PDA

צפייה בגרסה מלאה : HK-250

dptr
04-05-2009, 19:52:05
זהו הוא בדרך אלינו עוד מעט קצת סבלנות.
נתקלתי בהודעה הזאת בפורום שלהם:

Hi guys.
Two weeks ago I was at the factory to see the final version, only to be disappointed with 3 faults which I asked them to fix immediately.
I am visiting the factory on Friday to see the modifications and (hopefully) signing off on it for mass production.
All moulding, jigs, dies and assembly prep has been done. I only need have our guys test it and see it flying to make sure I think it's ready for the market before we can start to produce. This will be done on Friday.

It's estimated that the price will be the same as the HK-450. I know it's smaller, but it requires the same amount of moulding, designing and machining to produce, plus the tolerances are smaller and the parts finer which makes mould cavities more difficult to machine, adding to the initial cost which has to be offset by our sales on HobbyKing.com alone.

This heli wont be available anywhere else. We own the moulds (the money came out of my pocket).

והנה כמה תמונות ככה לשטוף את העינים:
http://item.taobao.com/auction/item_detail-0db2-dbc8718b22c033fc8d287254b155afa2.htm

תחזיקו מעמד

דור
04-05-2009, 20:03:18
את האמת נראה יותר איכותי מה 450

asafh1
04-05-2009, 20:04:31
לא מבינים כלום מהקישור .....:D:D:D:D
אני ממתין בקוצר רווו***חח

s.mario
04-05-2009, 22:06:20
באמת נראה טוב!
יש הערכת מחיר?
כתוב שם : 400 X(מטבע סיני כלשהו)....מישהו יודע כמה זה יוצא בעברית?

wind556
04-05-2009, 22:55:25
קצת קשה לי להבין את הטרנד של מסוקים קטנים, יהיו טובים ככל שאפשר
נכון שעל טעם וריח וכו'...... אבל אני מחפש עמוק בפנים ולא מוצא סיבות לקנות מסוק כזה קטן, ואם כבר כן אז לא הייתי מתפשר על פחות מהכי טוב שקיים כי לדעתי בגלל הגודל הוא יעשה זום לבעייות הכי קטנות.
כבר יצא לי לטפל בטי רקס 250,יצירת מופת קטנה,כל פרט בו מושלם, והוא נראה פאר הטכנולוגיה.
בגדלים האלו לא חושב שתהיה הצלחה טכנולוגית למוצר שחל בו אפילו הוויתור הכי קטן על שלמות לטובת מחיר,וגם במסגרת התיכנון והביצוע המושלמים, אנשים נוטים לשכוח את הדבר הכי חשוב ,וזה ההטסה עצמה. אין ספק שכל מסוק 450 תואם טי רקס יטוס יותר טוב מכל מסוק 250, תהיה איכותו אשר תהיה
סתם חומר למחשבה....זה לא אומר שלא ארוץ מחר לקנות אחד כזה ;)

בהצלחה

עומר בנימיני
05-05-2009, 13:51:26
באמת נראה טוב!
יש הערכת מחיר?
כתוב שם : 400 X(מטבע סיני כלשהו)....מישהו יודע כמה זה יוצא בעברית?

242 ש"ח.

blacksea
05-05-2009, 20:42:42
איכות הטסה היא לא משהו שקל למדוד או להשוות ובטח לא פשוט לכימות אבל זה מהרצאה אחרת

לענין הטירקס 250 - היום הטסתי אותו לראשונה בשטח פתוח להפתעתי - הוא מאד נעים להטסה - מגיב בזריזות , מדויק , הרמוני במישורי הפקודות השונים ובעל תגובות ניתנות לצפיה. - תוך סוללה אחת הגעתי למצב שהטסתי כמעט כל תרגיל שאני מבצע על אחיו הגדול פי 2 ממנו : פליפים קדימה ואחורה , לופים גדולים ,SS, גלגולים לשמאל ולימין , ST ועוד,

איכות ההטסה לדעתי דומה מאד לאחים הגדולים שלו כאשר הם מזוודים בסטאפ איכותי ולכן תהיה טובה משל טירקס 450 או תואם עם ציוד בינוני

לגבי הגודל ( קוטן ) - יש חסרונות ברורים בהיבטי גובה הטיסה הנוח והטווחים אך הם די מתקזזים עם הרדיוסים הקטנים ועם העובדה שניתן להטיס אותו כמעט בכל מגרש ספורט , הוא מאד לא מאיים ומושך פחות תשומת לך ממסוק גדול יותר וגם פוטנציאל הנזק שהוא יכול לגרום לסביבה ולעצמו נראה נמוך.

Review מסודר יותר יפורסם לאחר שאצבור עוד כמה טיסות

sharonx
05-05-2009, 23:43:20
אביב - עשית לי חשק לסיים את שלי.
ה 250 שלך ?