PDA

צפייה בגרסה מלאה : רוצה להכנס לתחום ... אתמול אם אפשר

raoul
27-04-2016, 23:11:52
הייתי היום עם המשפחה ב-GEEK PICNIC ונדלקתי לגמרי !!!
בזמנו, שהייתי צעיר, הייתי חזק מאוד בתחום הטיסנים. עסקתי בזה במשך 12 שנים באופן מלא, בניתי מעל 25 טיסנים מתוכניות , הייתי בגדנ"ע אוויר, ניהלתי חוג משלי, קיצר אלו היו החיים שלי. מאז הלימודים... עבודה... משפחה וילדים כבר כל הציוד נשאר סגור במחסן אצל ההורים מחכה שהילד יגדל קצת ונכנס חזרה לזה ביחד איתו ( בנתיים 14 שנים אני עושה קייטסרפ שזה גם מדליק חבל"ז). בכל אופן , הבן שלי קיבל רחפן מתנת יומולדת ואני מטיס אותו המון בתוך הבית - מפריע לילדים שהם רואים טלויזיה...

אז ככה , אשתי תהיה בארה"ב במאי והייתי רוצה לנצל את זה לקנות ציוד שם אם זה כדאי. כשהייתי טיסנאי זה היה מאוד כדאי. אשמח להכוונה - מה כדאי לי בתור מתחיל (עם כישורי טיסה בסיסיים ברחפנים, והמון בטיסנים).
האם השלט יכול להיות טוב גם לרחפן וגם לטיסנים?
ראיתי שכולם ממליצים על השלט FrSKY TARANIS בשל מחירו - האם כדאי לקנות בארה"ב?
איזה רחפן כדאי לקנות ומה שאר הרכיבים שאני צריך כדי להתחיל.
אשמח להכוונה.

יש מישהו באיזור גן שמואל-חדרה שיוכל לעזור לי קצת בהתחלה?

mixerfix
28-04-2016, 11:44:46
I am not sure it is very worthwhile buying a taranis in the US - it is quite big (especially if you choose the E model) and your wife would need to carry it in the carryon luggage (big and unwieldy). Order from China.

Other than that - most useful to get from the state would be Gens Tattu batteries.

M

Rubi Liani
28-04-2016, 13:19:25
ברוך הבא, ואנחנו שמחים שנהנת בגיקפיקניק. בהחלט הייתה שם אחלה תחרות.

חבר טוב הרים אתר מקצועי שיכול לתת הכוונה ספציפית לתחום - http://www.nitbeatfpv.com/
אתה יכול לכנס גם לאתר של פריל - www.fril.co.il לכל מה שקשור למירוצים.

ובתכלס - להכנס לתחביב לא בהכרח אפשרי ביום שופינג אחד, עדיף לעשות זאת חכם והרוב המוחלט נרכש דרך אתרים סיניים..
אתה צריך להכין את עצמך להוצאה של כ6000 ש״ח (רחפן, משקפיים, שלט, סוללות מטען וכד׳).
יש אפשרות לקנות רחפן מוכן, ואפשרות לקנות רכיבים לבניה עצמית.. תכווין אותנו באיך אתה רואה את עצמך בתחביב וננסה לעזור.

raoul
29-04-2016, 09:01:06
אני רוצה ללכת בכיוון של הבנייה העצמית - בכל זאת... אני מגיע מטיסנים בבנייה מתוכנית.
שאלה לגבי השלט :
בזמנו היו לי 2 שלטים של חברת FUTABA, ובעבר היה לי גם AIRTRONICS - מה הסיבה שכ הרחפנים מטיסים עם TRANIS? האם הוא יכול לשמש גם לטיסנים?

Rubi Liani
29-04-2016, 13:40:04
בהחלט יכול לשמש לטיסנים, אני משתמש בו בטיסנים שלי. הסיבה שכולם עוברים אליו כי הוא באמת טוב, ובחצי מחיר ממה שהיינו רגילים. אין סוף ליכולות התכנות והקנפוג שלו, מערכת הפעלה פתוחה ומתעדכנת, , הוא מודולרי, מקלטים קטנים, קלים עם טלמטריה מובנית, קליטה מעולה והכי חשוב זולים.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

raoul
30-04-2016, 20:32:15
אוקיי, אז מאיפה מזמינים את ה-TRANIS?
אני מניח שצריך לשלם מכס ומע"מ - או שא בהכרח? מה הסיפור - יש שיטה טובה לזמין מחו"ל? אם אני נמצא באירופה או ארה"ב שווה להזמין לשם ולהביא במזוודה?

mixerfix
30-04-2016, 21:20:51
banggood.com
hobbyking.com
amain.com

Rubi Liani
30-04-2016, 21:23:57
Multirotorsuperstore.com

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

raoul
01-05-2016, 14:06:11
תודה על הלינקים לחנויות - השאלה היא רק מה קורה מבחינת מע"מ ומכס? פשוט לוקחים סיכון בכל הזמנה ומקווים לטוב?

guyst
01-05-2016, 18:08:51
על הטאראניס תשלם רק מע"מ

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

raoul
01-05-2016, 20:53:43
נו, אז אני צודק שכדאי להזמין את זה למלון בחו"ל אם יש אפשרות לא? (אירופה או ארה"ב)
מה הבעיה לשים במזוודה בתא המטען? ככה תמיד היו מביאים לי שלטים ומנועים מארה"ב שהייתי צעיר. פעם אפילו הביאו לי קיט של של טיסן .