PDA

צפייה בגרסה מלאה : קבוצת RC בווצאפ

adirmiz3099
31-08-2015, 11:09:33
היי! סלחו לי שפרסמתי את זה פה כי לא ככ מצאתי איפה הכי מתאים לפרסם את זה...
אז ככה... יש לנו 2 קבוצות די גדולות בווצאפ:
האחת עוסקת במכירות וקניות של כל מה שקשור לתחום הRC
והשנייה עוסקת סביב כל תחביב הRC בכל תחומיו ומטרתה לדבר עם אנשים בעלי אותה חיבה לתחביב שיכולים גם מאוד לעזור במקרה הצורך
מי שמעוניין להצטרף שישלח לי את מס' הטלפון שלו בהודעה פרטית.
תודה!

Omri Gershoni
31-08-2015, 11:32:10
זה לא נותן לי לשלוח לך הודעה פרטית 0528022378

רן ענבר
01-09-2015, 07:49:11
אם היה לי שקל על כל קבוצת ווצאפ/פיסבוק שקמה כבר הייתי נוסע ברכב יותר גדול/חדש/מהיר
פיסבוק כמו וואצאפ הוא מצויין להעברת חוויות, תאום מפגשים וכדומה.
אבל כשצריך לשמר ידע לאורך זמן, כאן הייתרון של הפורומים השונים.
אני חייב לומר לך שאני מוצא טעם לפגם בכניסה לפורום זה כדי לקרוא בגלוי לאנשים ללכת למקום אחר
תאר לך שמישהו היה נכנס לעסק שלך ואומר ללקוחות שלך "בואו אלי, פתחתי עסק טוב יותר".
שיהיה לך בהצלחה בכל מקרה.

אהה. אל תצרף אותי לקבוצה...

רן ענבר

hezib
01-09-2015, 12:24:05
גם קבוצות בפייסבוק לא חסר,וחבל מאוד זה פגע המון באתר הזה.
אבל זה הכול עניין של שליטה.....כבוד ואינטרסים אישיים.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

עמיחי
01-09-2015, 14:38:06
נראה לי שהבחור בסך הכל בא עם כוונות טובות....
בכל פורום יש את הקבועים ויש עוברים ושבים, וזה בסדר

rotemshan
01-09-2015, 15:29:02
קבוצות וואצאפ לא מחליפות פורומים ולכן לא נראה לי שיש בעיה לפרסם כאן הודעה כזאת.
מי שירצה שיצטרף

klklkl
01-09-2015, 16:36:57
whatsapp ממש ממש לא נוח, בטח לא למטרה שלשמה קיים פורום.

ראשית, לא נשמר הידע.
לא ניתן לבצע חיפושים או לפרסם כתבות.
ההודעות קופצות ב push ולפורום אתה נכנס on-demand. בטח לא ארצה שתקפוץ לי הודעה ב 0200 בלילה רק בגלל שמישהו החליט להטיס בחושך ולשלוח תמונה של הלדים...

בפורום הזה לא מפרסמים קישורים לחנויות בארץ וזה משאיר את הדיונים "נקיים" עד כמה שניתן. בטח לעומת קבוצות שבהן בעלי אינטרסים כאלו ואחרים עלולים לתת תשובות מוטות.
גם אם הכוונות טובות (ואני מניח שכן) אני משוכנע שתוך זמן קצר כל ה"מאכרים" למיניהם יתחילו לשלוח אינספור הודעות spam, פרסומים, מכירות וכו' (שוב, זה ב push). ישנם גם טיפוסים שלא תוכל להוציא מהקבוצה כל כך בקלות... פוטנציאל לכסף בד"כ מביא איתו בעיות.

ברגע שאתה יוצא מהקבוצה או מחליף מכשיר בטח תרצה להצטרף שוב. זה מחייב אותך לפנות ל ADMIN של הקבוצה להוספה. אני לא מקנא ב ADMIN של הקבוצה שכל היום יתעסק בהכנסת אנשים.

שוב, אני מניח שהכוונות טובות, אבל להכנס לפורום כדי להציע לאנשים לעזוב אותו זו באמת עזות מצח.
האינטרס של מי שהתחביב הזה יקר לו אמור להיות לאחד את כולם למקום אחד עד כמה שניתן. כדאי שהידע יהיה מרוכז, המקצוענים יוכלו לתת מהידע שלהם וכך נוכל להתפתח, ללמוד ולהכיר תחומים חדשים.

בקיצור, ממש לא, תודה