PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! מילוי לקורת קרבון - מה עדיף

Friman
16-10-2015, 15:43:19
לסיריוס שלי (טיסן דומה לביקסלר 2 של חברת סקייווקר) נסדקה הקורת קרבון המחברת את שני חצאי הכנף, אחרי שניסיתי להוציא ממנו ספורטיביות שכנראה שהוא לא בנוי לה 😕.
הקוטר החיצוני 7.5 מ"מ קוטר פנימי 6 מ"מ (קורה חלולה). יש לי בבית מוט פיברגלס בקוטר 4.5 מ"מ, לא מלא אלא חלול אבל בעובי טוב. אפשרות אחת היא לשים אותו בתוך הקרבון בתוספת הרבה אפוקסי 5 דקות וללפף חיצונית קלות בדבק סיבים; אופציה שנייה זה לקנות דיבל עץ 6 מ"מ, לשייף אותו קצת שייכנס טוב ולהכניס פנימה עם פחות אפוקסי ומילוי יותר מלא של קורת הקרבון. העץ יותר כבד אני מאמין, אבל יידרש הרבה פחות אפוקסי שגם מוסיף משקל, אז אני מניח שזה די ייתקזז. אז מה דעתכם מה מהאופציות עדיף? איפה לקנות קרבון אין לי

bendisar
16-10-2015, 17:02:06
אצלי בטיסן טלינק פעם נשברה קורת הקארבון שעוברת לאורך כל הגוף בחיבור לתושבת המנוע- גם קורה חלולה במימדים שאתה מתאר
הכנסתי בפנים דיבל שנכנס בלחץ, ביחד עם אפוקסי 5 דקות ומאז התיקון החזיק שנים רבות של התעללויות :)

Friman
16-10-2015, 20:59:58
תודה רבה, מצויין, אצטייד בביקור הבא בהום סנטר ***

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

wind556
17-10-2015, 17:03:35
לא זאת הדרך
אתה יכול להזמין באי ביי קורת קרבון ארוג (הקורה שיש לך לא ארוגה אלא רק סיבי אורך) וחסל סדר שבירות.
אבל אם אתה מתעקש לתקן תשיג קורת קרבון 6 מ"מ ותכניס אותה פנימה
גם קורת קרבון 5 תעשה עבודה אבל אז יהיה יותר אפוקסי ויותר כבד

אגב, הטיסן שלך יכול לסבול עומסים גבוהים אם הוא בנוי בצורה נכונה. כמו שהוא מהיצרן זו צורת הבניה הכי ירודה וטיסני קלקר משתבחים אם הם עוברים שידרוגים מתאימים

Friman
17-10-2015, 17:05:16
תודה עודד

Sent from my SM-G900F using Tapatalk