PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה שלדה מומלצת למיני מתחיל

Botnik
13-11-2015, 08:04:21
אוקיי אחרי פעם אחת שראיתי את המיני הבנתי שבסוף אני יקנה אחד....

עכשיו אני מתלבט על השלדה:

zmr 250 v1

mxp230 elite v2

אני מתלבט בין שתיהן כדי להבין למה יש כ"כ הרבה zmr ומעט Mxp (לפחות בסרטונים באינטרנט) האם זה ההבדל במחיר?
האם זה שווה את ה130$ תוספת?

ראיתי שאפשר להתעלל בשלדה mxp230 בחוזקה בלי שהיא תישבר, האם זה נכון גם לzmr?

יש עוד הבדלים בין ה2 חוץ מזה שאי אפשר לשים 6" prop על הmxp?

יש עוד שלדות מומלצות?

Ofekgg
13-11-2015, 09:08:50
אני ראיתי zmr שעף לגדר מתכת במהירות גבוהה, נבהלתי מהרעש ובסוף הטייס החליף פרופ.
פעם שנייה הסוללה התנתקה לו באוויר, והיה צריך להחליף מחבר סוללה.
יש הרבה קיטים של שלדה+נייז32+בקרי מהירות+מנועים. כדאי ללכת על כזה קיט, לרוב זה יותר זול.
ZMR קרבון יש ב30$ ב horizon hobby אם אני לא טועה, וגם ב80₪ באיביי.

AmitB
13-11-2015, 11:08:02
חד משמעית ה ZMR פופולרי בגלל המחיר הנמוך.
אבל זה לא אומר שמקבלים שלדה גרועה. כשה ZMR רק יצא מ Banggood ושו'ת היו הרבה שלדות באיכות גרועה (CNC גרוע של הפלטות, חומרים גרועים)
היום החנויות המכובדות מחזיקות ZMRים באיכות גבוהה - למשל RMRC TeamLegit ו- FMV Model (יש קיטים עם PDB שמחליף את הפלטה התחתונה כולל לדים ומייצב 5V - מומלץ בחום)
בשורה התחתונה שתי השלדות טובות, ה MXP באיכות גימור הרבה יותר גבוהה מה ZMR אבל ההבדל בעיקר אסתטי ולא מעבר לזה.
לגבי מה עדיף - 6" או 5" עוד לא הספקתי להחליט, ברור שהרוב הולכים על 5" וארבעה תאים, אז כנראה שזה טוב :) (אני במיעוט עם 6" ושלושה תאים)

MDreamer
13-11-2015, 18:01:00
אני הלכתי בכיוון אחר. קניתי את השלדה של הובי קינג. הנחתי שבהתחלה בכל מקרה אפוצץ כמה זרועות. אז עדיף שיכאב פחות. אחכ נשדרג

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Rubi Liani
14-11-2015, 11:37:24
Zmr שלדה מעולה
צריך תמיד לחשוב גם על חלקי חילוף וזמינותם, עם zmr לא תהיה בעיה.
מנסיוני, עדיף לבנות את הראשון בהבנה שהוא ישבר בסוף, זה חלק מהתחביב,
ברחפן השלישי+ (זה יגיע, מבטיח 😁) תוכל לפנק את עצמך בשלדה איכותית ומלוקקת.

MDreamer
14-11-2015, 11:44:12
בגלל זה התחלתי משני רחפנים. חבר הסביר לי בזמנו שהוא מתחיל מלעשות את המליון השני כי אומרים שהראשון הכי קשה.

AvivT
14-11-2015, 15:19:17
חד משמעית ה ZMR פופולרי בגלל המחיר הנמוך.
אבל זה לא אומר שמקבלים שלדה גרועה. כשה ZMR רק יצא מ Banggood ושו'ת היו הרבה שלדות באיכות גרועה (CNC גרוע של הפלטות, חומרים גרועים)
היום החנויות המכובדות מחזיקות ZMRים באיכות גבוהה - למשל RMRC TeamLegit ו- FMV Model (יש קיטים עם PDB שמחליף את הפלטה התחתונה כולל לדים ומייצב 5V - מומלץ בחום)
בשורה התחתונה שתי השלדות טובות, ה MXP באיכות גימור הרבה יותר גבוהה מה ZMR אבל ההבדל בעיקר אסתטי ולא מעבר לזה.
לגבי מה עדיף - 6" או 5" עוד לא הספקתי להחליט, ברור שהרוב הולכים על 5" וארבעה תאים, אז כנראה שזה טוב :) (אני במיעוט עם 6" ושלושה תאים)
1+

Ofekgg
14-11-2015, 19:19:56
היום נשברה לי זרוע בשלדה (פשוטה מglass fiber - טעות!)
ZMR תוזמן.