.

אותי שלחת לרכוש מקלט בחנות אחרת לגמרי....? יש הסבר?
עם הבעלים הקודמים, כל מה שהזמנתי הלך וחזר פעמים, בסוף תמיד נגמר טוב.

sharonx
25-04-2009, 21:23:50
בטח שיש הסבר - לוויזל אין טעם לשים ברג - מקלט סיני יספיק בהחלט. אבל תזכור שאמרתי לך שעדיף DUAL CONVERSION אם יש לך גביש בגודל רגיל, כי אז יש חסינות טובה יותר נגד רעשים.

ברג הוא מקלט יקר אבל למסוק או לפאנג'ט שטס ב 500 מטר גובה אני לא מתפשר ושם רק ברג.

Boogle
26-04-2009, 21:51:23
ד"א ברג - לא ניתן לשימוש עם חניך מדריך. הוא ננעל על "חתימת" האות של השלט הראשי ולא מוכן לקבל את השלט המשני אלא נכנס לנעילה של הפרעת רדיו.

אליה וקוץ בה....
איציק פעם הבאה תבוא אלי לקנות מקלט :p

איציק רונן
26-04-2009, 22:18:17
ד"א ברג - לא ניתן לשימוש עם חניך מדריך. הוא ננעל על "חתימת" האות של השלט הראשי ולא מוכן לקבל את השלט המשני אלא נכנס לנעילה של הפרעת רדיו.

אליה וקוץ בה....
איציק פעם הבאה תבוא אלי לקנות מקלט :p

נשמע לי לא הגיוני. הרי החניך הוא רק מחולל PPM שנכנס למשדר המדריך והמדריך הוא שמוציא את השידור!??

יש לך מקלט?

Boogle
26-04-2009, 22:43:07
איציק היקר, ההייתי כותב דבר כזה ללא ניסיון חיים מר?;)

הברג, מרוב תחכום ננעל על אופי סיגנל הPPM של המשדר שלך, מזהה אותו ברמת העיוות של הפולס ומתביית עליו.

לצורך האנקדוטה, עשיתי לו הבה ונתחכמה והפעלתי אותו כשכפתור החניך לחוץ, הוא בלי בעיה התביית על החניך וכששחררתי את הלחצן הוא ננעל וחיכה לחניך להתעורר.

אגב, יש פה סכנה מסויימת שאם משהו משתבש בתהליך ההתבייתות שלו כשאתה מפעיל אותו הרי הוא עלול לאבד אותך באוויר - לא קרה לי , לא שמעתי שקרה למישהו אבל לוגית הבעיה קיימת.

מר מתוק
27-04-2009, 00:58:01
איציק היקר, ההייתי כותב דבר כזה ללא ניסיון חיים מר?;)

הברג, מרוב תחכום ננעל על אופי סיגנל הPPM של המשדר שלך, מזהה אותו ברמת העיוות של הפולס ומתביית עליו.

לצורך האנקדוטה, עשיתי לו הבה ונתחכמה והפעלתי אותו כשכפתור החניך לחוץ, הוא בלי בעיה התביית על החניך וכששחררתי את הלחצן הוא ננעל וחיכה לחניך להתעורר.

אגב, יש פה סכנה מסויימת שאם משהו משתבש בתהליך ההתבייתות שלו כשאתה מפעיל אותו הרי הוא עלול לאבד אותך באוויר - לא קרה לי , לא שמעתי שקרה למישהו אבל לוגית הבעיה קיימת.

גוגל מוגל,

אני עובד כבר שנה וחצי עם חניך מדריך ומקלטי BERG ומעולם לא הייתה לי בעיה!
בכל שבת בגעש, אני חונך את אבא שלי ועובד איתו במוד חניך מדריך אל מול מקלטי ה-BERG שממותקנים על הטיסנים שלו והכל עובד הכי חלק שיש, אף לא GLITCH אחד.
שני שלטי FUTABA 9, כבל חניך מדריך ביניהם ומקלט BERG על הטיסן - שום בעיה.
בנוסף, התיאוריה שלך לעניות דעתי שגוייה בעליל מכיוון שיש רק שלט אחד שמשדר בזמן שהשלט השני רק מעביר את הפקודות לשלט "המוביל" ורק זה האחרון משדר...
בזמן שימוש בחניך מדריך, מודול השידור של שלט ה-SLAVE בכלל מחוץ למשדר כך שמלכתחילה רק אל מול שלט אחד המקלט ננעל.

שחר

Boogle
27-04-2009, 12:12:09
גוגל מוגל,

שני שלטי FUTABA 9,
שחר

מתוקי, התשובה לך בגוף התשובה שלך :D
נראה אותך מחבר שני שלטים לא מאותו הדגם ..... (אם תרצה ננסה זאת בביקורי הבא עלינו לטובה)

(זוכר את הססנה המסכנה שהטסתי עם הבת שלי? זו שברוב עוונותי השארתי את מפסק החניך מדריך לחוץ יותר מדי ופגשה את חולות געש ביעף נדיר:(.... ניסיתי עליה את אדון ברג....)

מר מתוק
27-04-2009, 12:21:38
(אם תרצה ננסה זאת בביקורי הבא עלינו לטובה)

אשמח לנסות במפגש הבא שלנו בגעש.
רביעי בבוקר?

umbo
29-04-2009, 08:49:09
ובחזרה לנושא השרשור - אמינות המשלוחים של B-P-P
לאחר המלצה שלי, לפני שמונה ימים הזמין חבר מקלט 7 ערוצים מהאתר הזה. אתמול החבילה הגיעה, ארוזה יותר טוב ממה שמרשה המשטרה.
וסתם הערה, הוא גם הזמין שלט 4 ערוצים לסימולטור מ- dealextreme.com. את ה"משדר" הזה הצליחו לעצור במכס והוא היה צריך לשכנע את הפקידה שזה לא משדר אלה התקן USB שמתחבר רק למחשב (היא לא כל כך השתכנעה ורק התערבות הממונה עליה הסדירה את הענין).

sharonx
08-05-2009, 10:38:49
לכל פותחי עין הרע : החבילה הגיע תוך שבוע וחצי. מזל שלא עצרה במכס (למרות שהמחיר פטור ממכס זה סתם טרטור ללכת לשם). החבילה הכי גדולה שקיבלתי אי פעם.
פשפשתי בקלקרים הוורודים בניסיון למצוא את המקלט, פחדתי שייצא לי משם נחש או איזה דרימר, אבל בסוף מצאתי את המקלט הקטנטנן.

אורנים מועשר אורזים פחות טוב.
שיהיו בריאים האמריקאים הדפוקים האלה...

אריה הלפרין
08-05-2009, 13:09:56
כמה לא מפתיע.

שלחו אותי לחפש את החברים שלי אצל הבעלים הקודמים.

גם אותי ואין אפשרות גם דרך פייפאל
ממש גניבה
לא הייתי קונה שם כלום עד ששני הבעלים יקיימו את ההתחיבויות שלהם
ממש חוצפה החליפו בעלים אז לא שלוחים הזמנות ששולם עבורם
לך תדע אולי זה עוקץ
לא לקנות שם כלום

יש פה את אותו הדבר והספק ממש אמין
http://www.aircraft-world.com/shopexd.asp?id=4987

Boogle
08-05-2009, 15:41:17
בקלקרים הוורודים .

יש לך עכשיו חומר לבנות עוד פוקס :D

MDreamer
08-05-2009, 19:48:19
ל
פשפשתי בקלקרים הוורודים בניסיון למצוא את המקלט, פחדתי שייצא לי משם נחש או איזה דרימר, אבל בסוף מצאתי את המקלט הקטנטנן.

יש!!!
בריכת קלקרים ורודים.
שרון מחר אני קובץ אליך עם בקיני כדי "לבנות FOX-ים".