PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! השלט של הרכב הפסיק לעבוד

lior_39
06-10-2015, 22:13:37
שלום לכולם,
רכשתי את הרכב הזה http://www.banggood.com/9115-112-2_4...-p-965765.html,
ואחריי 6 פעמים של נסיעה ,השלט לא מגיב לי בשמואלה וימינה גלגל הגה,וזו בעיה בשלט לא בעיה בסרוו הגלגל בשלט מיסתובב יותר מידיי ומשמיע מין קליק כניראה משהו נידפק מבפנים,הגלגלים של הרכב גם נעים שמואלה וימינה אבל אבד הרגש בשלט,אחורה קדימה מגיב כרגיל,עוד לא עברה שנה מהקניה אז החלתתי לכתוב לחנות מייל עים סירטון ודאו שמסביר ומראה את התקלה.
מהתחלה לא אהבתי את השלט ,לא איכות הבניה וגם לא את טווח הקליטה שלו,וגם מידיי פעם היה מרגיש שאין לי שליטה על הרכב ממרחק של 30-40 מטר.בנגוד לרכב שאני מאוד אוהב אותו וגם את איכות הבנייה שלו (טוב רכב ריאשון שלי,ושל בני בין ה 8 ברמה של צעצוע לכביש וכצת שטח).אני יודע שזה רכב זול מאוד,זה פשוט לילד שלי בין ה 8 וגם לילד שבי:-)
טוב עכשיו לשאלות: 1 האים אפשר לרכוש שלט אחר לרכב הזה ?
2 אים כן אייזה שלט מומלץ בטווח מחירים של עד 150 ש"ח כולל מישלוח ? .
3 מאייזה אתר ליקנות ? מאתרים סיניים למינהם או אחרים ?
4 האים כדאי להישאר עם השלט של הרכב הזה,הקוונה שאים ישלחו לי שלט חדש מהחנות, או להשקיע לשלט אחר ,והאים אני ירגיש בהבדל (מרחק קליטה ונוחות)
5 יש גם באתר הזה כל מיניי שלטים האים יש שם משהו ממולץ ?
6 משהו יודע איך האחריות באתרים האלה?

רן ענבר
06-10-2015, 23:43:03
א. ברוך הבא לאתר ולפורום
גם לך כמו לשאר הגולשים החדשים אזכיר כי באתר זה אנו לא דנים מציינים או נותנים קישורים לאתרים חנויות או יבואנים בארץ
אם נרצה לדון במוצר נעשה זאת ע"י מתן קישור למוצר בחו"ל
ב. לגבי השאלות שציינת:
1. המצב שאתה מתאר מרמז על כך שגלגל ההגה בשלט טחן את השיניים שלו או את הקפיץ שלו.
במרכז הגלגל היגוי יש מדבקה או מכסה המסתיר בורג.
אם תסתכל בקישור שנתת: ניתן לראות כי ניתן להעביר את הגלגל היגוי מימין לשמאל ולהפך
לדעתי הבעיה היא במשושה הפנימי ובאחיזה שלו בפוטנציומטר.
השאלה היא אם אתה רוצה לנסות לתקן מתוך הנחה שאין מה להפסיד?
2. אני יכל להמליץ לך על שלט אבל אל תצפה למצוא שלט טוב במחיר הזה.
אני חייב להדגיש שאני בכלל לא בטוח ששלט ומקלט חדש יפתרו את הבעיה.
למה?
תסתכל בקישור שנתת:
באחת התמונות [אני לא מצליח להעתיק אותה לכאן] רואים את מפסק ההפעלה ברכב וכן את האנטנה ומחבר לבן
המחבר הזה קיים בתעשיית הצעצועים ולא בעולם התחביב שלנו ממנו אביא לך מערכת שלט חדשה
במילים אחרות: אני משער ששלט חדש שתקנה לא יצליח להתחבר לרכב
אפשר לקנות שלט+מקלט+בקר+ סרוו ולהחליף את הרכיבים הקיימים ברכב אבל זה כבר יעלה יותר מהעלות של רכב חדש וגם לא בטוח יעבוד [חסרים עדיין נתונים]
3. האחראיות על מוצרים כלו היא מוגבלת מאוד...בטח באתרים סיניים
אני לא רוצה לבאס אותך אבל זה לא מוצר באיכות גבוהה [כמו ששמת לב] ולכן גם מחירו נמוך
רוצה איכות גבוה?
תצטרך לשלם יותר
4. אני ממליץ לך לקבל החלטה:
האם אתה רוצה להסיע רכב איכותי שמחזיק יותר מ 5-6 נסיעות?
אם כן? תצטרך תקציב רציני...
אם לא?... זה גם בסדר ואז אתה יכול להמשיך לקנות מוצרים באיכות דומה למה שכבר נהרס לך...
קח בחשבון שאתה משלם מעט וזה מחזיק מעט יחסית זמן

5. אני ממליץ לך לחסוך כסף לרכב איכותי שיש לו חלקי חילוף בארץ

רן ענבר

lior_39
07-10-2015, 11:38:04
תודה רבה על תשובה מהירה ומיקצועית.
בגדול חשבתי שאוכל להחליף שלט מבלי להחליף חלקים ברכב...
אני יעדכן בהמשך אייזה תשובה כיבלתי מהאתר,וכך אדע מה לעשות.

lior_39
13-11-2015, 23:24:14
עידכון:
ביקשתי שיחליפו שלט לרכב מהאתר רכישה(שירות לקוחות),ולאחר התכתביות איתם(הם רצו לשלוח חלקים להחלפה או סוללות),הם הציעו לשלוח רכב חדש!!!
כמובן שהסכמתי להצעה,וכבר כיבלתי את הרכב...
אני יודע שזה רכב זול ולא מיקצועי (אני קורא המון כאן בפורום),אבל בינתיים או עד שיתפרק זה מספק את הילדים שלי בניי ה 8 .

Alonjp
13-11-2015, 23:37:16
בנג-גוד ידועים בשרות הטוב שלהם וגם כאן הם לא איכזבו.
כול הכבוד להם, כן ירבו!!

רן ענבר
14-11-2015, 11:14:25
באמת יפה מצידם
אין אפס, לקוח מרוצה שווה הרבה יותר מעלות רכב חדש+משלוח
לקוח מרוצה הוא לקוח שחוזר וקונה שוב ובנוסף, ממליץ גם לחבריו
תודה על הפירסום. בימים בהם שימינג ברשת הפך נפוץ ראוי גם לציין מקרים חיוביים כמו אלו.

רן ענבר