PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון גוגל אדס Google Ads - האם מזיק למיתוג ?

liranlevin
29-04-2009, 19:36:23
בונה האתר (http://www.civileng.co.il)שלי המליץ שלא להוסיף את התוסף מאחר וייתכן כי הדבר יפגע במיתוג, כלומר יש מצב שתופיע מודעת פרסום לויאגרה בפורטל מקצועי להנדסה אזרחית.
מה דעתכם, האם תוסף Google Ads (https://www.google.com/adsense/login-box-gaiaauth?pli=1&auth=DQAAAHcAAAATL8NrBi2UFTBxXQevhJ0A3iTMEjmgtCQSU aNgE2g80ZyOGfowg-Ll33FdHlda72kasHlZZrQEnttavnz_L-LIPCQQyHahYA6_8a0MuF6kOpXZ7MvOWLvVSo0j8pHXUha602d5 otUtTvKdc9YCdV94c6lq7VpYVQ5cxWCyE_rQOQ)פוגע במיתוג ? ? ?

MDreamer
29-04-2009, 23:50:11
זה לא כל כך הגיוני,
אפשר בהגדרת הפרסומת להגיד מה אתה לא רוצה שיהיה. אגב ויאגרה וכל מה שרשום בסקס לא מופיע בגוגל ויותר מזה הם מתחתימים אותך שהאתר שלך לא מכיל חומר פורנוגרפי.
ייתכן ולבונה האתר שלך יש אינטרסים אחרים

igalr
30-04-2009, 12:25:07
כנראה שהאלגוריטמים של גוגל יציגו מודעות קשורות לתוכן האתר מתוך ההנחה שכך ניתן למקסם אחוז הקלקות ואח"כ אחוז המרות של המפרסמים.

בכל אופן תבדוק כמה מבקרים יש לך באתר וכמה תרוויח אם יהיו לך 0.1% הקלקות בשווי של כמה עשרות אגורות .
זה יהיה צפי ההכנסות שלך וכך תדע אם בכלל שווה לך להתעסק עם זה .

liranlevin
30-04-2009, 17:34:10
תודה על העזרה :D
העלתי את המודעות לפורטל..
בינתיים נראה סבבה,לא בולט במיוחד (טוב ולא טוב...)
המודעות באמת רלוונטיות,לפחות בעמוד הבית.
הבנתי שזה לוקח זמן עד שהבוטים של גוגל מפענחים את התוכן של האתר ומתאימים מודעות רלוונטיות.
ואני ? ... סבלנות,יש לי.

igalr
30-04-2009, 17:49:28
גוגל מפרסם אצלך לא מעט נודעות של מוסדות להשכלה למיניהם.

המוסדות קונים לידים במחירים שיכולים להגיע גם לכדי 15$ לליד
אומנם מגוגל אתה תקבל תשלום עבור קליק (שזה עדיין רחוק מליד) אבל את הפרופורציות והפוטנציאל אתה יכול להבין בעצמך.

liranlevin
30-04-2009, 20:28:49
גוגל מפרסם אצלך לא מעט נודעות של מוסדות להשכלה למיניהם.

המוסדות קונים לידים במחירים שיכולים להגיע גם לכדי 15$ לליד
אומנם מגוגל אתה תקבל תשלום עבור קליק (שזה עדיין רחוק מליד) אבל את הפרופורציות והפוטנציאל אתה יכול להבין בעצמך.

כן הא...
לא נורא, כבר יש לי 7$ מהיום :D

igalr
01-05-2009, 08:43:13
אתה כרגע שיעור הקלקות פנומינלי של כמעט10% הקלקות

סביר להניח שבגוגל כבר נדלקה מנורה אדומה עם האתר שלך.
כשתתחיל להתיישר לכיוון השבריר אחוז זה יהיה המדד האמיתי שלך.

בכל אופן אתה כבר יכול להבין המפרסמים העיקריים (מוסדות הלימודים) מוכנים להשקיע המון כסף כי אתה מקבל כ 80 אגורות לקליק.

liranlevin
01-05-2009, 09:15:26
אתה כרגע שיעור הקלקות פנומינלי של כמעט10% הקלקות

סביר להניח שבגוגל כבר נדלקה מנורה אדומה עם האתר שלך.
כשתתחיל להתיישר לכיוון השבריר אחוז זה יהיה המדד האמיתי שלך.

בכל אופן אתה כבר יכול להבין המפרסמים העיקריים (מוסדות הלימודים) מוכנים להשקיע המון כסף כי אתה מקבל כ 80 אגורות לקליק.

יגל מה שלומך ?
בחלט מדובר על הקלקות שאת רובן אני והמתכנת בצנוי, ככה זה ביום הראשון... צריך לעצב את סרגל ולהבין איך הוא עובד :) עכשיו יתחיל המבחן האמיתי.
לדעתי הסרגל לא ממש בבולט, כך שאני בספק לגבי מספר הפעמים שהוא ייחשף, לא רציתי לשים אותו בראש הדף.