PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! הרכבת סט של טריינר+שלט+מסוק

amirp
30-04-2009, 20:44:02
שלום לכולם,
מבקש את עעזרתכם בהרכבת סט של טריינר חשמלי +מערכת רדיו+שלט+מסוק.
בילדותי הייתי בקלוב, הרכבתי טיסנים מאפס, עברו הרבה שנים...והחיידק חזר, הפעם מחפש יותר את ההנאה שבהטסה ופחות בהרכבה (וגם כבר אין זמן כמו בילדות...), אני רוצה לקנות טיסן טריינר חשמלי וגם מסוק חשמלי, חשבתי שאולי יצא יותר משתלם לרכוש את שניהם עם אותה מערכת רדיו מאשר לרכוש ערכה הכוללת הכל של טיסן ואחת נוספת של מסוק. הכיוון שלי הוא שלט 2.4 שישה ערוצים, טריינר כנף עילית גדול ככל הניתן (ליציבות), ומסוק 450. ברור שיש להוסיף את כל הסוללות והמטען וכד', השאיפה היא להשתמש באותן סוללות לטיסן ולמסוק, ואז להרוויח זמן טיסה כפול כשבוחרים להטיס רק אחד מהם.
אבקש לשמוע מכם המלצות:
האם הרעיון ריאלי וטוב?
המלצות על טריינר (מעדיף סקייל 4 ערוצים שמגיע בנוי ולא איזי ללא מאזנות שצריך לשדרג...)
המלצות על מערכת רדיו (האם 2.4 מצדיק את המחיר או שעדיף 72 FM?)
המלצות על מסוק (שמתאים לטיסה בחוץ ולא צעצוע ביתי)
השאיפה היא להנות מהסט לאורך זמן ולא להתחיל בסחר של מכירות ושידרוגים, כאמור יש כבר עבודה וחיים וקשה למצוא זמן רב לעיסוק.
אשמח לשימוע את דעתכם ואם ידוע לכם טווחי המחירים אשמח לשמוע אותם, ראיתי הבדלים של מאה אחוז במחירים בין חנויות שונות ואני לא בתחום הרבה שנים... אז כל המלצה תתקבל בברכה,

בתודה מראש,

אמיר

wind556
30-04-2009, 22:49:25
תשובה רצינית לשאלה שלך מחייבת לכתוב כאן המון
תתקשר אלי ותצא עם כל הידע שיעזור לך לבחור נכון בכל השאלות שהצגת,וגם תימנע מעצמך את הבילבול שיגדל בעקבות התגובות שתקבל כאן
בהצלחה

amirp
01-05-2009, 14:38:24
אני מבין שהשאלה שלי קצת ארוכה... אז אנסה לפשט:
אם אני רוכש את הסט של ה COPTERX 450 RTF (אחד מהשניים) שמגיע עם שלט 2.4, האם השלט יתאים גם לטיסן (כמו הTUTOR או המינימאג למשל)?
האם ניתן יהיה להשתמש באותן סוללות לשניהם?

תודה מראש על העצות,

אמיר

MDreamer
01-05-2009, 15:22:33
כן יתאים וגם יתאימו לטריינר אחר - איזיסטאר
תחשוב על קניה מחו"ל תחסוך מאות אחוזים. אם לא הבנת את כוונתי או שאינך מכיר את הסיני אנא ציין זאת